تتلو در سفارت ایران در ترکیه! بازگشت تتلو به ایران؟! + عکسعکس های امیر تتلو در سفارت ایران در ترکیه!

اخیرا فیلمی از حضور امیر تتلو در سفارت ایران در ترکیه در فضای مجازی منتشر شده است. او دلیل حضور خود را در سفارت ایران نیاز خود به پاسپورت دانست. او گفته وارد سفارت نخواهد شد و کارهای اداری را دم در انجام می دهد!

بیشتر بدانید : دادستان کل کشور تکلیف تتلو را مشخص کرد!

تتلو جلوی درب سفارت ایران در ترکیه
تتلو جلوی درب سفارت ایران در ترکیه

این در حالی است که  احضاریه ای از دادسرای تهران به طور رسمی برای این خواننده ، همچنین 2 تن دیگر از بلاگر های ایرانی به نام دنیا جهانبخت و ساشا سبحانی در اتهام به کلاهبرداری صادر شده است.

بیشتر بدانید : دنیا جهانبخت و مهراد جم، درباره این ابتذال فراگیر بیشتر بدانید + عکس

ماجرا از چه قرار است؟!

 گردانندگان یک سایت شرط‌بندی و قمار که از افرادی زیادی در تهران کلاهبرداری کرده بودند، ۳ فرد پرحاشیه فضای مجازی هستند که به دادسرای جنایی پایتخت احضار شدند.

متهمان ساشا پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا و امیر تتلو و دنیا جهانبخت هستند که در برابر اتهام کلاهبرداری قرار دارند.

پرونده ساشا پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا به‌دلیل آنکه سال ۹۱ در پنت هاوس خود در شمال تهران پارتی شبانه برگزار کرده و مهمانی او با جنایت پایان یافته در دادسرای جنایی تهران در حال رسیدگی است.

ماجرای این قتل جنجالی به بامداد ۱۸ فروردین سال ۹۱ برمی‌گردد. آن روز پسر جوانی که بر اثر اصابت ضربه چاقو به بیمارستان منتقل شده بود جان باخت و کسی که او را به بیمارستان انتقال داده بود بازداشت شد.

او ساشا، پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا بود که در تحقیقات گفت: شب حادثه، مهمانی شبانه در خانه‌ام در خیابان فرشته برگزار کرده بودم و برخی از مهمانانم بازیگران و سوپراستارهای سینما، ‌فوتبالیست و افراد مشهور بودند.

مقتول هم از مهمانانم بود اما حوالی ساعت ۱۰شب چند نفر به مقابل خانه‌ام آمدند و با مقتول درگیر شدند و با چاقو او را زدند. من هم او را به بیمارستان منتقل کردم اما جانش را از دست داد.

در ادامه تحقیقات هویت افرادی که با مقتول درگیر شده بودند شناسایی شد.

آنها بازداشت شدند اما بررسی‌ها نشان می‌داد فردی که با چاقو به مقتول ضربه زده و او را به قتل رسانده بود از کشور گریخته بود. با این حال وی تحت تعقیب پلیس قرار داشت تا اینکه مدتی بعد خبر رسید که او به ایران بازگشته و به این ترتیب بازداشت شد.

با دستگیری قاتل، افرادی که در جریان نزاع دسته جمعی بازداشت شده بودند ازجمله ساشا پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا با سپردن وثیقه آزاد شدند. ساشا پس از آزادی از کشور گریخت و طولی نکشید که با انتشار کلیپ‌های عجیب و غریب در شبکه‌های اجتماعی تبدیل به یک چهره جنجالی و پرحاشیه شد.

از سوی دیگر متهم اصلی پرونده که دستگیر شده بود به قتل اقرار کرد و گفت بر سر اختلافاتی که از قبل با مقتول داشته با او درگیر شده و با چاقو به وی حمله کرده است.

او توضیح داد که بعد از جنایت به ترکیه رفته و از آنجا به اروپا و بعد کانادا. اما پس از آنکه متوجه شده خانواده‌اش یک میلیارد تومان به خانواده مقتول داده و رضایت گرفته‌اند، ‌خیالش راحت شده و به ایران برگشته و پس از آن دستگیر شده است. 

 

بیشتر بدانید : اخبار ضد و نقیض درباره علت بازداشت تتلو در ترکیه + عکس

بیشتر بدانید : تتلو و طرفدارانش چه کسانی هستند؟

بیشتر بدانید : سحر قریشی و تتلو، ازدواج در ترکیه و سایت های شرط بندی: واقعیت ماجرا چیست؟

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rokna.net


نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب