حضور بیمه “ما” در نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردیبیمه “ما” در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی حضور دارد.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی پس از دو سال وقفه به علت شیوع ویروس کرونا، از بیست و سوم تا بیست و ششم خرداد ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود و بیمه “ما” به همراه جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنایع دریایی و دریانوردی در این رویداد مهم حضور دارد.

براساس این گزارش، هدف از برگزاری این نمایشگاه توسعه اقتصاد دریا محور، توسعه تجارت صنعت دریایی در همه زمینه‌های کشتیرانی، طراحی، کشتی‌سازی، بنادر، دریانوردی، شیلات، محیط زیست، گردشگری و فراساحل عنوان شده است.

اشاعه فرهنگ دریایی، ایجاد و ارتقاء توسعه روابط علمی و تجاری، افزایش سهم بازار از خدمات بندری و دریایی منطقه‌ای و جهانی، ایجاد فرصت مناسب برای تعامل بیشتر با نخبگان دریایی، ارتقاء سطح علمی صنعتی حوزه دریایی و دریانوردی، ترویج فرهنگ دریا محور و جذب سرمایه گذاران خارجی و حفظ توانمندی‌های داخلی و بومی سازی صنعت دریایی کشور از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است.

مراسم افتتاحیه با حضور حسن بیک محمدلو؛ معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و‌ منابع سازمان بنادر و دریانوردی، حسین شیوا؛ مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران و جمعی از مسئولان استانی و جامعه دریایی اعم از نمایندگان بخش خصوصی و دولتی برگزار شد و دکتر ابراهیم پور مدیرعامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری کیش، مهندس پورزادی معاون عمرانی و زیربنایی کیش، بیک محمدلو و شیوا ضمن حضور در نمایشگاه از غرفه شرکت سهامی بیمه “ما” بازدید کردند و ضمن گفتگو با رییس شعبه کیش و نمایندگان شبکه فروش در جریان مسائل و فعالیت‌های آن‌ها قرار گرفتند

 

روابط عمومی بیمه “ما”

شاهرخ استخری همسرش را طلاق داد | سپیده بزمی پور مطلقه شد؟

شاهرخ استخری همسرش را طلاق داد | سپیده بزمی پور مطلقه شد؟

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

مراسم عقد بندانی احسان علیخانی | رونمایی احسان علیخانی از نامزد دکترش

ببینید | حال دختر مهران غفوریان بد شد | دختر مهران غفوریان در بیمارستان

تیپ خفن بهاره رهنما با مردی خوشتیپ اینستاگرام را ترکاند | بهاره رهنما برای بار سوم ازدواج کرد؟

گیردادن احسان علیخانی به دختر جوان خوش صدا | احسان علیخانی سر شوخی را باز کرد

ببینید | احسان علیخانی در بچگی رکورد داره وزن بوده | احسان علیخانی سنکین وزن ترین نوزاد ایران

var newsMasterIdForRate = "86980";
آیا این خبر مفید بود؟
0
تجارت روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی معاون نمایشگاه بین المللی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب