چند نکته که در انتخاب اکسسوری باید به آن توجه کنیدچند نکته که در انتخاب اکسسوری باید به آن توجه کنید

چند نکته که در انتخاب اکسسوری باید به آن توجه کنید : اکسسوری های عنصر تکمیل کننده ی استایل هستند که می توانید برای شیک تر شدن استایلتان از آنها استفاده کنید. اما نکاتی وجود دارد که قبل از خرید اکسسوری ایتان باید به آن توجه کنید. همراه ما باشید تا این چند نکته مهم و اساسی را بخوانید: 

فهرست مطالب این صفحه:

 4 نکته برای انتخاب اکسسوری اکسسوری خاص را انتخاب کنید. به رنگ ها و طرح ها فکر کنید. از اکسسوری برای تغییر شکل یک لباس استفاده کنید.لوازم جانبی شما نیازی به مطابقت ندارند.

 4 نکته برای انتخاب اکسسوری

اکسسوری کردن همه چیز در مورد تعادل است، و لوازم جانبی مناسب می تواند حتی ابتدایی ترین لباس ها را جذاب جلوه دهد.

اکسسوری خاص را انتخاب کنید.

اگر احساس می‌کنید از گزینه‌های اکسسوری غرق شده‌اید، فقط یک تکه را انتخاب کنید که احساس خوبی به شما بدهد و بتوانید آن را با چند لباس بپوشید. وقتی آماده اضافه کردن لوازم جانبی بیشتر هستید، با انتخاب یک قطعه برای تسلط بر ظاهر شما از نظر اندازه یا رنگ، تعادل ایجاد کنید، سپس اکسسوری‌های ظریف‌تری را لایه‌بندی کنید.

به رنگ ها و طرح ها فکر کنید.

اکسسوری ها روشی عالی برای افزودن رنگی زیبا به یک لباس ساده هستند. استفاده از رنگ‌های روشن و طرح‌های حیوانی در کمد لباس شما دشوار است، اما اکسسوری‌های پر جنب و جوش و سرگرم‌کننده مانند کفش، کمربند یا روسری می‌توانند ظاهر شما را زیباتر کنند.

چند نکته که در انتخاب اکسسوری باید به آن توجه کنید

بیشتر بخوانید: ست استایل و اکسسوری جذاب با رنگ صورتی 

از اکسسوری برای تغییر شکل یک لباس استفاده کنید.

لوازم جانبی یک راه آسان برای بردن لباس از دفتر به شام ​​با دوستان است. یک لباس مشکی کوچک کلاسیک وقتی با کت و شلوار کت و شلوار ست شود مناسب کار به نظر می رسد. کت بلیزر را کنار بگذارید، کفش های تخت‌ را با کفش‌های رکابی تعویض کنید، و یک جفت گوشواره یا یک حلقه به آن اضافه کنید، و برای یک شب بیرون از خانه آماده هستید. برای لحظاتی که قادر به تغییر کامل لباس نیستید، چند اکسسوری معمولی در ذهن داشته باشید.

چند نکته که در انتخاب اکسسوری باید به آن توجه کنید

لوازم جانبی شما نیازی به مطابقت ندارند.

تطبیق لوازم جانبی می تواند محافظه کارانه تر از مد جلو باشد. اگر مطمئن نیستید که کدام رنگ ها با هم ترکیب می شوند، با اضافه کردن یک اکسسوری رنگارنگ به پایه رنگ های خنثی شروع کنید. سپس، از چرخه رنگ استفاده کنید تا ایده های جدیدی برای ترکیب رنگ های جسورانه به دست آورید.

چند نکته که در انتخاب اکسسوری باید به آن توجه کنید

سخن نهایی:

امیدواریم از این مطلب استفاده کنید و بتوانید اکسسوری مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید بخوانید: ترند اکسسوری های جذاب 2022 که هر خانمی باید داشته باشد

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب