دیدار مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با خانواده شهیدان باوی و درختامین ابراهیمی مدیرعامل، علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی، عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی به همراه جمعی از مسئولان شرکت فولاد خوزستان، ۲۳ خردادماه ۱۴۰۱ با خانواده شهیدان عبدالحسن باوی و کاظم درخت دیدار کردند.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در دیدار خانواده شهید عبدالحسن باوی گفت: امروز اگر آرامشی در شرکت فولاد خوزستان است، مرهون خون شهدا‌ است. گروه مدیران شرکت فولاد خوزستان دیدار با خانواده شهدا را وظیفه خود می‌دانند. در زمانی که شرکت‌های مختلف با تعدیل و ورشکستگی روبرو هستند، فعالیت مستمر شرکت فولادخوزستان امیدوار‌کننده است.

 

وی گفت: سعی مدیران فولاد خوزستان، اجرای عدالت است. در همین راستا، آزمون استخدامی برگزار شد. در این آزمون ۲۵ هزار تن شرکت نموده و از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و بازنشستگان، شرکت‌کنندگان بسیاری در آزمون حضور داشتند و موفق به کسب نمره قبولی شدند.

 

ابراهیمی افزود: در انتخاب کارکنان، تلاش ما بر این است که عدالت اجرا شود و جوانان نخبه استان، برای جذب و تربیت مدیران آینده این شرکت بکارگیری شوند.  

 

در ادامه مدیرعامل و هیات همراه به دیدار خانواده شهید کاظم درخت رفتند.

 

امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در دیدار خانواده شهید درخت گفت: چرخه تولید در شرکت فولاد خوزستان نیاز به دعای خیر خانواده شهدا دارد. اگر رشادت و از جان‌گذشتگی شهدا و ایثارگران نبود، امروز نمی توانستیم چرخه تولید را در امنیت این مرز و بوم استوار نگه داریم.

 

حجت الاسلام موسی بهاءالدینی مسئول امور ایثارگران با اشاره به حدیثی از امام رضا (ع) گفت: به خدا خوش گمان باشید، زیرا اگر شری هم پیش بیاید، تبدیل به خیر می شود. در اوایل انقلاب که جنگ تحمیلی پیش آمد، با وجود گروهک‌های مخالف، حضور شهدا، جانبازان و ایثارگران، موجب همبستگی میان تمامی ملت ایران شد. خانواده‌های شهدا، ذخیره‌های انقلاب هستند.

 

وی در پایان سخنان خود به نقل از شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: تا سبک زندگی کسی شبیه شهدا نباشد، شهید نمی‌شود.

 

روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان

حسادت محمدرضا گلزار به امین حیایی آبرویش را برد | محمدرضا گلزار دیگه به چشم نمیاد

حسادت محمدرضا گلزار به امین حیایی آبرویش را برد | محمدرضا گلزار دیگه به چشم نمیاد

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

ببینید | احسان علیخانی در بچگی رکورد داره وزن بوده | احسان علیخانی سنکین وزن ترین نوزاد ایران

حال بد رضا رویگری اشک همه را درآورد | باتلاقی که رضا رویگری درونش افتاد

ماجرای ازدواج عادل فردوسی پور + بیوگرافی

مراسم عقد بندانی احسان علیخانی | رونمایی احسان علیخانی از نامزد دکترش

سحر دولتشاهی برای همایون شجریان سنگ تمام گذاشت | سحر دولتشاهی با همایون شجریان ازدواج کرد؟

var newsMasterIdForRate = "86913";
آیا این خبر مفید بود؟
0
جنگ تحمیلی خانواده شرکت فولاد معاون ملت ایران

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب