ماجرای جدایی پژمان بازغی از همسرش صحت دارد؟به گزارش تیتربرتر؛ زندگی مشترک پژمان بازغی و مستانه مهاجر با وجود یک فرزند دختر به طلاق ختم شد و اکنون مسیر متفاوتی برای ادامه حیات هنری خود در پیش گرفته اند.

طلاق مستانه مهاجر از آقای پژمان جمشیدی حقیقت دارد؟

 طلاق مستانه مهاجر از آقای پژمان جمشیدی حقیقت دارد؟ طلاق مستانه مهاجر از آقای پژمان جمشیدی حقیقت دارد؟

 

 از سال 1399 خبرهای طلاق پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در مقاطع مختلفی پخش می شد اما هر بار با تکذیب دو طرف به فراموشی می رفت.

در نهایت ماه های اخیر ، خبر طلاق این زوج هنری در بین اهالی هنر قوت گرفت و در نهایت این دو با پاک کردن تمام عکس های مشترک خود از صفحه های مجازی خود تلویحا خبر جدایی و طلاق خود را تایید کردند ولی بصورت رسمی صحبتی تاکنون نکردند.

بیوگرافی پژمان بازغی

بیوگرافی پژمان بازغی بیوگرافی پژمان بازغی

 

پژمان بازغی متولد 19 دی 1353 در تهران، بازیگر است،فارغ التحصیل لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر می باشد، بازی را از جلوی دوربین شروع کرد و حالا در کنار حضور در سینما، در تلویزیون نیز اجرا می کند،اصالتا اهل لاهیجان بوده و پدرشان بازنشسته نیروی دریایی است،بعد از انقلاب سال 1357 وقتی 4 ساله بود بخاطر ماموریت پدر برای محافظ از مرزهای آبی در جنوب کشور به بوشهر نقل مکان کردند و تا آخر جنگ در این شهر بودند،بعد از اتمام جنگ به تهران و سپس دوباره به رشت بازگشتند

خانواده پژمان بازغی

دو خواهر و دو برادر بزرگتر از خود بنام پیام و یک برادر کوچک تر بنام پرهام دارد که هر سه تحصیلکرده دانشگاه امیرکبیر هستند، پیام شیمی و پرهام مهندسی صنایع خوانده است.

ازدواج پژمان بازغی

پژمان بازغی در سال 1386 وقتی 33 ساله بود با مستانه مهاجر (تدوینگر) که دو ماه از او کوچکتر بوده ازدواج کرد، این زوج در یک جشنواره سینمایی با هم آشنا شدند،حالا ثمره این عشق یک دختر بنام نفس می باشد.

مطالب مرتبط: آشنایی با فیلم خط باریک قرمز+اسامی بازیگران آشنایی با فیلم بوتاکس+اسامی بازیگران

شروع بازیگری پژمان بازغی

شروع بازیگری پژمان بازغی شروع بازیگری پژمان بازغی

 

پژمان بازغی به صورت جدی فعالیت خود از سال 1372 وقتی دانشجو بود با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان با فیلم اعتراف به کارگردانی مجید فهیم خواه شروع کرد،بعد از پایان دانشگاه به تهران رفت و از طریق تست در دفاتر بازیگری موفق شد سال 1387 در سریال آژانس دوستی در یک نقش فرعی ایفای نقش کند،در سال 1380 تجربه بازی در سریال زیر آسمان شهر را بدست آورد سپس با حضور در سریال گم گشته به کارگردانی رامبد جوان شناخته تر شد،اما شروع جدی شهرت او از سال 1386 با سریال مرد هزار چهره بود.

شروع مجری گری پژمان بازغی

بازغی اولین بار در سال 1394 با برنامه چند درجه وارد عرصه اجرا شد و از سال 1396 رسما با برنامه کودک شو در کنار بازیگری خود را بعنوان یک مجری معرفی کرد.

ماجرای سکته قلبی پژمان بازغی

او سال 1395 حین بازی فوتبال در زمین با افت ناگهانی فشار مواجه شد و به زمین افتاد، بعد از انتقال به بیمارستان مشخص شد سکته خفیفی را رد داده است.

مصاحبه با پژمان بازغی

در زمان دانش آموزی بیشتر والیبال و فوتبال بازی می کرد و کمی هم بسکتبال بلد بود، تا قبل از سکته خفیف هم در تیم هنرمندان بازی می کرد،از طرفداران دو آتیشه پرسپولیس بوده و شماره 34 این تیم نیز به او اهدا شد هاست،من نه چپی هستم و نه راستی، هیچگاه سویه سیاسی نداشته و ندارم، من رای داده ام و از اینکه رای دادم به هیچ عنوان پشیمان نیستم،سوپر استار یک مقوله تخصصی و مفصل است و تعریف مشخصی دارد،مثلا می توانم بگویم علی دایی در ورزشمان به آن رسیده و یک سوپراستار ورزشی است اما در سینما نمی توان گفت رضا گلزار سوپراستار است.

پژمان عشقی عمیق و رویایی نسبت به خانواده‌ اش دارد و مایل است افراد خانواده به ساز او برقصند، او نافرمانی را تحمل نمی کند و عقایدش محکم است

پژمان بازغی جزو اولین هنرمندانی بود که بعنوان یک مدل، عکسش رو بیلبورد های تبلیغاتی رفت که پس از آن قانون منع حضور هنرمندان در تبلیغات برای مدتی اجرا شد،از ورزش‌ های موردعلاقه او کارتینگ است زمانی نیز این رشته را به‌ طور جدی دنبال می کرده تا اینکه تصادف و شکستن دنده چپ عاملی برای کنار گذاشتن این رشته شد.

آنچه دیگران می خوانند: آشنایی با فیلم خط باریک قرمز+اسامی بازیگران آشنایی با فیلم بوتاکس+اسامی بازیگران

گردآورنده: علیرضا یوسفی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب