ماجرای پیوستن محمد خدابنده‌لو به پرسپولیسبه گزارش تیتربرتر؛ تیم‌های پرسپولیس و تراکتور روز پنجشنبه در جنجالی ترین دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف به مصاف هم رفتند که این بازی به خاطر سنگ پراکنی هواداران میزبان، نیمه تمام باقی ماند و در همین راستا کمیته انضباطی قرار است تکلیف این دیدار را مشخص کند.

سرنوشت پرسپولیس بعد از بازی نیمه تمامش با تراکتور

سرنوشت پرسپولیس بعد از بازی نیمه تمامش با تراکتور سرنوشت پرسپولیس بعد از بازی نیمه تمامش با تراکتور

 

البته علاوه بر جنجال و حواشی روی سکو، این بازی داخل زمین نیز خالی از جنجال و درگیری نبود. در اواسط این دیدار بازیکنان دو تیم در پی سنگ پراکنی و فحاشی‌ها با یکدیگر درگیر شدند که این درگیری موجب توقف چند دقیقه‌ای مسابقه شد. همچنین در پی این اتفاقات ۲ بازیکن دو تیم اخراج شدند.

پرسپولیس با هافبک ذوب آهن وارد مذاکره شد

پرسپولیس با هافبک ذوب آهن وارد مذاکره شد پرسپولیس با هافبک ذوب آهن وارد مذاکره شد

 

پرسپولیسی ها به دنبال هافبک تیم ملی امید باشگاه ذوب آهن هستند.

 تیم فوتبال پرسپولیس تهران با محمد خدابنده‌لو هافبک باشگاه ذوب‌آهن اصفهان وارد مذاکره شده است تا او را به تهران ببرد.

هافبک 22 ساله گاندوها فصل خوبی را در این جمع سبزپوشان پشت سر گذاشته است و مورد توجه باشگاه پرطرفدار پایتخت قرار گرفته است.

بیوگرافی محمد خدابنده‌لو

محمد خدابنده‌لو (زادهٔ ۱۶ شهریور ۱۳۷۸ در تهران) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک دفاعی برای باشگاه فوتبال ذوب‌آهن در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

آخرین مصاحبه محمد خدابنده‌لو

خدابنده‌لو: جدایی از پیکان سخت بود

هافبک تازه‌وارد ذوب‌آهن پس از پیوستن به این تیم گفت: مهدی تارتار از من شناخت کاملی داشت و در پیوستن من به ذوب‌آهن نقش داشت.

محمد خدابنده‌لو ،  پیوستن به تیم فوتبال ذوب‌آهن را اتفاق خوشایندی توصیف کرد و اظهار داشت: حدود 7 سال بود که در پیکان بازی می‌کردم و طبیعتاً جدایی از این تیم برایم سخت بود اما این تصمیم را همراه با مدیر برنامه‌هایم گرفتم و فکر می‌کنم به باشگاه خوبی آمده‌ام و از مسئولان باشگاه پیکان نیز تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: قطعاً می‌توانم از ذوب‌آهن به جاهای بهتری رسیده و حتی لژیونر شوم؛ امیدوارم که اتفاقات خوبی برای من و ذوب‌آهن رخ دهد.

هافبک تازه‌وارد تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره نقش مهدی تارتار در پیوستنش به این تیم گفت: قطعاً حضور تارتار در آمدن من به ذوب‌آهن تاثیرگذار بوده است. مهدی تارتار از من شناخت کاملی داشت و در لیست او بودم. من هم از این مربی شناخت داشتم و با کمال میل پذیرفتم تا دوباره با او کار کنم. کار کردن با مهدی تارتار سخت و لذت‌بخش است و خیلی دوست داشتم که دوباره با ایشان کار کنم که خوشبختانه محقق شد.

مطالب مرتبط: جزییات بازگشت بیرانوند به پرسپولیس مخالف اصلی بازگشت بیرانوند به پرسپولیس کیست؟

بازیکنان ورودی پرسپولیس چه کسانی هستند؟

سروش رفیعی هافبک سابق پرسپولیس در زمان کالدرون طی تصمیمی غیرمنتظره در لیست خروج این باشگاه قرار گرفت و مجبور به ترک تیم مورد علاقه خود شد. رفیعی اما در یکی دو فصل اخیر نمایش خوبی در ترکیب ساپاهان داشته و حتی به تیم ملی هم دعوت شده است.

هافبک تکنیکی و خلاق سابق پرسپولیس در لیگ بیست و یکم جزو برترین بازیکنان لیگ بوده و حالا خبرهایی در خصوص مذاکره اش با سرخ ها برای بازگشت به این تیم شنیده می شود.

رفیعی در پایان فصل بازیکن آزاد محسوب می شود و به همین دلیل پرسپولیس کار چندان سختی برای به خدمت گرفتن او ندارد.

شماه 7 سابق سرخ ها اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرده بود که در تابستان گذشته از استقلال هم پیشنهاد داشته اما به خاطر علاقه شدیدش به پرسپولیس هرگز حاضر نشده تا به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد.

رفیعی بعد از جدایی از پرسپولیس مدتی در شهر خوردو شاگرد یحیی گل محمدی شد اما در این تیم چندان مورد اعتماد یحیی نبود و حالا باید دید در صورت بازگشت احتمالی به پرسپولیس آیا او می تواند به ترکیب ثابت سرخ ها برسد یا نه.

البته شاید مدیران پرسپولیس با توجه به مصدومیت طولانی مدت امیری و جدایی احتمالی یکی دو بازیکن در خط میانی تصمیم به جذب رفیعی گرفته اند تا خلا بازیکن در این نقطه از زمین را پوشش بدهند.

گفته می شود رفیعی طی روزهای آینده با باشگاه پرسپولیس رسما وارد مذاکره خواهد شد.

 

یکی از بازیکنانی که در متن این درگیری‌ها قرار داشت، پیمان بابایی بود. مهاجمی که در دو فصل اخیر مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار داشت و حتی زمزمه‌های حضور او در تابستان نیز مطرح شد.

او در جریان این دیدار بارها با بازیکنان پرسپولیس به ویژه امید عالیشاه و علیرضا ابراهیمی درگیر شد. موضوعی که چندان به مذاق پرسپولیسی‌ها خوش نیامد. با این حال با وجود اینکه این برخوردها در درگیری‌ها در فوتبال ایران به امری طبیعی محسوب شده اما حالا شاید برای بابایی به قیمت از دست دادن پیشنهاد پرسپولیس تمام شود.

آنچه دیگران میخوانند: ابوالفضل جلالی استقلالی می شود؟  محمد دانشگر پرسپولیسی می شود؟

گردآورنده: شایان صفر زاده 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب