فرداموتورز از محصول جدید با قیمت اقتصادی به زودی رونمایی می کند/ فردادیزل فرزند جدید گروه خودروسازی فردابه گزارش خبرنگار خودروکار، محمدرضا آريان نژاد، مدير بازاريابی گروه خودروسازی فردا در آخرین روز از چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در نشستی خبری با اشاره به اضافه شدن برند فردادیزل به این مجموعه گفت: معرفی محصولات جدید همواره در دستور کار فردا موتورز بوده و و قرار است با برند جدید این شرکت وارد حوزه خودروهای تجاری و سنگین شده و فعالیت های گسترده ای انجام دهد.  

وی با اشاره به آغاز عرضه لودر، كاميونت و كاميون با برند فردا در حوزه سنگين گفت: با توجه به نياز بازار و سابقه شركت مادر در حوزه ماشين آلات سنگين، تصمیم گرفتیم تا به عرضه محصولات با برند فردا در اين حوزه بپردازيم و در حال حاضر با اينكه زمان زيادی از عمر فردا ديزل نگذشته اما محصولات عرضه شده اين برند با استقبال بسيار خوبی مواجه شده و در اين عرصه نيز به زودی شاهد گسترش فعاليت های گروه صنعتی فردا خواهيم بود.

وی با اشاره به MP4 محصول جدید شرکت فرداموتورز اظهار کرد: این محصول یک خودروی خانوادگی لوکس به شمار می رود که با توجه به خصوصیات آن انتظار می رود استقبال خوبی از این خودرو صورت گیرد چرا که جای چنین خودرویی در بازار ایران خالی بوده است.

مدیر بازاریابی شرکت فردا موتورز از برنامه تولید و عرضه این‌محصول طی چهار ماه آینده خبر داد و افزود: پس از‌مشخص شدن قیمت این خودرو، قیمت محصول به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

وی در ادامه از برنامه ریزی برای معرفی و عرضه خودروی اقتصادی جدید با توجه به شرایط کشور خبر داد و تصریح کرد: هم اکنون در  سگمنت B خودروی ۵۱۱ در سبد محصولات این شرکت قرار دارد که در نظر داریم‌ در سگمنت C یک محصول ارزان قیمت را معرفی کنیم.

آریان نژاد در خصوص وضعیت خدمات پس از فروش محصولات این شرکت نیز افزود: با توجه به اهمیت موضوع خدمات به مشتریان، در حال حاضر ۳۶ عاملیت فروش فعال بوده و در حال توسعه این شبکه هستیم که به طور قطع برنامه توسعه شبکه متناسب با تولید و فروش برنامه ریزی خواهد شد. از این رو نمایندگی های هیوندای و کیا که در حال فعالیت هستند را برای همکاری با فرداموتورز انتخاب خواهیم کرد.

آریان نژاد در خصوص رقبای محصولات فرداموتورز نیز اظهار کرد: بازار ایران ظرفیت بسیار خوبی دارد به همین دلیل رقابت سنگینی وجود ندارد و اصل رقابت، در حوزه تسهیلات و فروش خواهد بود که این شرکت با پیش بینی کمک تسهیلات به خوبی از رقبا پیشی خواهد گرفت.

وی افزود: بنا بر آمار رسمی سال گذشته این شر بیش از دو هزار محصول به تولید رسانده در حالی که هدفگذاری ما در سال جاری تولید ۵ تا ۶ برابری سال گذشته است.

مدیر بازاریابی شرکت فردا موتورز در خصوص طرح آزادسازی واردات خودرو نیز گفت: دز صورت آزادسازی واردات، سابقه همکاری با دو برند معتبر جهانی باعث می شود تا از ظرفیت های آن بخش استفاده کنیم اما با این حال سیاست اصلی ما تمرکز بر رونق تولید بوده و خواهد بود.

آريان نژاد در خصوص سامانه فروش يكپارجه خودرو نیز اظهار کرد: این شرکت نیز مانند ديگر خودروساران تابع قوانين وزارت صمت بوده و بلافاصله پس از تعيين تكليف وضعيت فروش طرح های جديد عرضه محصولات آغاز خواهد شد.انتهای پیام/

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب