قرارداد سروش رفیعی با پرسپولیس در لیگ 22 / قرمزها بالاخره بازیکن سپاهان در راضی کردندبه گزارش تیتربرتر؛  در حالی که سرخپوشان ساعتی قبل شاهد ورود میلاد سرلک به ساختمان این باشگاه برای امضای قرارداد و تمدید حضور در پرسپولیس بودند، سروش رفیعی نیز در حوالی ساعت یک و نیم ظهر وارد خیابان باشگاه پرسپولیس شد.

مبلغ قرارداد سروش رفیعی با پرسپولیس

مبلغ قرارداد سروش رفیعی با پرسپولیس مبلغ قرارداد سروش رفیعی با پرسپولیس

 

در این بین هواداران مشتاق پرسپولیس هم که منتظر ورود او بودند، با ستاره محبوب خود عکس و فیلم یادگاری گرفتند و سروش نیز به درخواست‌های آنها پاسخ می‌داد.

سروش رفیعی با انتشار پستی در اینستاگرام از هواداران و مجموعه تیم فوتبال سپاهان اصفهان خداحافظی کرد تا برای مذاکره با پرسپولیس راهی این باشگاه شود.  وی در این پیام باشگاه سپاهان را باشگاهی «حرفه‌ای، دارای اصول و متعهد» توصیف کرده است. رفیعی همچنین نوشته که از حضور در سپاهان لذت برده و از هواداران این تیم بابت حمایتشان تشکر کرده است.

سروش رفیعی که سابقه بازی در تیم فوتبال پرسپولیس تهران را در کارنامه دارد اکنون یکی از گزینه‌های یحیی‌ گل‌محمدی به شمار می‌رود. بی تردید تا چند روز آینده شاهد قرارداد رسمی این بازیکنان با سرخپوشان پایتخت خواهیم بود. 

وی چند روز پیش  اعلام کرد بود: چند تیم در لیگ برتر به وی پیشنهاد قرارداد داده است اما شانس پرسپولیس از همه بیشتر است.

رفیعی هرگونه مصاحبه و اظهارنظر در خصوص انتقالش به پرسپولیس را به آینده موکول کرد و با عجله از مقابل خبرنگاران گذشت و وارد ساختمان باشگاه پرسپولیس شد تا به مذاکرات نهایی و امضای قرارداد برسد.

از روز گذشته و زمان خداحافظی سروش با هواداران سپاهان، شایعات پیرامون انتقال قطعی وی به پرسپولیس وجود داشت و سرانجام طبق پیش‌بینی‌ها او امروز به باشگاه رفت تا عکس یادگاری با درویش را بگیرد.

این سومین حضور رفیعی در پرسپولیس خواهد بود و نکته جالب اینکه پس از جدایی قبلی سروش، قرمزها پیراهن شماره 7 را دوباره بایگانی کرده بودند و حالا باید دید سرنوشت این پیراهن چه خواهد شد.

سروش پنجمین خرید فصل پرسپولیس خواهد بود و دومین انتقال رسمی از سپاهان و البته احتمال دارد در روزهای آینده انتقال سوم و شاید چهارم هم رقم بخورند.

مطالب مرتبط: احمد نوراللهی در پرسپولیس می ماند یا نه؟ ماجرای پیوستن علیرضا ابراهیمی به پرسپولیس

بیوگرافی سروش رفیعی

بیوگرافی سروش رفیعی بیوگرافی سروش رفیعی

 

سروش رفیعی تل‌گری(زادهٔ ۴ فروردین ۱۳۶۹ - شیراز) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک برای باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان بازی می‌کند.

دوران باشگاهی سروش رفیعی

او دوران خود را با فجر شهید سپاسی شیراز شروع کرد و به آنها کمک کرد تا رتبه خود را در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۱–۱۳۹۰ ارتقاء دهند. بعدها او به فولاد خوزستان پیوست.

تراکتورسازی

در تابستان سال ۱۳۹۴ رفیعی قراردادی دو ساله را با تراکتورسازی صرف گذراندن دورهٔ سربازی در باشگاه به امضا رساند.

رفیعی با پرسپولیس در سال ۱۳۹۵

در ۹ ژانویه ۲۰۱۷، رفیعی قراردادی ۶ ماهه را با باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس به امضا رساند. به او شماره ۷ داده شد، که قبلاً به افتخار اسطوره بازنشسته باشگاه علی پروین بایگانی شده بود. او در شهرآورد ۸۴ تهران مقابل استقلال گلزنی کرد.

الخور

در تابستان ۱۳۹۶، رفیعی با قراردادی یک ساله به الخور قطر پیوست و در این تیم شمارهٔ ۷ را به تن می‌کرد. در پایان فصل باشگاه الخور یک بازیکن جایگزین برای رفیعی جذب کرد و او قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرد.

بازگشت سروش رفیعی به پرسپولیس

سروش رفیعی در ۱۸ تیر ۱۳۹۷ با قراردادی یک و نیم ساله، به پرسپولیس بازگشت. در توافق میان او و باشگاه پرسپولیس، قرار شد به دلیل محرومیت انتقالاتی پرسپولیس، او یک نیم‌فصل در تیم فولاد خوزستان بازی کند و از نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم برای پرسپولیس به میدان برود.

آنچه دیگران می خوانند: جزئیات پیوستن آرمان رمضانی به استقلال آشنایی با محمد شریفی بازیکن جدید پرسپولیس

گزارش از علی اکبر رضایی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب