ویکی ایرانی | مرجع کامل ایرانیان

مطالب پیشنهادی

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

نحوه دریافت نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد آزاد 1401نحوه دریافت نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد آزاد 1401اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

علاقه مندان رشته محل های ارائه شده در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پس از این که در آزمون کتبی سراسری این مقطع شرکت می کنند، نتایج خود را در دو مرحله دریافت می نمایند. نتیجه مرحله اول مشخص کننده تراز، رتبه و وضعیت مجاز یا غیر مجاز شدن برای انتخاب رشته بوده و نتایج نهایی، نشان دهنده وضعیت قبولی یا عدم قبولی داوطلب در هر کدام از کد رشته محل های انتخابی می باشد.

بنابراین اطلاع از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هر دو مرحله برای متقاضیان، یکی از مهم ترین دغدغه های آن ها محسوب می شود. داوطلبانی که در موعد مقرر اقدام به ثبت کد رشته های مورد علاقه خود در سایت دانشگاه آزاد می نمایند، چه زمانی و چگونه می توانند به مشاهده نتایج این مرحله بپردازند؟

اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دهه آخر خرداد ماه 1401 می باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

با توجه به اینکه هرساله آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با کنکور ارشد سراسری ادغام می شود، بنابراین فرآیند زمانبندی موجود در دفترچه ارشد سراسری برای آزاد نیز صدق می نماید. پس مشخص شدن نتایج اولیه و با اتمام فرصت انتخاب رشته ارشد آزاد 1401، متقاضیان تا مدتی در انتظار اعلام نتایج نهایی به سر می برند، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 در دو مرحله اولیه و نهایی می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم. 

زمان اعلام نتایج اولیه

معمولا 1 ماه پس از شرکت کردن داوطلبان در آزمون ارشد دانشگاه آزاد، نتایج نام نویسی به صورت اینترنتی در اختیار آن ها قرار می گیرد و همانطور که گفته شد در این مرحله تراز، رتبه و وضعیت مجاز یا غیر مجاز برای انتخاب رشته مشخص خواهد شد. مطابق با مندرجات دفترچه آزمون ارشد 1401، اعلام نتایج این مرحله در دهه آخر خرداد ماه 1401 منتشر می شود اما زمان دقیق این امر تاکنون مشخص نشده است و در صورت اعلام، توسط این مقاله و همچنین کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج نهایی

بعد از فرآیند انتخاب رشته داوطلبان در انتظار نتایج نهایی خود می باشند. در این نتیجه تکلیف داوطلبان برای ورود به دانشگاه و رشته انتخابی مشخص می شود. زمان اعلام نتایج نهایی این فرآیند در هفته اول شهریور ماه 1401 می باشد. تاکنون تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج نهایی تعیین نشده و به محض اعلام، دراین مقاله و همچنین در کانال تلگرام کارشناسی ارشد قرار خواهد گرفت.

نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

در سال های اخیر، علاوه بر این که شرکت کنندگان مرحله انتخاب رشته دانشگاه آزاد می بایست نتایج خود را از طریق سایت این دانشگاه دریافت کنند، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نیز می توانند به نتیجه نهایی کنکور ارشد خود دست یابند. در این بخش مراحل دریافت نتایج انتخاب رشته از طریق هر کدام از سامانه های نام برده به همراه راهنمای تصویری آن ارائه شده است.

مشاهده نتایج از طریق سایت دانشگاه آزاد

وارد سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org شوید و سپس بر روی لینک فعال “کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1401” کلیک نمایید.

مرحله اول نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزادمرحله اول نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اکنون لازم است اطلاعات کاربری شامل کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود را در محل مشخص شده درج کرده و کلید “ورود” را بفشارید تا به صفحه اعلام نتایج هدایت شوید.

مرحله دوم نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزادمرحله دوم نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مشاهده نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور

 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و وارد قسمت “کارشناسی ارشد” در منوی سمت راست صفحه شوید.

 

در این مرحله می بایست بر روی لینک “اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 و همچنین رشته های دانشگاه آزد اسلامی” کلیک نمایید.

اکنون کلید “ورود به سیستم” را بفشارید تا به صفحه کاربری خود هدایت شوید.

به صفحه ای هدایت می شوید که در آن دو مسیر برای دستیابی به نتایج پیش رو دارید. از طریق وارد کردن اطلاعات شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام از روش درج کردن اطلاعات مربوط به شماره پرونده، کد ملی و سال تولد

نهایتا بر روی گزینه “ورود به سیستم” کلیک نمایید و به مشاهده کارنامه خود بپردازید.

پس از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 با دو دسته از داوطلبان رو به رو هستیم، گروهی از متقاضیان ثمره تلاش و زحمت خود را دریافت نموده و از رشته و دانشگاه پذیرفته شده رضایت دارند که این افراد می توانند به سایت دانشگاه محل قبولی مراجعه نموده و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام نمایند. آن دسته از افرادی که نتیجه مطلوبی به دست نیاورده اند نیز در صورت تمایل می توانند به سامانه ارسال درخواست دانشگاه آزاد به نشانی ticket.azmoon.iau.ac.ir مراجعه کرده و اقدام به ثبت تقاضای بررسی مجدد نمایند.

اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

چنانچه داوطلبان به نتایج اولیه و اطلاعات خود در کارنامه کنکور کارشناسی ارشد اعتراض داشته باشند می توانند با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اعتراضات خود را به ثبت برسانند. همچنین جهت اعتراض به نتایج نهایی این آزمون نیز از طریق ورورد به این سایت امکان پذیر می باشد. توجه داشته باشد که سازمان سنجش تنها به اعتراضاتی که در سیستم پاسخگویی به ثبت برسند ترتیب اثر می دهد. بنابراین از مراجعه حضوری و یا ارسال نامه و .. خودداری نمایید.

مواردی که می توان به آنها اعتراض نمود

اشتباه یا عدم اعمال سهمیه های ایثارگران، جانبازان و … اشتباه در محاسبه درصد دروس آزمون عدم لحاظ یا اشتباه در درج سوابق تحصیلی داوطلب

نحوه ثبت اعتراض

 نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش به مندرجات کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد در ادامه متن ذکر شده است.

 سایت سازمان سنجش وارد شده و گزینه “ارسال درخواست” انتخاب نمایید.  روی عبارت “عضویت در سایت” کلیک کنید. اطلاعات خواسته شده را درج و سپس دکمه “تایید” را بفشارید. حالا به صفحه اول بازگشته و گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب بفرمایید. اکنون برای ورود به سامانه نام کاربری و رمز عبور دریافتی را درج کنید.  گزینه “درخواست جدید” را فشرده و سپس عنوان آزمون “کارشناسی ارشد” سال “1401” را ثبت نمایید. در انتها متن اعتراض خود را نوشته و ارسال کنید.

پس از رسیدگی به اعتراض به نتایج کنکور ارشد مجددا وارد سیستم شده و نتیجه آن را از طریق همان رمز عبور دریافتی، مشاهده کنید.

سوالات متداول

1- نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد آزاد 1401 چه زمانی اعلام می شوند؟

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 1401 این دانشگاه در دهه اول شهریورماه منتشر می شود.

2- از چه طریقی می توان به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 دست یافت؟

مشاهده این نتایج هم از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و هم از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه امکان پذیر می باشد.

3- آیا می توان نسبت به نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 اعتراض نمود؟

بله امکان درخواست تجدید نظر نسبت به نتایج این مرحله از آزمون کارشناسی ارشد از طریق سیستم ارسال درخواست دانشگاه آزاد به نشانی ticket.azmoon.iau.ac.ir وجود دارد.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد آزاد 1401 چه زمانی اعلام می شوند؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 1401 این دانشگاه در دهه اول شهریورماه منتشر می شود. " } },{"@type": "Question", "name": "از چه طریقی می توان به نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 دست یافت؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "مشاهده این نتایج هم از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و هم از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه امکان پذیر می باشد." } },{"@type": "Question", "name": "آیا می توان نسبت به نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 اعتراض نمود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "بله امکان درخواست تجدید نظر نسبت به نتایج این مرحله از آزمون کارشناسی ارشد از طریق سیستم ارسال درخواست دانشگاه آزاد به نشانی ticket.azmoon.iau.ac.ir وجود دارد. " } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px; } .sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0; } /* Count */ .sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none; } /* Loader */ .loader, .loader:before, .loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em; } .loader:before, .loader:after { position: absolute; top: 0; content: ''; } .loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s; } .loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s; } .loader:after { left: .375em; } @-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } } @keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } }
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی
آخرین مطالب
آخرین اخبار رتبه‌بندی فرهنگیان
دانلود آهنگ امید آمری و مهدی مقدم دوباره برگرد
آیا نوشیدن آب بر کاهش وزن تاثیر گذار است؟
دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه 1401 – نیمسال دوم
دانلود آهنگ جعفر یاراحمدی و محمد یاوری همیشه عاشقم
دانلود آهنگ محسن کشاورز گلی
54 درصد تسهیلات بانک توسعه تعاون در حوزه صنعت بوده است
بهره برداری از سامانه نرم افزاری جدید سوئیچ بانک تجارت
«ایران کیش» واحد برتر گروه صنایع نرم افزار کشور شد
برگزاری هفتمین جلسه کمیته مضمون بانکداری جامع
امضای تفاهم نامه همکاری بانک ملی ایران با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی
راه‌اندازی مرکز نوآوری در دانشگاه صنعتی اصفهان به همّت فولاد مبارکه
ارتقای کیفیت آهک تولیدی در ناحیه آهن‌سازی فولاد مبارکه
پشت پرده لو رفتن سوالات کنکور 1401
۵ اقدام مهم که باید بعد از وقوع تصادف انجام دهید
دانلود آهنگ محمد اتریکس و ایجی رفتی
چرا باید آینه کاری در خانه داشته باشیم؟
محمود مرادی – آرومه جونم
پویا آرین مهر و محسن آرین مهر – ازت ممنونم
دانلود آهنگ آریان دل من گیرته
شهاب رمضان – دلم تنگه برات
جزئیات تعطیلی تهران در 13 تیر 1401 / کدام ادارات تعطیل شدند؟
دانلود آهنگ شهاب رمضان به نام دلم تنگه برات
دانلود آهنگ گروه ایدنز (آری وان و حبسی) قفلم روت
اسم مستعار برای رفیق دختر و پسر [خنده دار] به فارسی و انگلیسی
جزئیات تصرف دومین شهر اوکراین توسط روسیه/ پوتین کشور زلنسکی را کامل می گیرد؟
تیکه سنگین جوانه دلشاد به گشت ارشاد | جوانه دلشاد حجاب را مسخره کرد
تبریک تولد احساسی پژمان بازغی | پژمان بازغی از عشق جدیدش بعد ازطلاق رونمایی کرد
مهدی پاکدل برای اولین بار پدر شد | تصویر لو رفته از فرزند اول مهدی پاکدل
رونمایی مهران مدیری از همسرش | اولین عکس از همسر مهران مدیری منتشر شد
تولد لوکس دنیا مدنی در کوه های آلپ | دنیا مدنی تیتر اخبار خارجی
متن آهنگ دلم تنگه برات شهاب رمضان
نقاشی دخترانه کودکانه بامزه و فانتزی، جدید و زیبا، ساده و آسان
ناسا زمان ماموریت آرتمیس ۱ را اعلام کرد
شرایط جدید دولت سیزدهم برای مستاجرها / بسته معیشتی دولت به کدام خانوارها می رسد؟
کوین یامگا در فصل 22 از استقلال جدا می شود؟
امیر جوادی – بازی
معنی و تعبیر مرغ در فال قهوه در بالا و پایین فنجان چیست؟
امید الوند – دلداده
جعفر یاراحمدی و محمد یاوری – همیشه عاشقم
علی هورام – با کیفیت
دانلود گلچین آهنگ های جدید معین زد (۱۴۰۱ – ۲۰۲۲)
تجاوز به دختر جوان در پاتوق معتادان !
کلیپ طرز تهيه آب دوغ خيار
الناز حبیبی باز هم زیر تیغ جراحان رفت | تغییرات چهره الناز حبیبی کولاک کرد
برنامه دولت سیزدهم برای تقویت شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد
دانلود آهنگ خه‌نه‌به‌ندان از آیت احمدنژاد (خنبندان)
دانلود برنامه White Noise for sleep & relax اپلیکیشن مجموعه موسیقی آرامش بخش خواب اندروید
فیلم لو رفته از رقص علی شادمان جلوی همسرش | آبروی رفته علی شادمان بر می گردد؟
جواد عزیتی از همسر خود جدا شد | مه لقا باقری طلاقش را علنی کرد
رونمایی بهرام افشاری از همسر جدیدش | بهرام افشاری بلاخره به بیتا رسید
قوی ترین کودک شش ساله جهان | حرکت باور نکردنی کودک ایرانی
کلیپ برپا کردن آتش با کاغذ و خودکار
تکمیل ظرفیت دکتری سراسری بهمن ماه 1401 – نیمسال دوم
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مراغه 1401 – 1402
فرزام فرازمند – پازل
فیلم لو رفته از رقص علی شادمان جلوی همسرش | آبروی رفته علی شادمان بر می گردد؟
سازماندهی شرکت ها برای تدوین سند استقرار فناوری‌های نسل چهار
تهدید به مرگ در پی افشاگری درباره سگ های ولگرد
متن آهنگ چه حیف معین زد
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مرند 1401 – 1402
کلیپ چالش های مهم زوجین در اوایل ازدواج
حمید جمالی – چشمانت
معرفی خودرو جدید و اختصاصی کرمان موتور با همکاری شرکت های معتبر اروپایی
تحقق بیش از 98 درصدی برنامه سه ماهه افزایش تولید خودرو
پژمان جمشیدی آبروی سام درخشانی را برد | جبران مصاحبه جنجالی سام درخشانی
دانلود آهنگ معین زد به نام چه حیف
با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟
دانلود آهنگ آغلار از آوات یگانه | آهنگ لکی و ترکی
دانلود گلچین آهنگ های جدید مجید رضوی (۱۴۰۱ – ۲۰۲۲)
آخرین اخبار رتبه‌بندی فرهنگیان
اقدام صرافی های آمریکا برای رشد بیت کوین
چشم‌انداز بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، پرداخت وام با کارمزد صفر درصد است
دولت در بانک‌های قرض‌الحسنه سپرده‌گذاری کند
مدیرعامل بیمه ملت استعفا داد
تعیین ضرب‌الاجل مدیرعامل بانک ملت برای پرداخت حداکثر ١٥ روزه تسهیلات ازدواج
کلیپ آموزش کاشت جعفری در منزل
نوبت دکتر و لیست بهترین دکتر روانشناس ایران به همراه شماره تماس و آدرس
پیش بینی هواشناسی، 12 تیر 1401
مواد غذایی مناسب برای مهار سرطان
برگه ها