۷ شاسی بلند لوکس و گران قیمت در سال ۲۰۲۲ + فیلمشاسی بلند لوکسشاسی بلند لوکس

امروزه شاسی بلندهای لوکس در مقایسه با گذشته قوی تر و کم مصرف تر هستند و قابلیت های بیشتری دارند. از طرفی انتظار مشتریان نیز از آنها بالاتر رفته و بازاری بسیار رقابتی در این سگمت ایجاد شده است.

به نظر می رسد در سال ۲۰۲۲ بازار شاسی بلندهای لوکس بسیار داغ شده و بیشتر سازندگان خودروهای لوکس تمایل داشته اند بخت شان را در این زمینه بیازمایند. ویدیوی ۷ شاسی بلند لوکس و گران قیمت سال ۲۰۲۲ را تماشا کنید و از دیدن این خودروهای هیجان انگیز لذت ببرید.

به گزارش کاماپرس، در حال حاضر بسیاری از سازندگان خودروهای لوکس شاسی بلندهایی هیبریدی و یا تمام برقی تولید می کنند که سرعت و قدرت زیادی دارند و به محیط زیست نیز آسیبی نمی رسانند.

به جرأت می توان گفت نخستین سازنده شاسی بلندهای لوکس که هیچ چیز را از قلم نینداخته کمپانی آلمانی بی ام و است و شاسی بلندهای بسیار محبوب X5 و X7 را به بازار عرضه کرده است. پورشه کاین توربو اس ای هیبرید مدل ۲۰۲۲ نیز در تاریخ شاسی بلندهای لوکس جایگاه مناسبی برای خودش دست و پا کرده است. این مدل از پورشه از جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری های صنعت خودرو برخوردار است و با موتور هیبریدی قدرتمندش یک سواری نرم و پرهیجان در اختیار سرنشینانش قرار می دهد.

از دیگر اتفاق های خودرویی سال ۲۰۲۲ این بود که رنج روور فیس‌لیفت شد و به تجهیزاتی مجهز گشت که باعث شدند این برند کلاسیک همچنان جذاب و خواستنی باشد. این شاسی بلند برای کسانی مناسب است که یک شاهکار کلاسیک پرسرعت و پرقدرت می‌خواهند. برای آشنایی بیشتر با شاسی بلند های لوکس و گران قیمت اینجا کلیک کنید.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب