ویکی ایرانی | مرجع کامل ایرانیان

مطالب پیشنهادی

مهلت ثبت نام لاتاری 2024

 

مهلت ثبت نام لاتاری 2024مهلت ثبت نام لاتاری 2024مهلت ثبت نام لاتاری 2024

قرعه کشی بزرگ لاتاری ( Lottery )، یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت کردن به آمریکا می باشد که تمامی افراد می توانند در این امر شانسی شرکت کرده و با توجه به شرایط آن و زمان ثبت نام، نام نویسی نموده و بخت خود را برای برنده شدن در این قرعه کشی بیازمایند. زمان ثبت نام در قرعه کشی لاتاری 2024 که از طریق سایت ثبت نام لاتاری به نشانی dvprogram.state.gov اطلاع رسانی می شود، در همان سایت نیز، نام نویسی صورت می پذیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با زمان ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۴، مهلت ثبت نام لاتاری سال 2024 اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

تاریخ قرعه کشی بزرگ لاتاری ( Lottery ) از اوایل اکتبر 2022 تا نوامبر 2022 یعنی اواسط مهرماه 1401 شروع شده و تا اواسط آبان ماه ادامه خواهد داشت.

زمان ثبت نام قرعه کشی لاتاری 2024

کشور آمریکا هرساله با هدف آن که شهروندان جدیدی از نژاد های مختلف را در کشور خود داشته باشد اقدام به برگزاری قرعه کشی لاتاری می کند. ثبت نام در لاتاری 2023 یا همان دوره ورود برای برنامه ویزای تنوع DV-2023 از اواسط مهرماه آغاز شده و تا آبان 1400 فرصت بوده است و هم اکنون سایت بسته شده و درحال حاضر ورودی پذیرفته نمی شود. اما زمان ثبت نام قرعه کشی لاتاری 2024 بهترین فرصت ثبت نام لاتاری و دریافت گرین کارت می باشد که از اوایل اکتبر 2022 تا نوامبر 2022 یعنی اواسط مهرماه 1401 شروع شده و تا اواسط آبان ماه ادامه خواهد داشت. این فرایند بسیار ساده بوده و متقاضیان می بایست در زمان مشخص، مدارک لازم که توسط اداره مهاجرت آمریکا خواسته شده است را تکمیل کرده و نسبت به کامل نمودن فرم ثبت نام به سایت اصلی لاتاری به آدرس dvprogram.state.gov مراجعه نمایند. از بین شرکت کنندگان بی شماری که در این قرعه کشی مذکور شرکت کرده اند، قرعه کشی شده و پس از برنده شدن در آن می توانند مجوز اقامت همیشگی و شهروند بودن در آمریکا را داشته باشند.

مهلت ثبت نام قرعه کشی لاتاری 2024

افرادی که می خواهند در قرعه کشی لاتاری شرکت کنند لازم است که در مهلت مشخصی که به آنان داده شده است مدارک خود را ارسال نمایند که معمولا این فرصت 33 روزه می باشد. زمان ثبت نام در این بخت آزمایی در سال 2024، مهلت آن برای داوطلبان و اعلام اسامی کشور هایی که افراد آن می توانند در قرعه کشی شرکت نمایند، توسط اداره مهاجرت آمریکا در سایت مخصوص به خود اطلاع رسانی می شود.

نحوه ثبت نام در قرعه کشی لاتاری 2024

 ثبت نام در لاتاری 2024 در سایت اصلی خود به نشانی dvprogram.state.gov و به زبان انگلیسی می باشد. بنابراین می بایست نسبت به آن تسلط داشته و اطلاعات خود را به زبان انگلیسی در فرم مربوطه وارد کنید.  حداقل مدرک دیپلم و یا دو سال سابقه کار تخصصی  عکس مخصوص لاتاری (فرمت عکس شما باید مطابق با فرم خواسته شده در ثبت نام لاتاری باشد.) درصورتی که اطلاعات وارد شده صحیح نباشد،برای شما خطایی نشان داده نمی شود و اطلاعات به همان شکل پس از انتخاب گزینه ثبت، نهایی شده و شما قادر به ویرایش اطلاعات نخواهید بود.

داوطلبان می بایست به این نکته توجه نمایند که هر فرد باید دارای پاسپورت معتبر بوده و فقط یک بار می تواند در هر دوره قرعه کشی ثبت نام کند به همین دلیل لازم است که متقاضیان نسبت به ارسال صحیح مدارک خود در زمان مقرر دقت کافی داشته باشند زیرا در صورت عدم هماهنگی میان مدارک ارسال شده و مدارک اصلی، در صورت برنده شدن، نتیجه آن باطل شده و شخص نمی تواند گرین کارت را دریافت کند. کسانی که می خواهند نسبت به اعلام نتایج لاتاری اطلاعات کسب نمایند نیاز است که به سایت لاتاری مراجعه نموده و گزینه “Check Status” را انتخاب نمایند.

سوالات متداول

1- زمان ثبت نام لاتاری در چه تاریخی است؟

تاریخ قرعه کشی لاتاری از اوایل اکتبر 2022 تا نوامبر 2022 یعنی اواسط مهرماه 1401 شروع شده و تا اواسط آبان ماه ادامه خواهد داشت.

2- مهلت ثبت نام لاتاری تا چه زمانی می باشد؟

افرادی که می خواهند در قرعه کشی لاتاری شرکت کنند لازم است که در مهلت مشخصی که به آنان داده شده است مدارک خود را ارسال نمایند که معمولا این فرصت 33 روزه می باشد.

3- در زمان ثبت نام قرعه کشی لاتاری به چه نکاتی باید توجه نمود؟

هر فرد باید دارای پاسپورت معتبر بوده و فقط یک بار می تواند در هر دوره قرعه کشی ثبت نام کند به همین دلیل نسبت به ارسال صحیح مدارک خود در زمان مقرر دقت کافی داشته باشید.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "زمان ثبت نام لاتاری در چه تاریخی است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "تاریخ قرعه کشی لاتاری از اوایل اکتبر 2022 تا نوامبر 2022 یعنی اواسط مهرماه 1401 شروع شده و تا اواسط آبان ماه ادامه خواهد داشت." } },{"@type": "Question", "name": "مهلت ثبت نام لاتاری تا چه زمانی می باشد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "افرادی که می خواهند در قرعه کشی لاتاری شرکت کنند لازم است که در مهلت مشخصی که به آنان داده شده است مدارک خود را ارسال نمایند که معمولا این فرصت 33 روزه می باشد." } },{"@type": "Question", "name": "در زمان ثبت نام قرعه کشی لاتاری به چه نکاتی باید توجه نمود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "هر فرد باید دارای پاسپورت معتبر بوده و فقط یک بار می تواند در هر دوره قرعه کشی ثبت نام کند به همین دلیل نسبت به ارسال صحیح مدارک خود در زمان مقرر دقت کافی داشته باشید." } }]}

سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px; } .sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0; } /* Count */ .sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none; } /* Loader */ .loader, .loader:before, .loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em; } .loader:before, .loader:after { position: absolute; top: 0; content: ''; } .loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s; } .loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s; } .loader:after { left: .375em; } @-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } } @keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } }
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی
آخرین مطالب
حرکات زشت و جلف جمشید هاشم پور در اماکن عمومی | جمشید هاشم پور سوژه خنده خبرنگاران شد
نتیجه خلاصه والیبال اسلوونی صربستان ۲۰۲۲ امروز
پخش زنده بازی والیبال اسلوونی و صربستان شبکه ورزش
پخش آنلاین والیبال اسلوونی صربستان امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱
تب کریمه کنگو در جگر و گوشت آبدار
انتقاد تند ترلان پروانه از سینما ایران | بازار نقدها آبکی است
والیبال اسلوونی صربستان امروز 15 تیر ساعت چند است؟
نتیجه خلاصه والیبال هلند و چین ۲۰۲۲ امروز
پخش آنلاین والیبال هلند چین امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱
پخش زنده بازی والیبال هلند و چین شبکه ورزش
سایت اعلام نتایج کنکور سراسری 1401
بیلی آیلیش؛ رفتار مردمیِ یک خواننده
کلیپ سرعت عمل راننده خودروی سواری در لحظه حادثه
والیبال هلند و چین امروز 15 تیر ساعت چند است؟
ببینید | پنت هاوس لاکچری مادر بهنوش بختیاری | ثروت خانوادگی بهنوش بختیاری از کجاست؟
جزئیات جدید از تقلب در کنکور تجربی
اسرار قتل زن جوان در خانه اجاره‌ ای رازگشایی شد
بهترین گیاهان برای نگهداری در سرویس بهداشتی
دانلود آهنگ هامون ضرابی بذار تموم شه
در این قسمت از سلبریتی شو به پشت پرده سه موضوع داغ روز می پردازیم
ضرورت ابلاغ آیین‌نامه واردات خودرو
خودرو به بورس می‌رود؟
با اجرای طرح جهش کیفیت ایران خودرو حمایت دولت و مجلس از خودروسازان افزایش پیدا خواهد کرد
ماده غذایی که زمان کاهش وزن را کوتاه می‌کند
دانلود برنامه AGAMA Car Launcher اپلیکیشن لانچر مخصوص رانندگی اندروید
کلیپ شنای زیبای دلفین‌ها
حواشی کنسرت گرشا رضایی در زاهدان + واکنش گرشا به حواشی کنسرتش
ششمین دوره نمایشگاه صنعت خودرو در کردستان افتتاح شد
ضرورت ابلاغ آیین‌نامه واردات خودرو تا آخر این هفته/ واردات نباید محدود به قیمت خاصی باشد
ایزدخواه: عرضه خودرو در بورس کالا تنها راه رفع مشکل خودروسازان است
بازرسان استاندارد کم‌فروشی نازل‌های سوخت مایع را کنترل می‌کنند
دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم انسانی 1401
تیم ملی والیبال ایران، «عقاب‌ها» را شکست داد
شاخص آلودگی هوای تهران امروز چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
دانلود آهنگ مالد آباد از ایوب قلعه و سیامک موسوی
آیا فردا تعطیل است؟ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱
نتیجه خلاصه والیبال ژاپن استرالیا ۲۰۲۲ امروز
پخش آنلاین والیبال ژاپن و استرالیا امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱
کلیپ تصاویری از رانش زمین در پرو
والیبال ژاپن استرالیا امروز 15 تیر ساعت چند است؟
پخش زنده بازی والیبال ژاپن و استرالیا شبکه ورزش
فال امروز 15 تیر 1401
بازدید از طرح‌های توسعه مس در مجتمع مس سرچشمه
تحکیم و تقویت ارتباط سایپا با جامعه دانشگاهی/ بازتعریف ارتباط گروه سایپا با دانشگاه های کشور/ همکاری مشترک بین سایپا و جامعه دانشگاهی تعریف می شود
گزارش تصویری بازدید جمعی از مدیران و خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیما از شرکت سایپا
دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 1401
پخش زنده بازی والیبال برزیل و آلمان شبکه ورزش
نتیجه خلاصه والیبال برزیل آلمان ۲۰۲۲ امروز
عملکرد فولاد مبارکه در تنظیم بازار و تولید محصولات ویژه قابل تقدیر است
بذرپاش: استقرار حسابرسی برخط، سیاست قطعی و ضرورت مهم است
فشار هزینه مسکن بر ایرانیان/ هزینه مسکن در ایران 4 برابر جهان است
برنامه همکاری مشترک با گروه بهمن را در دستور کار داریم/ با شرکت اسنا برای خرید ۹۰۰ دستگاه اتوبوس درون شهری تفاهم نامه ای را منعقد کرده ایم
والیبال برزیل آلمان امروز 15 تیر ساعت چند است؟
پخش آنلاین والیبال برزیل آلمان امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱
قیمت طلا امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱ چهارشنبه
فال فردا پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ + فال روزانه آنلاین حافظ
کلیپ روایت شنیدنی استاد انصاریان از یک حج حرام
کیانو ریوز بازیگر هالیوود از نگاه یک مسافر هواپیما
لیفت با نخ بینی، هر چه لازم است بدانید!
خط و نشان دولت برای شَرخرهای بازار اجاره
خودرو به بورس می‌رود؟
ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401
کلیپ تصادف شدید در مسابقات گرندپری بریتانیا
دوچرخه برقی هیبریدی ب ام و رونمایی شد+تصاویر و قیمت
دانلود آهنگ زور له میژه از گشتیار عمر (هو ئازیزم هو گوله‌که‌م)
تکلیف جاماندگان و معترضان یارانه 400 هزار تومانی چه می‌شود؟
تصویر روز 15 تیر ماه
اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401
مصاحبه رشته های دارای شرایط خاص کارشناسی ارشد 1401
ببینید | تعرض به لیندا کیانی در خیابان | لیندا کیانی با صورتی خونین
کلیپ تیم‌های فوتبال سقف قرارداد را دور می‌زنند!
شوخی زشت محمدرضا گلزار با الناز شاکردوست | دست درازی گلزار آبرویش را برد
ببینید | رقص دیدنی امیر مهدی ژوله و فینالیست های جوکر در انتهای برنامه | فیلم سانسور شده از جوکر
خبری ناراحت کننده از عمو پورنگ | حال مادر عمو پورنگ خوب نیست
ببینید | فیلم پخش شده از دختر مهران مدیری | شهرزاد مدیری آبروی پدر را برد
ببینید | اولین عکس منتشر شده از سحر دولتشاهی بعد از مراسم خواستگاریش
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی
سرخط خبرهای خودرویی 14 تیرماه + صوت
چگونه در سفر کسب درآمد کنیم؟
باند بزرگ فرار مالیاتی در تهران و کرج شناسایی شد
برگه ها