ویکی ایرانی | مرجع کامل ایرانیان

مطالب پیشنهادی

بخوانید | آیا رضا روییگری شکنجه شده بود؟

آخرین وضعیت رضا رویگری پس از ترخیص از آسایشگاه کهریزک را بخوانید.

 رضا رویگری در کهریزک بستری شده و کسی به ملاقات رضا رویگری تا قبل از انتشار ویدیو جنجالی نرفته است. همسر جوان رضا رویگری او را در خانه سالمندان رها کرد.رضا رویگری یک فرزند دارد که با مادرش زندگی می کند.

رضا رویگری

نیکنام حسینی‌پور، مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در دیدار با رضا رویگری با ابراز خرسندی از بهبود نسبی وضعیت روحی و جسمی این هنرمند پیشکسوت گفت: «با توجه به تأکید وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پیگیری وضعیت این هنرمند و کمک‌های صندوق اعتباری هنر، همراهی سازمان صداوسیما و تمامی دوستداران و دغدغه‌مندان هنرمندان کشور آقای رویگری در شرایط مطلوبی قرار گرفتند.»

رضا رویگری

حسینی‌پور در ادامه افزود: «حفظ کرامت هنرمندان، مهمترین سیاست تمامی نهادهای دست‌اندرکار فرهنگ و هنر کشور است. صندوق اعتباری هنر نیز در کنار دیگر نهادهای مسئول و دوستداران هنرمندان تلاش می‌کند تا مشکلات این هنرمند مرتفع شود و بار دیگر شاهد حضور وی در عرصه‌های فرهنگ و هنر باشیم.»

مسلم کریمی معاون اعضاء صندوق نیز با اشاره به دیدار مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با رویگری در آسایشگاه سالمندان کهریزک گفت: «مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به عنوان نماینده ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیر وضعیت این هنرمند شدند و بیان کردند با توجه به استقرار آقای رویگری در منزل و نیاز به خدمات پزشکی، پرستاری و مراقبت‌های لازم، آمادگی همه جانبه صندوق اعتباری هنر برای کمک در هزینه‌های درمانی و پرستاری این هنرمند پیشکسوت را اعلام کردند.»

رضا رویگری

او در ادامه افزود: «وظیفه ما در صندوق اعتباری هنر حمایت از تمامی اصحاب فرهنگ و هنر کشور است. در چند ساله اخیر نیز از سوی صندوق پیگیر مشکلات آقای رضا رویگری بودیم و در حد توان و مقدورات از ایشان حمایت کردیم واین کمک‌ها همچنان هم ادامه خواهد داشت. پس از این نیز در کنار این هنرمند هستیم تا مشکلات جسمی و روحی ایشان به مرور بهبود یابد.»

شامگاه دوشنبه، پنجم اردیبهشت بود که انتشار ویدئویی از رضا رویگری از آسایشگاه کهریزک خطاب به علاقه‌مندان و طرفدارانش خبرساز شد.

adexo_init_player( 'adexo-player-2Fco6gWAiMMMt', 'https://static0.rasadvarzeshi.com/thumbnail/Fco6gWAiMMMt/b-m9ZMlcPHI0c-M22aRUsKECedlB2UaIGxoZAeH8RO9FW3FX6dF57ZbcIhCbw1v8VtVZttjKcSWZCJsYV_Dx9Q,,/%D8%B1%D8%B6%D8%A7+%D8%B1%D9%88%DB%8C%DA%AF%D8%B1%DB%8C+.jpg', [ { "file": "https://static0.rasadvarzeshi.com/mediav2/Fco6gWAiMMMt/dmlkZW8tbWVkaXVtLm00dg,,/%D8%B1%D8%B6%D8%A7+%D8%B1%D9%88%DB%8C%DA%AF%D8%B1%DB%8C+.mp4", "type": "mp4", "label": "720p" }, ], 'https://panel.adexo.ir/api/v1/main/serve?origin=https://www.rasadvarzeshi.com/fa/' );

او در این ویدئو با بیان این که «بعد از شصت سال کار، همسرم مرا این‌جا انداخته است و نه تلفنی دارم و نه کارت بانکی» از طرفدانش خواست به او کمک کنند. انتشار این ویدئو واکنش مسئولانی چون سیدعباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی را برانگیخت و در ادامه پرویز پرستویی با بازنشر ویدئویی در استوری اینستاگرامش از تهیه خانه همراه با پرستار برای رضا رویگری خبر داد. آن‌طور که در آن ویدئو آمده بود عاملان این کار پرستویی به همراه علیرضا اصغری، خَیِر جوان، شقایق فراهانی، علیرام نورایی و شهربانو منصوریان بودند. همچنین امروز، چهارشنبه، هفتم اردیبهشت علیرضا غروی، مجری، بازیگر و فیلمساز اعلام کرد حاج‌مهدی عباسی نامی که یکی از مالکان بزرگ شمیران تهران است، به او گفته است در خیابان نیاوران یک آپارتمان ۱۵۰ متری با تمام امکانات و چند پرستار آماده کرده است که رضا رویگری به آن‌جا برود و تنها شرطش این است که رویگری تنها و بدون همسرش باشد.

adexo_init_player( 'adexo-player-2AaZfMcbfWSHw', 'https://static0.rasadvarzeshi.com/thumbnail/AaZfMcbfWSHw/b-m9ZMlcPHI0c-M22aRUsKECedlB2UaIGxoZAeH8RO9FW3FX6dF57ZbcIhCbw1v8VtVZttjKcSWZCJsYV_Dx9Q,,/%D8%B1%D8%B6%D8%A7+%D8%B1%D9%88%DB%8C%DA%AF%D8%B1%DB%8C+.jpg', [ { "file": "https://static0.rasadvarzeshi.com/mediav2/AaZfMcbfWSHw/dmlkZW8tbWVkaXVtLm00dg,,/%D8%B1%D8%B6%D8%A7+%D8%B1%D9%88%DB%8C%DA%AF%D8%B1%DB%8C+.mp4", "type": "mp4", "label": "720p" }, ], 'https://panel.adexo.ir/api/v1/main/serve?origin=https://www.rasadvarzeshi.com/fa/' );

تارا کریمی، همسر رضا رویگری در واکنش به این اتفاقات در گفت‌وگویی تلفنی با یکی از تلویزیون‌های اینترنتی چنین گفت: «این قضاوت‌ها چیز جدیدی نیست و من هم به مردم حق می‌دهم که دوست نداشته باشند هنرمندشان در وضعیتی نابسامان قرار داشته باشد. البته که این شرایط ممکن است از دید مردم نابسامان باشد اما این صلاحدید تیم پزشکی ایشان بود که بهتر است در جایی نگهداری شوند که تیمی از پزشکان در کنارشان باشند و بهترین شرایط و امکانات در اختیارشان قرار بگیرد و هر کسی، هر کاری که می‌تواند برای ایشان انجام دهد. واقعا هم این‌طور بوده است.»

رضا رویگری

او ادامه داد: «شما در جریان هستید که آقای رویگری ۵ سال است که مصاحبه می‌کنند و می‌گویند که در چه شرایطی قرار دارند و من توان پرداخت هزینه جایی خصوصی برای نگهداری از ایشان را ندارم. ایشان دو هفته بعد از عید، در بیمارستان مدرس بستری شدند و از یک ماه پیش از عید، دیگر توان کنترل هیچ کدام از مسائل بهداشتی‌شان را نداشتند و یک‌روز در میان از اورژانس می‌آمدند به ایشان سرم می‌زدند و سموم را از بدن‌شان خارج می‌کردند تا این که تصمیم گرفتیم به بیمارستان مدرس ببریم‌شان و در آن‌جا بهترین رسیدگی را به ایشان کردند و بعد تصمیم گرفتیم با توجه به این که دیگر توان راه رفتن و حتی حرکت با عصا را هم نداشتند، در بستر بودند، هیچ کنترلی بر خود نداشتند و من نمی‌توانستم به تنهایی جسم ۹۰ کیلویی، ۱۰۰ کیلویی ایشان را جابه‌جا کنم به آسایشگاه منتقل‌شان کنیم. کسانی که در خانه مریض دارند می‌دانند من از چه چیزهایی صحبت می‌کنم.»

رضا رویگری

کریمی همچنین اعلام کرد: «ویدئویی که گرفته شد واقعا ناحق و ناعادلانه بود و جای تاسف داشت و موضوع این است که من ۸ سال است که بهترین روزهای زندگی و بهترین روزهای عمرم را صرف ایشان می‌کنم. من ۳۲، ۳۳ سالم است اما مثل یک مادر کنار ایشان ایستادم و هر کاری از دستم برمی‌آمد انجام دادم و الان خوشحالم چون هر کاری می‌توانستم انجام دادم. من شرایط مالی بردن ایشان به جای خصوصی را نداشتم و می‌خواهم بدانم اگر شما در این شرایط بودید چه می‌کردید؟ من فکر می‌کنم در دسترس‌ترین و درست‌ترین راه را انتخاب کردم. قطعا من هم ناراحت بودم و اذیت شدم و اگر مردم ناراحت شدند به عنوان طرفدار بوده است اما من به عنوان همسرش ناراحت شدم. هیچ کس حاضر نبود یک روز کنار ایشان باشد و من ۸ سال با ایشان زندگی کردم. من در طول این 8 سال، یک بار هم کسایی را که الان جوشی و احساساتی شده‌اند ندیدم. من از خیلی‌ها درخواست کمک کردم و گفتم تک‌وتنها هستم و اگر می‌توانید بیایید و کمکم کنید ولی متاسفانه هیچ کدام کمکی نکردند و اگر هم کردند به میزانی نبود که آقای رویگری بتواند با آن، هم از پس هزینه‌های زندگی برآید و هم اجاره‌خانه را پرداخت کند و نیازمند فکری اساسی بودیم.»

رضا رویگری

او در پایان گفت: «این خصلت ما ایرانی‌ها است و تا زمانی که طرف به ته خط نرسد وخامت اوضاع را درک نمی‌کنیم. مصاحبه‌های آقای رویگری را ببینید، ۵ سال است که از وضعیت زندگی‌اش می‌گوید. من نتیجه کار برایم مهم است، همین. چه تارا کنارش باشد و چه نباشد و این که هر کسی، هر کمکی می‌تواند به این هنرمند بکند و فقط در قالب صحبت و بیانیه نباشد، آقای رویگری خودشان هم گفتند اگر این وعده‌ها در مورد دادن خانه عملی می‌شد امروز ایشان باید یک شهرک می‌داشتند!»

 

سحر علیخانی خواهر احسان علیخانی کیست؟ | افشاگری جدید از احسان علیخانی

سحر علیخانی خواهر احسان علیخانی کیست؟ | افشاگری جدید از احسان علیخانی

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

بخوانید | آیا رضا روییگری شکنجه شده بود؟

سحر علیخانی خواهر احسان علیخانی کیست؟ | افشاگری جدید از احسان علیخانی

افشاگری نازنین بیاتی از سانسور همسر رامبد جوان | نازنین بیاتی صدایش درآمد

تصویر +18 نوید محمد زاده با فرشته حسینی در جشنواره کن | نوید محمد زاده آبرو همه را برد

خوشگذرانی لیندا کیانی در خارج از کشور | لیندا کیانی مهاجرت کرد؟

var newsMasterIdForRate = "82924";
آیا این خبر مفید بود؟
1
رضا رویگری رضا رویگری و همسرش رضا رویگری و زندان رضا رویگری و بیماری رضا رویگری و هنر
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی
آخرین مطالب
انواع جراحی زیبایی گوش را بشناسید
افزایش سرمایه ارزشمند « اعتماد عمومی» با خدمات شهرداری ها و دهیاری ها
برگزاری اولین همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری شهر تهران
تسهیل دسترسی به جنوب با تخصیص 2 هزار میلیارد ریال
کارخانه «آریان سنگ تجارت یزد» راه‌اندازی شد
در این قسمت از سلبریتی شو به پشت پرده سه موضوع داغ روز می پردازیم
فلسفه وجودی بانک توسعه تعاون، حمایت از تولید است
اقدامات قبل و بعد از ای یو ای
کلیپ ایده‌های تزئین دستمال سفره
کلیپ معاینه تصویر سه بعدی به جای بیمار واقعی
خودزنی احسان علیخانی در برنامه جوکر | احسان علیخانی به خودشم رحم نکرد
173 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به بخش تعاون کشور
اعلام نتایج آزمون قضاوت 1400
طرز تهیه پکوره اسفناج خوشمزه و ساده به روش هندی
طرز تهیه پاستا گوجه فرنگی خوشمزه به روش رستورانی
355 تن کالای فاسد و آلوده در بندرعباس منهدم شد
آمادگی چادرملو برای جذب سرمایه‌های سرگردان در بازار سرمایه
تهدید استاندار فارس درباره حجاب در ادارات
اطلاعیه جدید درباره جاماندگان سهام عدالت
بیمه نامه دارندگان گواهینامه منقضی شده همچنان معتبر است
عکسهای نرگس محمدی و جاری اش| دوستی عمیق نرگس محمدی با پری سیما
اصلاحیه آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام مورخ 1401/04/16 شرکت بیمه کارآفرین (سهامی عام) ثبت شده به شماره 200845
طرز تهیه هات چاکلت خانگی
جواد مقدم – کربلا خونمه
جواد مقدم – اومدم نگات کنم توهم منو نگاه کنی
دانلود آهنگ پارسا آبادیان یادت کرده
رونمایی از سامانه فروش آنلاین بیمه نامه صندوق اجاره ای به مناسبت سالروز تاسیس
عبدالرضا هلالی – جان مادرت دستمو بگیر
محمد بنا: هرچه آدم لمپن در سریالها کشتی گیر می شود | بعضی‌ها ناراحت محرومیت روس‌ها هستند
سلام «بیمه تعاون» به مخاطبین غیر فارسی زبان
اقدامات بیمه تجارت‌نو برای رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان استان هرمزگان
قیمت روز خودرو
شیائومی‌ «می‌۱۲ اس اولترا» با سنسور دوربین یک اینچی معرفی شد
دانلود آهنگ توی نازه‌نینم از قادر سیاحی
کلیپ آموزش دو روش تهیه سس سالاد سزار
دانلود آهنگ علا مرگِ رویا
دانلود آهنگ علی نوری عاشقت شدم
آخرین رتبه قبولی هوشبری دانشگاه پردیس خودگردان (بین الملل) 1400 – 1401
روز ملی کیفیت ۱۴۰۱ / روز ملی کیفیت 1401 چه روزی است
سلطنت اردن با این ملکه‌ی زیبا، معنای جدیدی می‌یابد!
ببینید | اولین عکس منتشر شده از سحر دولتشاهی بعد از مراسم خواستگاریش
کلیپ طرز تهیه کیک هویج خانگی
حضور کارکنان بیمه ایران درهمایش فرهنگی ورزشی دهه ولایت صنعت بیمه
تقدیر مدیر عامل بیمه ایران از کارشناس خسارت شعبه بعثت
مجمع عمومی عادی بیمه البرز برگزار شد
ضرورت تفویض هر چه بیشتر اختیارات مدیران به نمایندگان
دانلود آهنگ که یار دیته جیژوانم از آوات بوکانی
روز کتاب و کتابخوانی ۱۴۰۱ / روز کتاب و کتابخوانی 1401 چه روزی است
آخرین رتبه قبولی هوشبری دانشگاه آزاد 1400 – 1401
آخرین رتبه قبولی هوشبری دانشگاه سراسری 1400 – 1401
تقدیر از تلاش مدیریت و کارکنان مخابرات هرمزگان در تامین پایداری ارتباطات
نخستین جلسه کمیته دانش‌بنیان‌ها در بازار سرمایه
عرضه 68 هزار تن فرآورده های نفتی و پتروشیمی در روز سه شنبه
در دام کلاهبرداران سهام عدالت اسیر نشوید
میانگین قیمت برنج ایرانی اعلام شد
بازداشت زورگیران خشن در کرج
آرتین جی کت – دلم تورو میخواد
افشین ویسی – شب های بعد تو
۱۴ روش طبیعی برای بهبود حساسیت به انسولین
فاز 4 بزرگراه خلیج‌فارس بااعتبار 9000 میلیارد ریال آغاز به کار کرد
آخرین وضعیت پروژه بزرگ جانجا
نتیجه خلاصه والیبال کانادا آرژانتین ۲۰۲۲ امروز
پخش زنده بازی والیبال کانادا و آرژانتین شبکه ورزش
علا – مرگ رویا
پیمان گودینی – آهای تو
تاثیرات نوشیدن قهوه بر لاغری
رشد 64 درصدی فروش شرکت ملی صنایع مس ایران در سه‌ماهه نخست امسال
آگهی فراخوان خرید و تحویل ۵۰۰ عدد قالب فیلترپرس طلای زرشوران
صعود تیم کوهنوردی ایمیدرو به قله 4370 متری آزادکوه
رکوردزنی در تولیدات محصولات سایپا ادامه دارد
اعزام موکب شرکت مس برای امدادرسانی به مناطق زلزله زده استان هرمزگان
انتقال نماد «خکرمان» به بازار دوم فرابورس
مدیرعامل بانک صنعت و معدن: تخصیص ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع
آخرین اخبار رتبه‌بندی فرهنگیان
وزیر کشور در جریان نقش همراه اول در هوشمندسازی شبکه توزیع کالاهای اساسی قرار گرفت
وعده مدیرعامل بیمه پارسیان به سهامداران عملی شد
پخش آنلاین والیبال کانادا آرژانتین امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱
کلیپ آموزش دکور و تزیین کیک جعبه ای
والیبال کانادا آرژانتین امروز 14 تیر ساعت چند است؟
هفته سوم لیگ ملتهای والیبال 2022 ایران امروز 14 تیر
برگه ها