چند راه برای پیدا کردن استایل شخصیفهرست مطالب این صفحه:

چند راه برای پیدا کردن استایل شخصیبه کسانی که تحسینشان می کنید نگاه کنید. جستجوی آنلاین، از موتور جستجوی خود برای یافتن استایل مورد نظر خود استفاده کنید. ارجاع به شخصیت های عمومی. از زندگی روزمره استفاده کنید.یک تابلوی ایده ایجاد کنید. ریسک کنید. الهام بگیرید.استایل خود را همه جا بیاورید.

چند راه برای پیدا کردن استایل شخصی

چند راه برای پیدا کردن استایل شخصی: داشتن استایل شخصی می تواند تاثیر زیادی در زیبایی ظاهر شما در روابط اجتماعیتان داشته باشد. در این مطلب همراه ما باشید تا چند روش ساده و کاربردی را بیاموزید:

اگر می خواهید استایل منحصر به فرد خود را بیابید، در این مطلب نکاتی را ارائه می دهیم که می توانید از آنها برای تشخیص ظاهر شخصی خود استفاده کنید:

به کسانی که تحسینشان می کنید نگاه کنید.

اگر ایده ای ندارید که واقعاً می خواهید با سبک شخصی خود چه کار کنید، باید ابتدایی ترین منابع خود را به کار بگیرید: خانواده و دوستانتان. چه کسی را در خانه تحسین می کنید؟ چه کسی را در محل کار تحسین می کنید؟ چه چیزی پوشیده اند که باعث می شود فکر کنید زیبا به نظر می رسند؟ آیا پسر عموی شما به روشی که شما دوست دارید طرح های گلدار استفاده می کند؟ آیا دوستی دارید که بتواند شلوارهای ساق را با هر چیزی زیبا جلوه دهد؟ از آن به عنوان یک نقطه مرجع استفاده کنید. لازم نیست سراغ ژانر خاصی بروید. لازم نیست ظاهر یک سلبریتی را تکرار کنید. هر کسی در زندگی خود کسی را دارد که به او نگاه می‌کند و فکر می‌کند “خوب به نظر می‌رسند.”

جستجوی آنلاین، از موتور جستجوی خود برای یافتن استایل مورد نظر خود استفاده کنید.

اگر مرد هستید، استایل مردانه را جستجو کنید. اگر زن هستید، استایل زنانه را جستجو کنید. گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. شروع به کلیک کردن روی آن‌ها کنید و از خود بپرسید: “آیا می‌تواند استایل مناسبی برای من باشد؟ آیا این سبک من است؟ آیا دوست دارم مانند آن شخص لباس بپوشم؟” شما مجبور نیستید شیک ترین و جدیدترین سبک های مد را انتخاب کنید، اما باید چیزهایی را انتخاب کنید که به شما احساس شبیه بودن را بدهد.

ارجاع به شخصیت های عمومی.

چند سلبریتی یا تأثیرگذار را با سبک هایی که مورد تحسین شما هستند انتخاب کنید. ببین چی پوشیده اند به این فکر کنید که وقتی در کانون توجه نیستند چه کسانی هستند. ببینید آنها چه چیزی را به عنوان لباس روز خود پست می کنند. هنگامی که سبک خود را با هم ترکیب می کنید، از آن به عنوان نقطه مرجع خود استفاده کنید.

از زندگی روزمره استفاده کنید.

زمانی که به دنبال الهام گرفتن برای استایل خود هستید، لازم نیست روی مد تمرکز کنید. شما می توانید از گیاه شناسی، هنر، اقیانوس یا پرندگان الهام بگیرید. اجازه دهید محیط اطراف شما الهام بخش سبک شما باشد. برای یافتن سبک شخصی خود، فقط باید آماده باشید تا چیزهای جدید را امتحان کنید و اشتیاق واقعی برای تغییر ظاهر خود داشته باشید. شما در حال انجام این سفر هستید تا سبک واقعی خود را پیدا کنید. یک دستور کار تنظیم کنید.

چند راه برای پیدا کردن استایل شخصی

یک تابلوی ایده ایجاد کنید.

شروع به گرفتن اسکرین شات یا سنجاق تصاویر از سبک های مختلف کنید تا تابلوی ایده زیبایی شناسی که می خواهید به دست آورید ایجاد کنید. اگر فکر می کنید ممکن است به ترندهای بوهو شیک یا شخصیتی ساده تر و آرام تر علاقه داشته باشید، تصاویر را جمع آوری کنید، به دنبال تم ها بگردید و گزینه های خود را برای مشخص کردن ظاهر خود محدود کنید. می‌توانید برای فصول مختلف یا گرایش‌هایی که می‌خواهید امتحان کنید، تابلوهای متعددی ایجاد کنید.

چند راه برای پیدا کردن استایل شخصی

ریسک کنید.

شما می توانید بدون ریسک کردن استایل خوبی داشته باشید. با این حال، اگر می خواهید با استایل خود متمایز باشید، باید کمی ریسک کنید. آهسته شروع کنید و خطرات مد کوچکتر را در لباس خود ادغام کنید. ابتدا با اکسسوری ها بازی کنید. رنگ را به روشی بسیار ظریف مانند کیف دستی، جوراب یا کراوات خود اضافه کنید. با پالت های رنگی مختلف کار کنید. رنگی اضافه کنید که به پیراهن و کیف شما بچسبد. 

بیشتر بخوانید: چگونه با استفاده از چرخ رنگ لباس ها را ست کنیم

الهام بگیرید.

تفاوت زیادی بین کپی کردن سبک یک نفر و الهام گرفتن از سبک کسی وجود دارد. کپی کردن به معنای واقعی کلمه زیبایی شناسی شخص دیگری را به خود می گیرد. اگر مثل دیگران لباس بپوشید، هرگز احساس خود را نخواهید داشت. در عوض، از ظاهر آنها الهام بگیرید. آیا این یک حال و هوا یا حالتی است که آنها به دنبال آن رفته اند و شما بتوانید آن را در استایل خود بگنجانید؟ الهام بگیرید. کپی نکنید.

استایل خود را همه جا بیاورید.

شما مجبور نیستید استایل خود را برای رعایت کد لباس برای شغل اداری شرکت خود محدود کنید. راه هایی وجود دارد که می توانید استایل خود را در ظاهر اداری خود بگنجانید. شما می توانید همه چیز را از انتخاب کفش، تناسب کت و شلوار، تناسب پیراهن یا طول لباس خود تغییر دهید تا استایل شخصی شما را منعکس کند. سبک کلاسیک خود را در کد لباس کار خود بگنجانید.

بیشتر بخوانید: استایل کلاسیک استایلی که هیچوقت قدیمی نمیشود !

سخن آخر:

این چند راه راه هایی مناسب و موثر برای داشتن استایل شخصی بوده اند که برای شما آن ها را آورده ایم. اگر شما روش دیگری دارید ان را با کاربران تیپزا در میان بگذارید. همچنین بخوانید: فرم بدن شما چیست؟راهنمای کلی برای تشخیص فرم بدنی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب