ماجرای حمایت شهربانو منصوریان از تتلو برای بازگشت به ایران + فیلمبه گزارش تیتربرتر؛ چندی پیش تتلو خواننده جنجالی که به تازگی با سحر قریشی دیگر چهره جنجالی فضای مجازی وارد رابطه شده است در پیامی از مسئولین خواست شرایط بازگشتش به ایران فراهم شود، حال شهربانو منصوریان ووشوکار ایرانی در پیام ویدئویی نیز از بازگشت تتلو حمایت کرده است.

ماجرای حمایت شهربانو منصوریان از تتلو برای بازگشت به ایران

 ماجرای حمایت شهربانو منصوریان از تتلو برای بازگشت به ایران ماجرای حمایت شهربانو منصوریان از تتلو برای بازگشت به ایران

 

شهربانو منصوریان، قهرمان جهانی ووشو، در پستی اینستاگرامی با اشاره به درخواست امیرحسین مقصودلو، معروف به تتلو، برای بازگشت به ایران گفته: امروز متوجه شدم تتلو می‌خواهد به ایران بازگردد و از ما خواسته که او را ببخشیم. خدا بخشنده است؛ ما که بنده او هستیم. ما روزی کاری کردیم که او رفت؛ حال امروز باید کاری کنیم که او بازگردد.

او ادامه داد: قرار شده هر چه که از برگزاری کنسرت او عواید به دست می‌آید، برای مردمی هزینه شود که شرایط مالی خوبی ندارند. در واقع پولی که در کشور‌های دیگر می‌رود، می‌تواند در کشور خودمان هزینه شود. بیاییم یک بار دیگر به کسی که پشیمان است کمک کنیم؛ این کار را برای سایرین که چنین وضعیتی دارند نیز انجام دهیم و کمک کنیم به وطن خویش بازگردند. منصوریان از رئیس جمهور خواسته به تتلو کمک شود که او بتواند به ایران بازگردد.

در واکنش به این پست، تتلو نیز در صفحات خود در فضای مجازی از او تشکر کرده است.

چند روز پیش بود که امیر تتلو خواهان بازگشت به ایران شده بود و عنوان کرده بود برگزاری کنسرت‌های او در ایران می‌تواند به درآمدزایی و افزایش اشتغال کمک کند.

مطالب مرتبط:  ماجرای ازدواج پنهانی مهناز افشار در آلمان ماجرای پیام عاشقانه یاسین رامین برای مهناز افشار!

مهریه سحر قریشی برای ازدواج با تتلو چقدر است؟

مهریه سحر قریشی برای ازدواج با تتلو چقدر است؟ مهریه سحر قریشی برای ازدواج با تتلو چقدر است؟

 

سحر قریشی بازیگری که این روزها در فضای مجازی جنجال به پا کرده اعلام کرد که به مهریه اعتقادی ندارد.

سحر قریشی در یکی از مصاخبه هایش قبل از رفتن به ترکیه اعلام کرد که به مهریه اعتقادی ندارد و اگر بخواهد دوباره ازدواج کند مهریه مشخص نمی کند.

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون یکی از چهره های خبر ساز چند سال اخیر ایران بوده است که هر اقدام او توانسته حجم عظیمی از مخاطبان را به سوی خود جلب کند.

به تازگی عکسی در فضای مجازی در حال انتشار است که این چهره مطرح و پرهواردار را در حال شستن لباس نشان می دهد که مورد توجه و طنز کاربران قرار گرفته است و از شغل جدید او یاد می‌کنند.

تتو سحر قریشی به عشق تتلو

تتو سحر قریشی به عشق تتلو تتو سحر قریشی به عشق تتلو

 

سحر از وقتی که پیش تتلو رفته حسابی تحت تاثیر اوست و سعی می کند در کنار او دیده شود. او بلافاصله به تقلید از تتلو در یوتیوب صفحه باز کرد و اعلام کرد قصد دارد ویدیوها و لایوهایش را از این بعد به جای اینستاگرام در یوتیوب بگذارد. سحر در قدم دوم به منزل تتلو رفت و پای آتشدان مورد علاقه او نشست.

مورد بعدی سلیقه غذای خانم بازیگر بود سحر قریشی انگار می خواهد به سبک تتلو گیاه خوار شود. او در بدو ورود به حریم تتلو به سراغ منقل کبابی رفت و برای تتلو بادمجون کباب کرد.

سحر انگار به خوبی می داند تتلو عاشق تتو زدن است. در واقع ممکن است تتلو از سحر بگذرد اما از تتو هرگز نمی گذرد. به خاطر همین سحر خانم در تازه ترین اقدام در منزل تتلو و پیش تتو آرتیست محبوب مقصودلو یعنی خشی خان روی دستش خال کوبید.

این موضوع را بگذارید در کنار ویدیوی لاک زدن ناخن های پایی تتلو توسط سحر قریشی که خیلی ها به خانم بازیگر انقاد کردند که با این کار خودش را کوچک کرده اما سحرلیتی ها معتقدند این کارها نشونه ای از عشق و علاقه زیاد سحر به تتلو است.

ابراز عشق و علاقه به سبک تتلو!

امیر تتلو از وقتی که با سحر نامزد کرده خیلی عوض شده. او که در ویدیو ها و چت های قبلی اش همیشه فحش می داد و از الفاظ زشت استفاده می کرد از وقتی با سحر همراه شده خیلی مودب و آداب دان شده.

تتلو که گویا خیلی از بودن سحر در کنارش راضی و خوشحال است تصویری از سحر قریشی را روی ساق دستش تتو کرد و اینگونه به خانوم بازیگر ابراز عشق و علاقه کرد.

آنچه دیگران می خوانند:  فیلم| ماجرای جدایی نفیسه روشن از همسر خلبانش! ماجرای طلاق آرام جعفری از همسرش!

گردآورنده: علیرضا یوسفی

‍‍‍‍‍‍

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب