راهنمای ثبت نام یارانه مجردان + معرفی سایت و ویدیو آموزشبه گزارش تیتربرتر؛ ثبت نام جداگانه مجردانی که تاکنون یارانه نمی گرفتند، امکان پذیر است.

جزئیات ثبت نام مجردان در سایت یارانه

جزئیات ثبت نام مجردان در سایت یارانه جزئیات ثبت نام مجردان در سایت یارانه

 

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها: مجردانی که تاکنون یارانه دریافت نمی کردند می توانند با مراجعه به سایت sso.my.gov.ir نسبت به ثبت نام یارانه به صورت مستقل اقدام کنند اما مجردانی که پیش از این یارانه دریافت می کردند نمی توانند یارانه خود را از سرپرست خانوار جدا کنند.

زمان ثبت نام مجردان در سایت یارانه

آن دسته از سرپرستانی هم که عدد سمت راست کد ملی شان فرد است، می توانند در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت برای ثبت نام یارانه اقدام نمایند. هم چنین، افرادی که در هر کدام از این گروه ها قرار گرفته و موفق به نام نویسی در روز مربوطه نشوند، این امکان را دارند که در روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه جهت ثبت درخواست استفاده از یارانه به سامانه مربوطه مراجعه نمایند. البته دقت داشته باشید که ثبت نام یارانه ۱۴۰۱ علاوه بر این موعد مشخص شده، در روزهای آینده هم انجام می گیرد تا جاماندگان هم چنان امکان نام نویسی داشته باشند. تا کنون اطلاعات زیادی در مورد زمان تمدید مجدد ثبت نام منتشر نشده است. اما به احتمال زیاد مجددا خبرهای مربوط به تمدید زمان ثبت نام یارانه جاماندگان هم از طریق کانال های مربوطه اطلاع رسانی می شود تا کسانی که به هر دلیل در این روزها امکان ثبت نام را پیدا نمی کنند، در ادامه فرصت لازم را داشته باشند.

مطالب مرتبط: جزئیات افزایش یارانه دستمزد کارگران در خرداد ۱۴۰۰ زمان واریز یارانه های خرداد 1400

مراحل  ثبت نام یارانه جدید جاماندگان در سایت sso.my.gov.ir

مراحل  ثبت نام یارانه جدید جاماندگان در سایت sso.my.gov.ir مراحل  ثبت نام یارانه جدید جاماندگان در سایت sso.my.gov.ir

 

اکنون که اطلاعات لازم را در مورد زمان بندی تعیین شده برای ثبت نام در اختیار دارید، به راحتی می توانید در روز مشخص شده جهت نام نویسی اقدام نمایید. امان همان گونه که اشاره کردیم، ثبت نام یارانه جاماندگان 1401 به صورت آنلاین و از طریق سامانه ای که توسط دولت مشخص شده است، انجام می گیرد. به همین دلیل، متقاضیان باید با این سامانه آشنایی داشته و روش ورود به آن را بدانند. با توجه به این که تعداد زیادی از مردم کشورمان داوطلب نام نویسی برای دریافت یارانه در این مرحله هستند، در این قسمت سایت مربوطه را معرفی کرده و روش ورود به آن را برای تان توضیح می دهیم. در ادامه هم روش ثبت نام یارانه جدید از طریق این سایت را بیان خواهیم کرد. در نتیجه، اگر شما هم متقاضی ارائه درخواست جهت بهره مندی از یارانه هستید، به سادگی می توانید وارد این سایت شده و نام نویسی تان را انجام دهید.

برای ورود به سایت در نظر گرفته شده جهت این امر هم نیاز است یک سری مراحل نسبتا ساده را پشت سر بگذارید که در این بخش به آن ها پرداخته ایم. این مراحل مورد نیاز جهت وارد شدن به سایت ثبت نام یارانه به شرح زیر می باشند:

۱- ابتدا باید نشانی اینترنتی این سامانه یعنی my.gov.ir را در مرورگر خود قرار داده سرچ نمایید. برای این که در حین نام نویسی با خطا یا مشکل رو به ور نشوید، ترجیحا از رایانه یا لپ تاپ استفاده کنید.

۲- بعد از این که آدرس فوق را سرچ کردید، منتظر باشید تا گوگل نتایج جست و جوی تان را نمایش دهد. اولین سامانه ای که با همین نشانی و عنوان «پنجره ملی خدمات دولت هوشمند» در لیست نتایج مشاهده می کنید، مربوط به ثبت نام یارانه ۱۴۰۱ است. پس بر روی آن کلیک کرده و وارد شوید.

۳- در ادامه به صفحه اول این سایت وارد شده و پنجره ورودی برای تان نمایش داده می شود. برای وارد شدن با این سامانه و ثبت نام یارانه جاماندگان باید از روش ورود با رمز یک بار مصرف استفاده نمایید. به این ترتیب که شماره تلفن همراه تان را در کادر موجود وارد کرده و کد امنیتی را هم در جایگاه خود قرار دهید. سپس بر روی گزینه «ارسال کد فعال سازی» در بخش انتهایی صفحه کلیک کنید.

مراحل  ثبت نام یارانه جدید جاماندگان در سایت sso.my.gov.ir مراحل  ثبت نام یارانه جدید جاماندگان در سایت sso.my.gov.ir

 

۴- در مرحله بعد یک کد احراز هویت ۵ رقمی بر روی گوشی موبایل تان فرستاده می شود. برای ورود به صفحه و ثبت نام یارانه جدید جاماندگان 1401 باید این کد را در جایگاه مشخص شده وارد نموده و گزینه «ورود به سامانه» را بزنید. دقت داشته باشید که این کد تا دو دقیقه اعتبار دارد و بعد از آن باید مجددا کد را دریافت کنید.

۵- پس از این که کد احراز هویت را هم به درستی وارد کردید، به صفحه بعدی ورود به سایت ثبت نام یارانه جدید منتقل می شوید. در این بخش هم باید کد ملی و تاریخ تولدتان را وارد کنید. این اطلاعات را هم در کادر مربوطه قرار داده و گزینه «ثبت اطلاعات» را بزنید.
احرازهویت سامانه یارانه جاماندگان

۶- نهایتا به حساب کاربری خود در سامانه ثبت نام یارانه وارد شده و  اکنون امکان استفاده از انواع خدمات قابل ارائه در این سایت برای تان فراهم است. کافی است گزینه مربوطه را انتخاب کرده و اقدامات لازم را انجام دهید.

در این قسمت نحوه ورود به سایت در نظر گرفته شده جهت ثبت نام یارانه ۱۴۰۱ را به صورت کامل توضیح دادیم. در ادامه نحوه ثبت درخواست برای دریافت یارانه از طریق این سامانه را هم بیان خواهیم کرد تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید درخواست تان را ارئه دهید.

آنچه دیگران می خوانند: جدال بازارهای مالی با وعده‌های انتخاباتی مقایسه رشد دلار با بیت کوین در سال ۱۴۰۰

گردآورنده: علی اکبر رضایی

‍‍‍‍‍‍

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب