چند نکته برای خرید شلوار جین مناسبچند نکته برای خرید شلوار جین مناسب

چند نکته برای خرید شلوار جین مناسب : شلوار جین محبوب ترین شلوار دنیای مد است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. اگر در پی انتخاب شلوار جین مناسب برای خود هستید همراه ما باشید تا با آموزش چند نکته خرید را برای شما آسانتر کنیم:

فهرست مطالب این صفحه:

6 نکته برای یافتن شلوار جین مناسب1. از یک شلوار یک عدد بخرید.2. سه اندازه را انتخاب کنید. 3. نیازی به ولخرجی ندارید. 4. یک شلوار جذب را امتحان کنید. 5. شلوار جین جذب برای همه است. 6. طول را در نظر بگیرید.

6 نکته برای یافتن شلوار جین مناسب

لباس های خوش دوخت راز شیک به نظر رسیدن هستند و هیچ موردی در این زمینه به اندازه شلوار جین مهم نیست. یاد بگیرید چگونه بهترین لباس جین را پیدا کنید:

1. از یک شلوار یک عدد بخرید.

وقتی شلوار جین می‌خرید، شخصاً خرید کنید، مخصوصاً اگر در حال امتحان یک برند جدید یا سبک یا تناسب متفاوت هستید. تنها استثنا این است که جفتی را دوباره بخرید که از قبل می‌دانید مناسب است.

2. سه اندازه را انتخاب کنید.

هنگامی که جین را امتحان می‌کنید، سه سایز شلوار جین را به اتاق پرو ببرید: اندازه‌ای که فکر می‌کنید، یکی در بالا و یکی پایین. اگر اندازه “شما” مناسب است، همچنان هر سه را امتحان کنید تا مطمئن شوید. ممکن است لازم باشد بیش از سه سایز را امتحان کنید تا تناسب مناسب خود را پیدا کنید، به خصوص اگر چندین مدل لباس، مدل یا برندهای جین را امتحان می کنید.

مطلب مرتبط: مدل های جدید شلوار جین دخترانه و لی زنانه 2023

3. نیازی به ولخرجی ندارید.

روندها تغییر می کنند و اندازه ها نیز تغییر می کنند. خرید شلوار جین مقرون به صرفه به شما این امکان را می دهد که سبک های مختلف جین را امتحان کنید و در صورت تغییر شکل، احساس راحتی بیشتری برای خرید شلوار جین جدید خواهید داشت. به یاد داشته باشید – بسیار مهم است که شلوار جین شما راحت باشد.

4. یک شلوار جذب را امتحان کنید.

بازی با تناسبات، به خصوص در مورد شلوار جین، سرگرم کننده است، اما باریکه نسبت به شلوار جین بوت کات یا شلوار جین راسته، جذاب تر است. اگر به دنبال یک جین معمولی و روزمره هستید که فرم بدن شما را تحسین کند، یک ساق باریکتر با کمی کشش را امتحان کنید. فرقی نمی‌کند شلوار جین بلند، بلند و بلند را ترجیح دهید، بهترین شلوار جین در سمت باریک‌تر است.

بیشتر بخوانید: چگونه لباس جین خود را زاپ دار کنیم؟

5. شلوار جین جذب برای همه است.

اگر قبلا شلوار جین تنگ را امتحان نکرده اید، ممکن است یکی از جذاب ترین ظاهرها را از دست بدهید. شلوار جین اسکینی در همه اندازه‌ها وجود دارد و برای همه تیپ‌های بدن – ساعت شنی، مستطیل، مثلث معکوس، سیبی و گلابی مناسب است.

6. طول را در نظر بگیرید.

شلوارهای کوتاه می توانند بسیار شیک باشند، اما همچنین می توانند توهم پاهای کوتاه نامتناسب را ایجاد کنند. هنگام خرید یک شلوار جین خوب، به تیپ بدنی و تناسب خود فکر کنید و همچنین به نحوه مدل کردن شلوار جین جدید خود فکر کنید.

سخن نهایی:

امیدواریم با استفاده از این چند نکته ساده بتوانید شلوار جین مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین از شما دعوت می کنیم بخوانید: نکاتی برای خرید شلوار جین متناسب با فرم اندام آقایان

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب