مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی است؟ | عکس لورفتهمدتی است شایعه ای مبنی بر نسبت مریم امیر جلالی با همسر علی دایی در شبکه های اجتماعی حاشیه ساخت.

شاید کمتر کسی در کشور زندگی کند که نام علی دایی را نشنیده باشد. بدون تردید این اسطوره فوتبال ایران که عنوان آقای گل فوتبال ملی را یدک می‌کشد،

 

 

 

 

 

جزو بزرگترین و محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال کشورمان به شمار می‌رود. مدتی است که او از دنیای مربیگری دور بوده و به کار‌های شخصی خود می‌پردازد.

اما به تازگی تصویری از دایی در کنار علیرضا حقیقی دروازه‌بان اسبق تیم  پرسپولیس  و حال حاضر تیم نساجی منتشر شده که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید تصویر  علی دایی  در کنار علیرضا حقیقی را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدتی است شایعه ای مبنی بر نسبت مریم امیر جلالی با همسر  علی دایی  در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که توسط این بازیگر تکذیب شد.​

 

 

مریم امیر جلالی  بازیگر سینما و تلویزیون نسبت به شایعات اخیر در پیرامون زندگی اش واکنش نشان داد.شایعه ای مبنی بر خویشاوندی  علی دایی  با مریم امیر جلالی هنرمند سینما و تلویزیون در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است، این شایعه باعث واکنش و گلگی مریم امیر جلالی شد.

 

 

امیر جلالی در صفحه اینستاگرام خود تصویری از خودش در کنار علی دایی را گذاشته و در پست خود نوشته است:دوستان اینجوری شایعه میسازن بعضی ازمردم بیکار وازخدابی خبر ما .تاحالا اقای مجید یاسر داماد من بودن حالا جاشون دادن باقای علی دائی نازنین که هردوشون برای من باعث افتخارن ولی چرا ؟ چرامدام نشستین وبجای درست فکرکردم همش سرتون توزندگی مردومه والا این کارها دورازانسانیته هفته پیش هم شایعه شد که مریم امیرجلالی درپارتی شبانه دستگیر شده واقعا دست همه شایعه سازان درد نکنه .بهتره برید بزندگی سراسرفاجعه خودیه سرک بکشید این وصله ها بمن نمی چسبه .

 

 

 


 

مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی است؟ | عکس لورفته

مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی است؟ | عکس لورفته

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

مریم امیرجلالی مادرزن علی دایی است؟ | عکس لورفته

ببینید | مردم آزاری یوسف تیموری در خیابان | یوسف تیموری بنده خدارو سکته داد

تیپ خفن بهاره رهنما با مردی خوشتیپ اینستاگرام را ترکاند | بهاره رهنما برای بار سوم ازدواج کرد؟

علی شادمان نامزد کرد | تصویر نامزد چشم رنگی علی شادمان

رضا رویگری دهن همه را بست | رضایت تعجب آور رضا رویگری از پول ریختن روی سرش

var newsMasterIdForRate = "86633";
آیا این خبر مفید بود؟
0
علی دایی علی دایی و زنش علی دایی در کنار دخترش علی دایی در لباس آتش نشانی علی دایی و تبریک روز آتش نشان علی دایی در بیمارستان مریم امیرجلالی علی دایی جانشین اسکوچیچ شد علی دایی و ذخترش علی دایی کیست

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب