دستگیری اوباش تخریب‌ گر خودرو در جوادیه تهراندستگیری اوباشگران محله جوادیه را که اقدام به تخریب چند خودرو کررده بودند

سرهنگ امیرهوشنگ امیری، سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال اعلام تخریب تعدادی از خودروها در محله جوادیه از سوی اراذل و اوباش سریعا تیم عملیات کلانتری ۱۱۷ جوادیه برای بررسی موضوع به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران به محض حضور در محل مشاهده کردند تعدادی خودرو توسط چهار نفر از اراذل و اوباش تخریب شده است گفت: به گفته شهروندان چهار نفر اقدام به این کار کرده بودند که قبل از حضور ماموران از محل متواری شده بودند.

امیری با اشاره به آغاز تحقیقات ماموران برای شناسایی و دستگیری این افراد گفت:‌ در جریان تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی هویت و مخفیگاه متهمان مورد شناسایی قرار گرفته و ماموران پس از اخذ مجوز قضایی در دو عملیات ضربتی و منسجم پلیسی دو متهم اصلی را در تخریب خودروها را حدود دو ساعت پس از ارتکاب جرم شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر کردند. همچنین در بازرسی از محل اختفای این دو نفر دو قبضه سلاح سرد غیر متعارف که از آن برای قدرتنمایی استفاده می‌کردند هم کشف و ضبط شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان دستگیر شده ۲۶ و ۲۸سال سن داشته و دارای سوابق شرارت بودند، اظهارکرد: این افرد در تحقیقات و بازجویی‌های پلیسی به جرم انتسابی و تخریب و خودروهای محله جوادیه با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری دو شرور دیگر در حال انجام است، گفت:‌ هچنین مالباختگان نیز به کلانتری دعوت شده  وشکایت خود از این افراد را ثبت کردند. در حال حاضر برای دو متهم دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب