طراحی سایت فروشگاهی مه ویژن به چه صورت است؟طراحی سایت فروشگاهی برای هر شخص یا شرکتی که محصولی برای فروش داشته باشد بسیار مهم است. طراحی و ساخت سایت فروشگاهی راهی برای ورود شما به دنیایی از دیجیتال مارکتینگ است. با پیشرفت تکنولوژی، بیشتر مردم ساعت‌های زیادی در روز را در دنیای مجازی می‌گذرانند. یکی از راه‌هایی که امکان سود بیشتر را به فروشندگان می‌دهد طراحی سایت حرفه‌ای فروشگاهی است.

در مه ویژن، هر تجارتی به صورت مجزا بررسی می‌شود. از نوع محصولات، پرسونای مخاطبان، جایگاه فعلی برند، بررسی رقبا و موارد دیگری که در طراحی و پیاده سازی سایت فروشگاهی مهم است. هدف مه ویژن در طراحی سایت فروشگاهی در جهت رشد کسب و کار مشتریان است. به همین جهت بسیار مهم است که طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی برای هر کسب و کار به صورت مجزا انجام شود.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی در مه ویژن

در ابتدا، مه ویژن شنونده شماست. هر آنچه از کسب و کار خود می‌دانید را عنوان کنید. جایگاه محصول شما در بازار هدف کجاست. هدف شما از طراحی سایت چیست؟ اینجا کارشناسان مه ویژن، خواسته‌ها و نیازهای شما را بررسی می‌کنند و در راستای آن پیشنهاد خود را ارائه می‌دهند.

بررسی و تحقیق بازار برای طراحی سایت فروشگاهی

در این مرحله، رقبای شما بررسی می‌شوند. نحوه عملکرد آنها در وب سایت فروشگاهی بررسی می‌شود. همچنین پرسونای مخاطبان شما بررسی می‌شود تا طراحی فروشگاه اینترنتی مشتری به بهترین شکل انجام شود. در «مه ویژن» طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای به صورت اختصاصی و برای هر مشتری مجزا اجرا می‌شود.

طراحی گرافیک وب سایت فروشگاهی در مه ویژن

حالا بر اساس تحقیقات اولیه، نیازهای مشتری و امکانات درخواستی، طرح اولیه طراحی می‌شود. این طرح مختص برند و تجارت مشتری است. بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت، از قالب‌های آماده و از پیش طراحی شده برای وب‌سایت فروشگاهی استفاده می‌کنند. این قالب‌ها شاید در ظاهر ارزان و کارآمد به نظر برسند، اما چه از نظر سئو و چه از نظر برندسازی، اصلاً حرفه‌ای نیست. یکی از اصول اولیه طراحی سایت فروشگاهی، عدم کپی از طراحی سایر فروشگاه‌ها و طراحی اختصاصی با توجه به ماهیت برند است.

طراحی ریسپانسیو سایت فروشگاهی

ریسپانسیو بودن وب سایت، جزء لاینفک قرارداد طراحی سایت است. از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنید این است که فروشگاه آنلاین شما در هر دستگاهی، موبایل، تبلت و دسکتاپ به درستی نمایش داده شود و عملکرد صحیحی داشته باشد.

طراحی ریسپانسیو سایت فروشگاهیطراحی ریسپانسیو سایت فروشگاهیطراحی ریسپانسیو سایت فروشگاهی

در مه ویژن در همه وب سایت‌ها به این مورد توجه می‌شود و بابت طراحی ریسپانسیو فروشگاه اینترنتی خود هزینه اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

طراحی سایت فروشگاهی بر اساس قوانین سئو در مه ویژن

حتی اگر بهترین طراحی سایت فروشگاهی برای شما انجام شود، اگر وب سایت شما پارامترهای لازم جهت نمایش در موتورهای جستجو را نداشته باشد در حقیقت فایده‌ای ندارد. توجه به سئو سایت فروشگاهی به منزله ورود به بازار مشتریان، دیده شدن برند و محصولات شما در کنار رقبا است. مه ویژن با طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، تمام پارامترهایی که برای موتورهای جستجو مهم است را در هسته سایت پیاده سازی می‌کند تا فرآیند سئو سایت فروشگاهی شما به بهترین شکل انجام پذیرد.

امکان ارتقاء امکانات وب سایت فروشگاهی

ارتقاء امکانات وب سایت فروشگاهیارتقاء امکانات وب سایت فروشگاهیارتقاء امکانات وب سایت فروشگاهی

در مه ویژن، توجه ویژه‌ای به ارتقاء کسب و کار مشتریان می‌شود. مهم است که مشتری بتواند وب سایت خود را بعد از مدت‌ها ارتقاء دهد، مشتری باید بتواند هر زمان درخواست افزودن امکانات جدید به سایت داشته باشد و یا در امکانات فعلی نیاز به تغییر داشته باشد. در مه ویژن هسته سایت فروشگاهی قابل ارتقا طراحی می‌شود. به همین دلیل با خیال راحت می‌توانید بعد از مدت‌ها فروشگاه اینترنتی خود را ارتقاء دهید. این مورد برای مشتریان فروشگاه اینترنتی هم بسیار جذاب است و اعتماد آن‌ها به برند شما بیشتر می‌شود.

آموزش و پشتیبانی وب سایت فروشگاهی

پس از سفارش طراحی سایت فروشگاهی و تحویل آن در مه ویژن، شما وارد دوره پشتیبانی می‌شوید. در این مرحله، کارشناسان مه ویژن برای حل مشکلات احتمالی و آموزش نحوه کار با وب سایت در کنار شما هستند. بخش پشتیبانی و پیگیری وب سایت از مهمترین بخش‌های هر وب سایتی است. مهم است که در هر قدم از رشد وب سایت خود، پشتیبان سایت در کنار شما باشد تا بهترین استفاده از فروشگاه اینترنتی خود را داشته باشید.

طراحی سایت یکی از اولین و ضروری‌ترین اقدامات در حوزه دیجیتال مارکتینگ است. تفاوتی در نوع وب سایت شما ندارد، طراحی سایت شخصی یا طراحی سایت شرکتی یا طراحی فروشگاه آنلاین در هر تجارتی از مهمترین اقدامات برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ است.

مه ویژن با تجربیاتی که در طراحی اختصاصی در طراحی هر نوع وب سایت دارد. هدفش طراحی و تولید وب سایت‌های اختصاصی، موثر و کارآمد برای مشتریان است. در مه ویژن ارتقاء کسب و کار مشتریان بسیار مهم است، به همین دلیل در فرآیند طراحی سایت‌ها بسیار نکته سنج، خلاق و هوشمندانه عمل می‌کنند.

آنچه «مه ویژن» را در طراحی سایت‌های مختاف متمایز کرده است، طراحی سایت خلاقانه، منحصربفرد و متناسب با ویژگی‌های هر کسب و کار است که باعث شده تا طراحی سایت برای هر یک از مشتریان متفاوت و منحصربفرد باشد. در واقع آنچه که «Mahvision. com» را جزء برترین شرکت‌های طراحی سایت قرار داده است، پروسه دقیق و بی‌نقص طراحی وب سایت است که جزء استانداردهای مراحل طراحی وب سایت در دنیای دیجیتال امروز است که در برترین شرکت‌های طراحی سایت دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب