ماجرای طلاق سحر قریشی از تتلو چیست؟/ ماجرای اعتیاد سحر قریشیتیتربرتر: امیر تتلو در فاصله کمی پس از کنسرتی که به اعلام ازدواج با سحر قریشی گذشت و با حواشی آن ده‌ها میلیارد به جیب زد، حالا می‌گوید از همسر خود جدا شده است!

جدایی تتلو از سحر قریشی

جدایی تتلو از سحر قریشی جدایی تتلو از سحر قریشی

امیر تتلو که مدتی است به واسطه اخبار و عکس‌های دونفره با سحر قریشی و پس از آن کنسرت ترکیه، صدرنشین حواشی و خبر‌های جنجالی بود، کم‌تر از یک ساعت پیش با طرح این ادعا که اعتیاد و مستیِ دائم سحر قریشی از صبر او خارج شده، اعلام کرد دیگر به این رابطه ادامه نمی‌دهد.

امیر تتلو در صفحه رسمی یوتیوب خود نوشت: 

من نمیفهمم این زنا چشونه!! واقعا مشکل دارن!! من واقعا دوست ندارم این وضعیت رو! از همین الان مجرد بودن خودمو اعلام می کنم! دائما بی اخلاقی بی احترامی و بی کاری!! خانم قریشی اعتیاد دارن راستش یه روز مواد بهشون نمیرسه یه جور دیگه میشن!! من خودمم معتادم بدتر از اون! لطفا خانواده ش بیان تحویلش بگیرن!

تتلو درخصوص مصرف کوکائین، روابط و بسیاری از مسائل شخصی دیگر از سحر قریشی افشاگری کرد.

اولین واکنش سحر قریشی به خبر اعتیادش

سحر قریشی به ادعای امیر تتلو درباره اعتیادش واکنش نشان داد. سحر قریشی نیز با انتشار یک استوری به ادعای تتلو پاسخ داد و ضمن عذرخواهی از او نوشت: من معتاد به عشقم هستم. جلوی هشتاد میلیون میگم و پای احساسم می مونم، دوست دارم. 

همچنین گفت: من بابت تک تک مسایل که گفتین در پست ها عذر خواهی میکنم و قول میدم هرگز تکرار نشه.

ماجرای جنجالی سحر قریشی و تتلو از یوتیوب تا ویلای امیر تتلو

ماجرای جنجالی سحر قریشی و تتلو از یوتیوب تا ویلای امیر تتلو ماجرای جنجالی سحر قریشی و تتلو از یوتیوب تا ویلای امیر تتلو

 

ماجرای سحر قریشی و تتلو در بهمن ۱۴۰۰ بعد از حاج گفتن تتلو شروع شد و کاربران بر این باورند که این دو وارد رابطه عاشقانه شدند و به تازگی نیز سحر قریشی در یوتیوب خود فیلمی در کنار آتش در ویلایی منتشر کرده است.

اما واقعیت ماجرا چیست؟ ماجرای ازدواج و رابطه عاشقانه تتلو و سحر شایعه ای بیش نیست و این حواشی و شایعات زشت برای سحر قریشی از سوی برخی رسانه های زرد و پیج های اینستاگرامی است که به خاطر بازدید و کلیک همه جوره اخلاق و انسانیت را زیر پا می گذارند.

مطالب مرتبط: بهدخت ولیان نقش افرا در سریال میدان سرخ بازی پاوان افسر در سریال جزیره

شایعه مهاجرت سحر قریشی به ترکیه

خبرفوری نیز در مطلبی به مهاجرت سحر قریشی اشاره کرده و ادعا کرده که این بازیگر از ایران مهاجرت کرده است.

اما این خبر صحت ندارد و خانم سحر قریشی صرفا به خاطر بازی در سریال نیسصان آبی و فیملیرداری بخش هایی از این سریال در ترکیه حضور دارد. خانم بازیگر که ۹ میلیون فالور در اینستاگرام دارد، حالا وارد یوتیوب شده و تتلو نیز به فالورهای خود گفته سحر قریشی را سابسکرایت کنند و در یوتیوب خود لینک سحر قریشی را گذشت و گفت یوتیوب حاج خانم دنبال بشود.

او درباره علت حاج خانم نامیدن سحر گفته: انتخاب من همیشه در زمان مناسب ، درست بوده و هست و هواداران باید به انتخاب من تو هر زمینه ای ایمان و احترام بگذراند . همچنین گفته ایشان مکه رفتند و از روی احترام گفتم حاج خانم ، همین

واکنش خانواده سحر قریشی به شایعات زشت

واکنش خانواده سحر قریشی به شایعات زشت واکنش خانواده سحر قریشی به شایعات زشت

 

سپهر قریشی برادر و مادرش در گفتگویی اعلام کردند که از شایعه سازان برای دخترش و خواهرش شکایت میکنند.

سپهر قریشی برادر و مادرش گفتند که پیج های اینستاگرامی و رسانه هایی که برای سحر قریشی شایعه زشت ازدواج و رابطه با تتلو را منتشر کرده اند شکایت خواهیم کرد و این شایعات باعث شده تا چهره هنری ایشان لطمه وارد شود و در فعالیت هنری او در ایران تاثیر داشته باشد.

برادر قریشی گفته : علت مسافرت خواهرم به ترکیه به دلیل بازی در سریال نیسان آبی بوده و هرگونه ازدواج و رابطه ای با تتلو را تکذیب کردند و گفته به زودی از رسانه هایی که این خبر کذب را منتشر کردند شکایت می کند.

عد از این حواشی و ماجراها خبری مبنی بر ازدواج سحر قریشی و تتلو در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که تاکنون هیچ کدام از آنها واکنشی نشان ندادند.

سحر قریشی قبلتر در مصاحبه ای جواب این شایعه را داده و گفته من به شایعات و خبرهای کذب این چنینی عادت کردم.

ازدواج و طلاق سحر قریشی

ازدواج و طلاق سحر قریشی ازدواج و طلاق سحر قریشی

لازم به ذکر است که سحر قریشی (زادهٔ ۶ دی ۱۳۶۶) بازیگر ایرانی است که حرفه بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم لج و لجبازی آغاز کرد و سپس در همان سال برای ایفای نقش یلدا در مجموعهٔ تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

همسر اول سحر قریشی، مهران اخوان ذاکری بوده که مشوق او در بازیگری بوده است و در مصاحبه پایانی خود درباره علت جدایی از سحر قریشی گفته بود: سحر همیشه از من به عنوان مشوق خود یاد کرده است و در مصاحبه های مختلف گفته است که اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آنرا کنار می گذارم؛ یعنی بازیگری اگر بخواهد به زندگی خصوصی ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت.

وی در ادامه گفته بود: من دیگر دوست ندارم سحر بازیگری را ادامه دهد. وقتی سریال دلنوزان پخش شد سحر خیلی مشهور شد و رفتارش کم کم تغییر کرد و در حال حاضر شش ماهی می شود که از همسرم هیچ خبری ندارم. در دادگاه از او شکایت کردم تا جلوی کارش را بگیرم، اما چون خودم اجاز کار به او داده ام، تقاضایم برای ممنوع الکار شدنش رد شد. من از نظر شرعی راضی نیستم همسرم این کار را ادامه دهد.

رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی

در ۱۷ آبان ۹۶ بود که طارمی یک متن عاشقانه منتشر داد. حسین ماهینی هم تیمی وی با لهجه بوشهری زیر متن طارمی نوشت: سی خاطرِ دومادمون عروس دوس میداریم، همین جمله شروعی بود برای جنجال بزرگتر

واکنش سحر قریشی به ازدواجش با مهدی طارمی

دقایقی بعد از این توئیت بود که خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی پخش شد، قریشی در واکنش به این شایعه گفت:  نه تایید می‌کنم و نه تکذیب، چون نمی‌خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم

واکنش مهدی طارمی به ازدواجش با سحر قریشی

حواشی آنقدر بالا گرفت که مهدی طارمی بالاخره مجبور به واکنش درباره ارتباطش با سحر قریشی شد و گفت: حدود ۳ سال قبل یک مدت کوتاهی با هم دوست بودیم و بعد از آن تمام؛ هیچ ارتباط دیگری با هم نداشتیم.

مهدی طارمی درخصوص عکس‌های منتشر شده‌اش از این رابطه عنوان کرد: متاسفانه این عکس‌ها هم که بیرون آمد، کار یک شخص خاصی بود، وگرنه نمی‌شود همینطور عکس‌ها منتشر شود.

اما من هیچ گله و شکایتی از کسی ندارم و الان هم از پست‌ها و مطالبی که عنوان می‌شود، ناراحت نمی‌شوم چون آب از سر من گذشته است! 

آنچه دیگران میخوانند: بازی السا فیروزآذر در سریال جزیره بازی شادی مختاری در سریال جزیره ​​​​​​​

گردآورنده: علیرضا یوسفی 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب