ویکی ایرانی | مرجع کامل ایرانیان

مطالب پیشنهادی

زمان مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1401

تاریخ دقیق مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1401تاریخ دقیق مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1401زمان مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1401

آزمون فراگیر استخدامی وزارت علوم سال جاری با هدف جذب نیروی کار متخصص در رشته های شغلی مرتبط با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد و داوطلبانی که پس از ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 بتوانند مراحل آزمون کتبی و تایید مدارک ارائه شده را با موفقیت سپری کنند، دعوت به مصاحبه شفاهی می شوند.

البته لازم به ذکر است که پذیرفته شدگان به صورت چند برابر ظرفیت نسبت به شرکت در مصاحبه فراخوانده می شوند تا جهت گزینش صلاحیت علمی، عقیدتی، اخلاقی، جسمی و… مورد سنجش قرار گرفته و در نهایت نیز افراد برتر برای استخدام در رشته های شغلی مدنظر وزارت علوم به این نهاد دولتی معرفی می گردند.

اطلاعیه مربوط به زمان مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 از روز چهارشنبه مورخ 31 شهریور در سایت اختصاصی این وزارتخانه قرار می گیرد.

زمان مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1400

برخلاف سال های گذشته که آزمون استخدامی وزارت علوم به عنوان یکی از زیر مجموعه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برگزار می شد، این فرآیند در سال جاری به صورت مستقل و تحت عنوان آزمون‌ استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری برپا گردید. پذیرفته شدگان مرحله اول می توانند پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت علوم و تایید مدارک مورد نیاز، نسبت به اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه اقدام نمایند.

بنا بر اطلاعیه موجود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرفته شدگان این آزمون می توانند جهت گاهی از سایر مراحل پذیرش خود از جمله زمان برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 از روز چهارشنبه مورخ 31 شهریور ماه به درگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه به نشانی msrt.ir مراجعه نمایند. با توجه به این که هنوز تاریخ دقیقی جهت اجرای این فرآیند اعلام نشده است، شما می توانید به منظور دریافت آخرین اخبار در خصوص مبحث فوق، ما را در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره همراهی نمایید.

در واقع بر اساس توضیحات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم 1400، افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در مرحله اول یا آزمون کتبی شده اند، می بایست در انتظار تایید مدارک خود بمانند. نهایتا در صورت صلاح دید مراجع ذی ربط از آن ها در موعد مقرر جهت شرکت در مرحله دوم یا مصاحبه دعوت به عمل می آید که این مرحله نیز با فاصله زمانی اندکی با اعلام نتایج اولیه برگزار می گردد.

نحوه برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1400

مرحله مصاحبه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و متقاضیان استخدام در وزارت علوم نیز می بایست خود را از هر لحاظ برای حضور در این جلسه آماده نمایند. نحوه و مکان برگزاری مصاحبه هر کدام از شغل محل ها با یکدیگر متفاوت است که جزئیات آن در موعد مقرر از طریق سایت اختصاصی وزارت علوم در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. روند برگزاری این مرحله مطابق با مراحل زیر انجام می پذیرد.

مصاحبه علمی

داوطلبانی که از میان واجدان شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم به مرحله مصاحبه دعوت شده اند، ابتدا می بایست به پرسش های عمومی و تخصصی در زمینه های مختلف پاسخ دهند که افراد می توانند با مطالعه منابع مصاحبه و نمونه سوالات موجود، به آمادگی لازم جهت حضور در این جلسه دست پیدا کنند.

مصاحبه عقیدتی سیاسی

کسانی که قصد تصاحب مناصب دولتی را دارند، می بایست از اعتقاد و التزام عملی به امور دینی و مسائل سیاسی جمهوری اسلامی ایران و جهان برخوردار باشند. آگاهی از مسائل اعتقادی دینی و داشتن شناخت کافی از رخدادهای سیاسی روز ایران و جهان از جمله نکاتی هستند که شرکت کنندگان باید به آن توجه داشته باشند.

معاینات پزشکی

به افرادی که در مرحله مصاحبه شرکت می نمایند، معرفی نامه ای ارائه می گردد تا به همراه آن به پزشک معتبر و مورد تایید سازمان اداری استخدامی کشور مراجعه کنند. در واقع از این طریق سلامتی جسمی و روحی افراد از نظر سلامت چشم و گوش، قد و وزن، تکلم و… مورد بررسی قرار می گیرد.

تحقیقات محلی

این تحقیقات توسط کارشناسان مجرب صورت می پذیرد که به واسطه آن در رابطه با ویژگی های شخصیتی، سوابق، طرز فکر و اخلاقیات متقاضی در محل زندگی، تحصیل یا کار پرس و جو به عمل می آید.

شرکت کنندگان در مرحله مصاحبه آزمون مذکور می بایست تا زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 منتظر تایید و یا رد صلاحیت خود بمانند. همچنین لازم است که پذیرفته شدگان مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم با معرفی خود به ارگان و رشته شغلی مورد نظر، نسبت به تکمیل فرآیند استخدام اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون هر یک از مباحث فوق می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

هنوز تاریخ دقیقی برای انجام این فرآیند اعلام نشده است اما داوطلبان می توانند از روز چهارشنبه 31 شهریور با مراجعه به سایت اختصاصی این وزارتخانه نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

2- آیا در زمان مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم، مدارک داوطلبان بررسی می شود؟

تنها در صورت تایید مدارک ارسالی، متقاضیان می توانند در موعد مقرر در جلسه آزمون حضور یابند.

3- معاینات پزشکی مرحله مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 به چه صورت انجام می گردد؟

این مصاحبه از مراحل مختلفی از جمله مصاحبه علمی، مصاحبه عقیدتی سیاسی، معاینات پزشکی و... تشکیل شده است که در متن مقاله به جزئیات آن اشاره کرده ایم.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 چه زمانی برگزار می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "هنوز تاریخ دقیقی برای انجام این فرآیند اعلام نشده است اما داوطلبان می توانند از روز چهارشنبه 31 شهریور با مراجعه به سایت اختصاصی این وزارتخانه نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند." } },{"@type": "Question", "name": "آیا در زمان مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم، مدارک داوطلبان بررسی می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "تنها در صورت تایید مدارک ارسالی، متقاضیان می توانند در موعد مقرر در جلسه آزمون حضور یابند." } },{"@type": "Question", "name": "معاینات پزشکی مرحله مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 به چه صورت انجام می گردد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این مصاحبه از مراحل مختلفی از جمله مصاحبه علمی، مصاحبه عقیدتی سیاسی، معاینات پزشکی و... تشکیل شده است که در متن مقاله به جزئیات آن اشاره کرده ایم." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px; } .sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0; } /* Count */ .sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none; } /* Loader */ .loader, .loader:before, .loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em; } .loader:before, .loader:after { position: absolute; top: 0; content: ''; } .loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s; } .loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s; } .loader:after { left: .375em; } @-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } } @keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } }
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی
آخرین مطالب
زمان واریز وام ازدواج و فرزندآوری اعلام شد
برنامه لیگ ملتهای والیبال 2022 ایران امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اعترافات عجیب و غریب سارق باغ‌های لواسانات
نگاهی به استایل‌های فوق جذاب در یک سریال کاملا عجیب غریب!
محمد محبی استقلالی می شود؟ / بمب نقل و انتقالات در راه استقلال
سالگرد ازدواج دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام
کلیپ آموزش جوشکاری آرگون
نتیجه خلاصه والیبال آمریکا آلمان ۲۰۲۲ امروز
واریز سود سهام عدالت به کجا رسید ؟‌ | خبر خوش برای متقاضیان سهام عدالت
چگونه از خرابی گیربکس اتوماتیک جلوگیری کنیم؟
پخش زنده بازی والیبال آمریکا و آلمان شبکه ورزش
پخش آنلاین والیبال آمریکا آلمان امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱
والیبال آمریکا آلمان امروز 14 تیر ساعت چند است؟
دانلود آهنگ یوسف دهقانی با اجازه
چالش توقیف خودرو‌های لوکس در گمرکات مازندران
دانلود آهنگ ئه‌ی هو نازه‌نین از صباح هورامی
دانلود برنامه SpotiQ اپلیکیشن ایکولایزر و تقویت صدا اندروید
کلیپ آتش سوزی برج‌های دوقلوی مرکز تجارت جهانی
ساعت والیبال ایران لهستان امروز سه شنبه ۱۴ تیر
فال فردا چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ + فال روزانه آنلاین حافظ
راهنمای دریافت کد نظام وظیفه کنکور سراسری 1402
عکس های آنجلینا جولی در رم به همراه فرزندانش
کاسب‌ترین هنرمندان این‌ روزهای ایران کدامند؟
علت مرگ بازیگر سریال پایتخت چه بود | خبری تلخ و شوکه کننده برای سینمای ایران
بی احترامی و بی ادبی گرشا رضایی در کنسرت | گرشا رضایی پشت میکروفون فحاشی کرد
جواد عزیتی از همسر خود جدا شد | مه لقا باقری طلاقش را علنی کرد
ببینید | فیلم پخش شده از دختر مهران مدیری | شهرزاد مدیری آبروی پدر را برد
واکنش همسر اول امین حیایی به بخشیدن جایزه جوکر | امین حیایی چند صد میلیون برای ساخت مدرسه کمک کرد
کلیپ هر آنچه که باید در سه ماهه اول بارداری بدانیم
هجوم وحشتناک مارها به خانه‌ های این شهر
خودداری از انتشار آمار تولید و کیفیت خودروهای داخلی
ایران چگونه مذاکرات برجام را مدیریت می‌کند؟
فریبا نادری: شوهرم قصد ازدواج نداشت
برنده نهایی جوکر مشخص شد| سورپرایز قسمت آخر جوکر
بودجه بندی سوالات کنکور تجربی 1402
خستگی گرمایی چیست و با آن چه کنیم؟
دانلود آهنگ عه‌جه‌ب له تو از ادریس مرانی (عجب له تو)
تزریق دوز چهارم واکسن کووید19
کلیپ هنرنمایی در عرصه فوتبال با یک پا
نکته ای مهم درباره سود سهام عدالت
یارانه عید قربان صحت دارد؟/ چه کسانی مشمول یارانه جدید می‌شوند؟
۱۵ دستورالعمل ساده طب سنتی برای درمان کبد چرب
تصویر روز 14 تیر ماه
نحوه برنامه ریزی کنکور هفتگی و ماهانه 1402
بازدید رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس از غرفه‌های «یونالینک» و «هوش‌سامان»
کلیپ راه‌های پیشگیری از ابتلا به طب کریمه کنگو
قطع دسترسی به سامانه‌ بانکی ایران از خارج کشور
با بچه های موبایل به دست چه کنیم؟
دستگیری عاملان تخریب ۵ خودرو در چیتگر
با طرح رتبه بندی حقوق معلمان چقدر افزایش می یابد؟
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی
کلیپ آیا آدم فضایی‌ها واقعا وجود دارند؟
سرخط خبرهای خودرویی 13 تیرماه + صوت
کلیپ راهکارهای کاهش تهوع در دوران بارداری
کلیپ تنوع زیستی دیدنی در ارتفاعات مازندران
دانلود آهنگ داینی تو داینی از نجمه الدین غلامی (+ متن آهنگ)
طرز تهیه کلوچه زنجبیلی ساده با خمیر مایه
کلیپ تصادفی که منجر به قطعی برق شد
کلیپ شنای نهنگ آبی در کنار یک قایق
چگونه قبض تلفن ثابت را مشاهده و پرداخت کنیم؟
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی گلپایگان 1401 – 1402
آنچه مردان باید در مورد سلامت آلت تناسلی بدانند
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آران و بیدگل 1401 – 1402
دانلود آهنگ گوزه‌ی هه‌لگرت بو ئاوی از محمد ناهید سراوان (گوزی هلگرت بو آوی)
دانلود مقام به ده‌ستی خوم نیه کوردم از ملا سیدحسین کریمی (به دستی خوم نیه کردم)
دانلود آهنگ ئه‌ی ئومیدی دلی زاری بابا از اسماعیل پیر خدری (ای امیدی دلی زاری بابا)
دانلود آهنگ گول هو حاجی مریه‌م از آوات بوکانی (گل هو حاجی مریم)
دانلود دکلمه جوانی بی ناو از باسط محمد غریب + متن
دانلود آهنگ کولان به کولان از حسین علی (کولان به کولان جاده به جاده)
دانلود آهنگ روژگاریکه از جلال سعید
دانلود آهنگ ئه‌وه‌نده‌م خوش ده‌ویی از آوات بوکانی (اوندم خوش دویی)
دانلود آهنگ په‌پوله‌ی ئازادی از آزاد کلهری (پپوله ی آزادی + متن آهنگ)
دانلود آهنگ ئاخ له‌یل و داخ له‌یل از محمد رضا دارابی (آخ لیل و داخ لیل)
خیانت کردم اما حالا پشیمانم ، چگونه می توانم زندگی ام را سر و سامان دهم!
۷ باور غلط در مراقبت از پوست +مطلب مفید
چگونه روی گوشی‌های اندروید و آیفون کالاف دیوتی موبایل نصب کنیم؟
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سرعین 1401 – 1402
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نیر 1401 – 1402
«هسته معاملات» مانع بزرگ معاملات مشتقه
روز نوجوان ۱۴۰۱ / روز نوجوان 1401 چه روزی است
برگه ها