مهلت ثبت‌نام آگهی دعوت به همکاری بانک صادرات ایران تمدید شد​​مهلت ثبت‌نام در آگهی دعوت به همکاری تعداد محدودی نیروی مرد بومی تهران، فارغ‌التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات در بانک صادرات ایران تا پایان خردادماه تمدید شد.

این بانک در راستای تامین تعداد محدودی نیروی انسانی متخصص بومی استان تهران از میان فارغ‌التحصیلان و دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات (IT) از دانشگاه‌های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، علم و صنعت ایران، دانشگاه تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبائی، تربیت مدرس، صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، فردوسی مشهد، تبریز، گیلان و شهید چمران اهواز دعوت به همکاری می‌کند.

علاوه بر شرایط عمومی ذکر شده در پایگاه اطلاع‌رسانی بانک صادرات ایران به نشانی: WWW.BSI.IR، دارابودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی، بومی بودن استان تهران، برای افراد داوطلبان الزامی است.

همچنین حداقل معدل برای متقاضیان ١٦ اعلام شده و حداکثر سن برای داوطلبان مقطع کارشناسی ٢٧ سال (متولدین ٠٧/٠٣/١٣٧٤ به بعد) و برای کارشناسی ارشد ٢٩ سال تمام (متولدین ٠٧/٠٣/١٣٧٢ به بعد) اعلام شده است.

مهارت‌های DBA  (متخصص پایگاه داده و توسعه دهنده بانک اطلاعاتی)، تسلط بر WEB API، WEB SRVICE، SSIS، TSQL  و آشنا به performance optimization و مفاهیم مدیریت بانک‌های اطلاعات در SQL SERVER و همچنین WEB MASTER (برنامه نویس و متخصص امنیت نرم‌افزار)، مسلط به مفاهیم امنیت نرم‌افزار و برنامه‌های کاربردی تحت وب  و توانایی کار با WEB API،  WEB SRVICEو RESFULL از جمله تحصص‌ها و مهارت‌های لازم  عنوان شده است.

داوطلبان تا پایان خردادماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت رسمی بانک به نشانی: www.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کرده و با دریافت کد رهگیری نهایی از تکمیل مراحل ثبت‌نام اطمینان حاصل کنند.

 

روابط‌عمومی بانک صادرات ایران

مراسم عقد بندانی احسان علیخانی  | رونمایی احسان علیخانی از نامزد دکترش

مراسم عقد بندانی احسان علیخانی | رونمایی احسان علیخانی از نامزد دکترش

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

مراسم عقد بندانی احسان علیخانی | رونمایی احسان علیخانی از نامزد دکترش

سحر دولتشاهی برای همایون شجریان سنگ تمام گذاشت | سحر دولتشاهی با همایون شجریان ازدواج کرد؟

ژاله صامتی امین حیایی را جان و عزیزم صدا کرد | امین حیایی غافلگیر شد | فیلم لو رفته

حمله مجری معروف تلوزیون به کتایون ریاحی | جنجال بر سر تعرض به خانوم کتایون ریاحی

اعتراف به جزغاله شدن موهای رضا رویگری | شکنجه های سخت رضا رویگری شک برانگیز بود

var newsMasterIdForRate = "86752";
آیا این خبر مفید بود؟
0
ایران فارغ التحصیل فناوری اطلاعات کارشناسی کارشناسی ارشد

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب