پوشیدن لباس قرمز در مراسم عروسی بعنوان مهمانپوشیدن لباس قرمز در مراسم عروسی بعنوان مهمان

پوشیدن لباس قرمز در مراسم عروسی بعنوان مهمان : همه ما آنجا بوده‌ایم، شما در نهایت از نظر لباسی که در عروسی دوستتان خواهید پوشید مشخص شده‌اید، و این احساس و به نظر عالی می‌رسد. مطمئن هستید که هیچ مشکلی پیش نمی‌آید و می‌توانید روی هر چیز دیگری تمرکز کنید زیرا دیگر لازم نیست نگران لباس عروسی خود باشید.

و چون عروسی تمی برای مهمانان عروسی نداشت، لباس قرمز شما برای عروسی عالی است. اما پس از آن، هنگامی که با بقیه گروه دوستان خود پیش می روید، شخصی به این موضوع اشاره می کند که پوشیدن قرمز به عنوان مهمان عروسی ممنوع اشتباه یا خرافاتی است.

پوشیدن لباس قرمز در مراسم عروسی بعنوان مهمان

خب، من قبلاً اینجا بوده‌ام و این مقاله تمام اطلاعات مهمی را در مورد اینکه چه رنگ‌هایی در عروسی مهمان عروسی بپوشیم در صورت عدم وجود تم و مهمتر از آن اینکه قرمز برای مهمانان عروسی اشتباه است را ارائه می‌دهد.

آیا می توانید در مراسم عروسی به عنوان مهمان لباس قرمز بپوشید؟ پاسخ کوتاه به این پاسخ مثبت است، به شرطی که لباسی که روی آن تن می‌دهید ظریف و با سلیقه طراحی شده باشد و اگر برخلاف تم رنگی توصیه‌شده یا سنت‌های فرهنگی یا الزامات/محدودیت‌های فرهنگ، رویدادها یا زوج نباشد.

هنگام شرکت در مراسم عروسی به عنوان مهمان عروسی باید از رنگ های پر زرق و برق خودداری کنید بنابراین از رنگ های نئونی یا دیگر رنگ های روشن که توجه عروس یا تیم عروس را منحرف می کند و از آن دور می کند اجتناب کنید.

به گفته کارشناسان شما می توانید هر رنگی را به عنوان مهمان عروسی بپوشید به شرطی که در لیستی که زوجین ممنوع کردند نباشد. اگر از رنگ سفید، کرم یا عاجی نیز خودداری کنید مفید خواهد بود.

فهرست مطالب این صفحه:

آیا می توانید در عروسی به عنوان مهمان لباس قرمز بپوشید؟چگونه یک لباس قرمز مناسب انتخاب کنیمرنگ هایی که نمی توانید در مراسم عروسی بپوشیدنتیجه

آیا می توانید در عروسی به عنوان مهمان لباس قرمز بپوشید؟

خبر خوب این است که اکثر مردم و عروس‌ها حتی متوجه نمی‌شوند که چه کسی در مراسم عروسی قرمز می‌پوشد به شرطی که طراحی لباس ساده و پر زرق و برق نباشد.

به یاد داشته باشید که به طور سنتی تنها رنگی که در مراسم عروسی برای مهمانان عروسی ممنوع است، سفید از جمله کرم و عاجی است.

با این حال خبر خوب این است که همه چیز اکنون در حال تغییر است و تنها زمانی که باید از یک رنگ اجتناب کنید زمانی است که عروس از مهمانان خواسته است از برخی رنگ‌ها اجتناب کنند.

پوشیدن لباس قرمز در مراسم عروسی بعنوان مهمان

همچنین اگر قرمز یکی از رنگ های عروسی است در مراسم عروسی از رنگ قرمز استفاده نکنید شما نمی خواهید با ساقدوش ها اشتباه بگیرید فقط به این دلیل که یک لباس قرمز روشن و درخشان به تن کرده اید.

اگر عاشق قرمز هستید و همچنان می‌خواهید به تم نزدیک بمانید ممکن است بخواهید لباسی با طرح‌های مختلف و جزئیات قرمز یا رنگ‌ها یا سایه‌های مختلف قرمز بپوشید.

چگونه یک لباس قرمز مناسب انتخاب کنیم

در حالی که به طور کلی پوشیدن لباس قرمز برای عروسی مناسب است، برخی از لباس های قرمز مناسب هستند، اما برخی دیگر مناسب نیستند. برای جلوگیری از عبور از خطوط، در اینجا چند توصیه وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید:

یک لباس قرمز مناسب انتخاب کنید  شما باید مطمئن شوید که لباس قرمز شما با آب و هوا، طرح، فصل و لباس عروسی مناسب است این برای تمام رنگ های دیگری که می توانید برای عروسی انتخاب کنید صدق می کند. همچنین طول، برش و الگوهای لباس را برای حداکثر راحتی در عروسی در نظر بگیرید.

پوشیدن لباس قرمز در مراسم عروسی بعنوان مهمان

تغییرات جایگزین قرمز  اگر عاشق رنگ قرمز هستید و رنگ قرمز زیادی در کمد لباس خود دارید، ممکن است بخواهید به دنبال لباسی با رنگ قرمز متفاوت باشید. برخی از این رنگ ها عبارتند از ارغوانی، قرمز شرابی . اینها گزینه های عالی هستند زیرا قرمز کاملاً روشن و چشم نواز است و بیش از حد خودنمایی می کند، اما این رنگ های دیگر بسته به ته رنگ، بسیار کم رنگ تر هستند.

برخی از ته رنگ های رایجی که باعث می شود لباس های قرمز کمتر روشن شوند عبارتند از زنگ زدگی و قرمز سرخابی، از جمله موارد ذکر شده در بالا. اگر در مورد رنگ قرمز ایده آل برای پوشیدن مطمئن نیستید به سراغ لباس شرابی بروید به خصوص برای عروسی های زمستانی و پاییزی.

 شما همچنین باید به شکل ظاهری خود و اینکه چگونه لباس شما را به نظر می رساند توجه کنید. اگر باید لباس قرمز روشن بپوشید اطمینان حاصل کنید که برش آن به خوبی متعادل و به سبک سلیقه ای است که لباس را برای عروسی مناسب تر می کند. به پوشیدن لباسی با یقه بلند آستین بلند یا دامن میدی و سایر جزئیات فکر کنید.

برخی از زوج ها و فرهنگ ها کاملاً مخالف رنگ قرمز هستند. دیگران اهمیتی نمی دهند، در حالی که دیگران، مانند چینی ها، در واقع قرمز را رنگ شادی می دانند. بنابراین، ابتدا به این چیزها فکر کنید و فقط در صورتی که رنگ قرمز قابل قبول است، لباس قرمز بپوشید. اما اگر زن و شوهر یا فرهنگ آنها مخالف قرمز در عروسی است از آن اجتناب کنید یا رنگ های دیگر را انتخاب کنید.

راحتی – هر رنگی را که برای عروسی که به آن دعوت شده اید انتخاب کنید، باید مطمئن شوید که راحت ترین رنگ را دارید. شما باید در لباس قرمزی که می خواهید بپوشید راحت باشید. اگر حتی کوچکترین شکی در مورد لباس قرمز دارید نباید آن را بپوشید. لباسی که در نهایت برای عروسی می پوشید باید همان لباسی باشد که در آن 100% احساس راحتی کنید.

مظالب مرتبط: 8 نکته مهم برای خرید لباس شب مجلسی زنانه

رنگ هایی که نمی توانید در مراسم عروسی بپوشید

سفید 

حتی با وجود اینکه همه چیز در طول سال ها تغییر کرده است و قوانین می توانند شکسته شوند، سفید هنوز هم یکی از رنگ هایی است که هنگام شرکت در عروسی باید از پوشیدن آن اجتناب کنید. این به این دلیل است که حداقل 80 درصد عروس‌ها لباس سفید می‌پوشند و اگر لباس سفید هم بپوشید با آنها رقابت خواهید کرد.

عاج فیل 

اعم از سفید، عاجی، وانیلی، کرم و غیره  اساساً به رنگ سفید نزدیک است و شما نباید آن را در مراسم عروسی بپوشید شما نباید لباسی بپوشید که پارچه یا الگوهای آن عاجی، سفید یا مایل به سفید باشد . تا زمانی که رنگ لباس ممکن است به اشتباه عاجی یا سفید تعبیر شود، نباید آن را بپوشید.

طلایی یا شرابی

اگرچه مد روز است، اما عروس های بیشتری انتخاب می کنند تا این رنگ ها را به لباس عروسی خود ست کنند.

پاستیلی روشن 

هنگام شرکت در مراسم عروسی از رژگونه یا لباس های کم رنگ یا به طور کلی لباس ها اجتناب کنید. و اگر باید پاستیلی بپوشید ابتدا سعی کنید از لباس عکس بگیرید و فقط در صورتی که رنگ سبز یا صورتی خود را پس از عکاسی در آفتاب حفظ کند، به سراغ لباس بروید اما اگر لباس سفیدتر به نظر می رسد، نباید آن را بپوشید.

نئونی 

از لباس‌های خیلی روشن که رنگ‌هایشان خیلی جیغ است اجتناب کنید. ممکن است رنگ‌های سنتی عروسی نباشند، اما ممکن است توجه تازه عروس‌ها را به خود جلب کنند بنابراین از رنگ‌های نئونی خودداری کنید.

رنگ‌های متالیک بسیار درخشان 

این رنگ‌ها به رنگ سفید در می‌آیند و توجه عروس را که جالب نیست از بین می‌برند.

 

جین 

این بسیار غیر رسمی است و برای عروسی توصیه نمی شود رنگ ساقدوش ها در این مورد می پرسند اگر در دعوتنامه مشخص نشده باشد و همچنین بپرسید که آیا مشخص نشده است.

نتیجه

اگر عروس/زوج و فرهنگ مخالف رنگ قرمز نیست و با آن راحت نیست، می توانید لباس قرمز را در عروسی بپوشید. اما اگر از پوشیدن قرمز برای عروسی ناراحت نیستید، رنگ های دیگر را امتحان کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب