افشاگری جدید ریحانه پارسا درباره تجاوزش در 16 سالگی+ تصاویربه گزارش تیتربرتر؛ ریحانه پارسا بازیگر ۲۴ ساله و سابق تلویزیون و سینمای ایران که مدتی است در ترکیه زندگی می کند از خاطره تلخ تعرض توضیحاتی را ارائه داد که در ادامه می خوانید.

تصاویر ریحانه پارسا در 16 سالگی

 تصاویر ریحانه پارسا در 16 سالگی تصاویر ریحانه پارسا در 16 سالگی

 

ریحانه در پست اینستاگرامی خود نوشته بود:

ریحانه پارسا نوشت: ۱۶سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد!از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد.در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!

 تصاویر ریحانه پارسا در 16 سالگی تصاویر ریحانه پارسا در 16 سالگی

 

اکنون ۵سالی از آن نیمه شب می گذرد و من امروز بعد از این همه سال به حقیقتِ تاریکِ رخداده در نقطه ایی از زندگیم خیره شدم؛ برای بار هزارم با خودم تکرار می کنم:((قبول واقعیت نصف موفقیت است))… عادت به این نوع نوشتن نداشتم؛ «از شما می خواهم با خواندن نگاهِ شخصِ من به این موضوع، ((نگاهی به نقاط تاریک خود که نهان است بیندازید))!»

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا که هر از گاهی با عکس ها و ویدیوهای خود حاشیه ساز می شود در اقدامی جدید عکس های شخصی خود را منتشر کرد.

ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون بود. ریحانه پارسا به ترکیه مهاجرت کرد. ریحانه پارسا حواشی زیادی  در فضای مجازی دارد. ریحانه پارسا با سریال پدر به شهرت رسید. ریحانه پارسا در گشت ارشاد 3 بازی کرد.

تصویر جدید ریحانه پارسا را مشاهده می کنید که تیپ رنگین کمانی زده است که از نظر مخاطبان بسیار خنده دار است.

ریحانه پارسا فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 94 است و بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد.

ریحانه پارسا فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد، می گوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد.

مطالب مرتبط: فیلم| ماجرای کشف حجاب ریحانه پارسا در نیمه شب ماجرای ازدواج ریحانه پارسا با تتلو

بیوگرافی ریحانه پارسا

 تصاویر ریحانه پارسا در 16 سالگی تصاویر ریحانه پارسا در 16 سالگی

 

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است. که در سال  1377 به دنیا آمد. و مدرک ریحانه پارسا لیسانس بازیگری می باشد.

چکیده ای از بیوگرافی ریحانه پارسا نام : ریحانه پارسا تاریخ تولد: ۱۳۷۷ ملیت : ایرانی محل تولد: تهران پیشه : بازیگر تحصیلات: لیسانس بازیگری فعالیت : تئاتر ۱۳۹۶ تاکنون

ریحانه پارسا که  به ترکیه مهاجرت کرده، در تازه‌ترین پست اینستاگرامی خود اعلام کرد که در سن ۱۶ سالگی قربانی آزار جنسی شده است. 

چرا ریحانه پارسا راهش کج شد؟

خبر آنلاین در گزارشی نوشت: ریحانه پارسا هنرپیشه‌ای نبود که بدون حاشیه بتواند زندگی کند. او یک ماه بعد از این اظهار نظر عنقا، از کوشکی جدا شد. او البته قبل از جدایی، واقعیتی از زندگی خود را علنی کرد و گفت که فرزند طلاق است و از ۹ سالگی در محله‌ای پایین شهر تهران در خانه مادربزرگ پدری‌اش بزرگ شده است. پارسا موضوع دیگری را هم مدعی شد؛ اینکه ازدواج او با کوشکی رسمی و شرعی نبوده و فقط با او همخانه بوده است!

یک ماه از خبر طلاق پارسا گذشته بود که با یک خبر زرد دیگر حاشیه‌ساز شد؛ مهاجرت از ایران به ترکیه.

گشت ارشاد آخرین حضور ریحانه پارسا در ایران سینما و تلویزیون ایران بود او بعد از حضور در این فیلم به ترکیه مهاجرت کرد و یک دنیا حاشیه برای خود به وجود آورد.

این حواشی ریحانه را دچار دگرگونی کرد و این تغییرات در ظاهر خانم بازیگر هم هویدا شد. ریحانه در این مدل چندین بار چهره عوض کرد و حالا در جدیدترین قیافه ای که برای خودش ساخته موهای از ته تراشیده اش را بلوند کرد و خود را به شکل شیطان پرستان درآود.

آنچه دیگران می خوانند:  فیلم| ماجرای ازدواج ابراهیم تاتلیس با دوست دختر 25 ساله اش گلچین کاراکایا ماجرای ازدواج پنجم نیکلاس کیج بازیگر هالیوودی در 56 سالگی+تصاویر مراسم عروسی

گردآورنده: علیرضا یوسفی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب