«پیکان» ایران، جهانی شد

«پیکان» ایران، جهانی شدبه گزارش خودروکار، دیدار نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا ۲۰۲۲ امشب، ۳۰ اردیبهشت در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.
تیم‌های پیکان تهران و سانتوری ژاپن در این مسابقه برای کسب مقام قهرمانی و جام بیست‌ودوم به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان پیمان اکبری با شکست سه بر دوی تیم سانتوری، سهمیه رقابت‌های باشگاه‌های جهان را به عنوان قهرمان قاره آسیا به دست آوردند.

درخشش‌تان شایسته نام ایران و ملت شریف مان است 
مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در پیامی، این موفقیت را به تیم «پیکان ایران» تبریک گفت.

متن پیام دکتر خطیبی بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
پیروزی قهرمانانه شما نام آوران تیم والیبال پیکان در عرصه بین المللی و کسب بالاترین مقام آسیا، مایه مسرت و شادمانی و افتخار بزرگی است که شایسته نام ایران و ملت شریف و بزرگوارمان است. درخشش شما بلند همتان بار دیگر ثابت کرد که با تکیه بر توان شما جوانان، آینده درخشان ایران اسلامی در همه عرصه ها رقم خواهد خورد و پرچم پرافتخار کشورمان بر بلندای قله‌های بالندگی همواره به اهتزار در خواهد آمد.
اینجانب این موفقیت بزرگ ورزشی در عرصه بین المللی را به تک تک ملت ایران تبریک گفته و همت همه شما بازیکنان عزیز را قدر می نهم. همچنین از آقایان معروف و موسوی و انگاپت و نیمیر نیز  به خاطر این همکاری و همیاری ارزشمند کمال تشکر را دارم.
از درگاه خداوند یکتا استمرار درخشش و پیروزی هایتان را آرزومندم.


منبع: ایکوپرس

انتهای پیام/


نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب