کدام خودرو‌ها وارد بورس می شوند؟بورس کالابورس کالابورس کالا

بر اساس اطلاعیه ‌های صادر شده توسط بورس کالای ایران، پنج خودرو جدید در این بازار پذیرفته شده اند. این خودرو‌ها از تولیدات شرکت‌ های کرمان موتور و بهمن موتور هستند و به نظر می ‌رسد از هفته جاری معاملات خود در بورس کالا را آغاز کنند.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از اقتصاد آنلاین: روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، اولین معامله خودرو در بورس کالای ایران رخ داد و طی آن ۸۵۰دستگاه خودروی کارا تک کابین و دو کابین در این بازار عرضه شد. به نظر می‌رسد که تجربه موفق فروش ۱۰۳ دستگاه خودرو از این طریق، باعث شده تا خودروهای بیشتری در بورس کالای ایران پذیرفته شوند.

روز چهارشنبه، بورس کالای ایران طی اطلاعیه‌هایی جداگانه، از پذیرش پنج خودرو در این بازار خبر داد. طبق این اطلاعیه‌ها، سه خودرو وانت KMC-T8، جک S5 و جک J4، از تولیدات شرکت کرمان موتور، به همراه دو خودرو ساخت شرکت بهمن موتور یعنی فیدیلیتی و دیگنیتی، در بورس کالای ایران پذیرش شدند. بر این اساس، فروش این خودرو‌ها از هفته جاری آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است که علاوه بر خودرو کارا، خودرو شاهین نیز پیش‌تر در بورس کالا پذیرفته شده بود و به زودی در این بازار عرضه خواهد شد.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب