ویکی ایرانی | مرجع کامل ایرانیان

مطالب پیشنهادی

ایسوزو کینگ لینگ تاگا H هفته آینده رونمایی می شود

کینگ لینگ تاگا H با پادرا دیزل به بازار می آیدکینگ لینگ تاگا H با پادرا دیزل به بازار می آید

شرکت صنایع خودروسازی پادرا می خواهد تا در بعد از ظهر ۶ تیر ۱۴۰۱، از نسخه های مختلف پیکاپ ایسوزو کینگ لینگ تاگا H در تهران رونمایی کند.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، آن طور که منابع آگاه می گویند، نسخه های مختلف تاگا H در این مراسم رونمایی خواهند شد و احتمالاً در حاشیه این برنامه، محدوده قیمت این پیکاپ جدید هم توسط صنایع خودروسازی پادرا تعیین می شود. در حال حاضر گفته می شود که کینگ لینگ تاگا H در تیپ های بنزینی و دیزلی به بازار عرضه خواهد شد و قرار است تا نسخه اتوماتیک این پیکاپ جدید هم برای مشتریان قابل سفارش باشد. هنوز به صورت رسمی محدوده قیمتی برای تاگا H اعلام نشده است. اما برخی منابع آگاه می گویند که این پیکاپ دو دیفرانسیل در تیپ های مختلف با قیمتی در بازه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به بازار می آید.

فهرست مطالب

مشخصات ایسوزو کینگ لینگ تاگا H پادرا دیزل اعلام شد (۴ اردیبهشت ۱۴۰۱)کینگ لینگ تاگا اِچ با پادرا دیزل به بازار می آید (۳۰ فروردین ۱۴۰۱)تاگا فیس لیفت به ایران آمد + تصاویر (۳۰ آبان ۱۴۰۰)معرفی کینگ لینگ تاگا اِچتفاوت تاگا اِچ با سایر پیکاپ های چینی بازار ایران

مشخصات ایسوزو کینگ لینگ تاگا H پادرا دیزل اعلام شد (۴ اردیبهشت ۱۴۰۱)

با آغاز معرفی ایسوزو کینگ لینگ تاگا H در صفحه اینستاگرامی صنایع خودروسازی پادرا دیزل، مشخصات این پیکاپ جدید برای بازار ایران اعلام شد.

پادرا دیزل هنوز به صورت رسمی کاتالوگ و مشخصات تاگا H را منتشر نکرده است. اما بر اساس پست های اینستاگرامی این شرکت می توان گفت که این پیکاپ با دو پیشرانه دیزلی و بنزینی عرضه خواهد شد. با توجه به اطلاعات منتشر شده برای کینگ لینگ تاگا H در وبسایت های چینی، نسخه دیزلی این پیکاپ به پیشرانه سه لیتری و چهار سیلندر توربو دیزل مجهز است که ۱۴۳ اسب بخار را با گشتاور ۳۲۰ نیوتن متر تولید می کند. نسخه بنزینی تاگا H هم یک پیشرانه ۱٫۸ لیتری توربو GDi با توان ۲۳۱ اسب بخار و گشتاور ۳۱۰ نیوتن متر دارد. در بازار جهانی جعبه دنده های پنج و شش سرعته دستی در این پیکاپ استفاده می شود و ایسوزو کینگ لینگ اعلام کرده است که بزودی نسخه اتوماتیک تاگا H را انبوه سازی می کند.

در بحث امکانات رفاهی و ایمنی می توان گفت که ایسوزو کینگ لینگ تاگا H مونتاژ شده توسط صنایع خودروسازی پادرا دیزل به دو کیسه هوا، تریم داخلی چرم مصنوعی، استارت دکمه ای، نمایشگر لمسی با پنل کنترل روی کنسول، دوربین ۳۶۰ درجه، صندلی ۸ حالته برقی راننده، کروز کنترل، گرمکن صندلی های جلو، زیر آرنجی و شارژر USB ردیف عقب، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، تهویه اتوماتیک، جلو آمپر دیجیتال، دوربین ثبت وقایع، آینه های تاشو برقی با گرمکن، رینگ آلومینیومی، تنظیم الکتریکی وضعیت انتقال قدرت به چرخ ها، رادار خطی و… مجهز است.

فعلاً در مورد زمان عرضه، مشخصات ابعاد بدنه، قیمت و جزئیات فنی این پیکاپ اطلاع رسانی دقیقی از سوی پادرا دیزل انجام نشده است.

کینگ لینگ تاگا اِچ با پادرا دیزل به بازار می آید (۳۰ فروردین ۱۴۰۱)

بر اساس اطلاعات به دست آمده، قرار است تا پیکاپ ایسوزو کینگ لینگ تاگا H توسط شرکت پادرا دیزل به بازار ایران عرضه شود.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، آن طور که گفته می شود، زیر ساخت های مونتاژ این پیکاپ چینی-ژاپنی در پادرا دیزل ایجاد شده و این خودروساز بخش خصوصی می خواهد تا با عرضه کینگ لینگ تاگا H به بازار خودروهای کار و تجاری سبک ورود کند. در حال حاضر چند نسخه از این پیکاپ وارد ایران شده و فرایند اخذ مجوزهای استاندارد و تولید را پشت سر می گذارد. بر اساس شنیده ها، احتمال آن زیاد است که پادرا دیزل نسخه های دیزلی و بنزینی تاگا H را در نمایشگاه خودروی تهران شهر آفتاب رونمایی کند. چهارمین دوره از نمایشگاه خودروی تهران شهر آفتاب، ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

تاگا فیس لیفت به ایران آمد + تصاویر (۳۰ آبان ۱۴۰۰)

ایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمدایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمد

تصاویر ارسالی از سوی مخاطبان اسب بخار نشان می دهد که یک دستگاه ایسوزو کینگ لینگ تاگا H جهت انجام تست های فنی به تهران آمده و پلاک گذر موقت را دریافت کرده است. پیش از این رسانه اسب بخار اعلام کرده بود که احتمال حضور تاگا H در ایران قوی تر شده است.

طی پیگیری های خبرنگار اسب بخار هنوز مشخص نشده است که کینگ لینگ تاگا H توسط کدام خودروساز به ایران آمده و صرفاً می توان احتمال داد که یک خودروساز با توان مالی بالا به سراغ این پیکاپ دو دیفرانسیل رفته است. زیرا در مذاکره های قبلی ایسوزو – کینگ لینگ با برخی خودروسازان خصوصی، اعلام شده بود که برای تولید نسخه H تاگا در ایران نیاز به اخذ مجوزهای استانداردی جدید است و این هزینه از سوی طرف چینی به طرف ایرانی تحمیل می شد. حال یا یک خودروساز با توان مالی بالا به سراغ این پروژه رفته و یا خودروساز مورد نظر از نظر قدرت چانه زنی در شرایطی بوده که زیر بار این هزینه نرفته است.

ایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمدایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمد ایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمدایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمد ایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمدایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمد ایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمدکینگ لینگ تاگا H به ایران آمد ایسوزو کینگ لینگ تاگا H به ایران آمد کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱

معرفی کینگ لینگ تاگا اِچ

نشان کینگ لینگ یکی از خودروسازان کار و تجاری در بازار چین شناخته می شود که از سال ها قبل به عنوان شریک تجاری ایسوزو ژاپن به بازارهای جدیدی راه پیدا کرد. یکی از فعالیت های مشترک ایسوزو و کینگ لینگ، تولید یک پیکاپ دو دیفرانسیل بر مبنای ایسوزو D-Max و شورولت کلورادو بوده که با نام تاگا H از سال ۲۰۱۷ به بازارهای هدف عرضه شده است. در برخی بازارها، این پیکاپ چینی با نام ایسوزو تاگا و در برخی بازارهای دیگر با نام ایسوزو کینگ لینگ تاگا شناخته می شود. یکی از ویژگی های قابل توجه در مورد تاگا، معرفی این پیکاپ توسط ایسوزو ژاپن جهت عرضه در برخی بازارهای اروپایی بوده است. به عبارت ساده تر، کمپانی ایسوزو ترجیح داده است تا برای کسب بازارهای بیشتر با کینگ لینگ تاگا در بازارهای مطرح حضور داشته باشد.

ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021 کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱ ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021 کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱

در سال های گذشته، به خاطر تجربه ایسوزو در ساخت خودروهای دیزلی، کینگ لینگ تاگا با نسخه دیزلی در بازارها عرضه می شد. اما حالا که تاگا H با فیس لیفت قابل توجهی همراه شده است، می بینیم که عرضه آن با پیشرانه بنزینی ها در دستور کار قرار گرفته و به همین دلیل، برخی خودروسازان خصوصی ایران جهت مونتاژ این پیکاپ دو دیفرانسیل مذاکراتی را آغاز کرده اند.

در نسخه فیس لیفت ایسوزو کینگ لینگ تاگا H مدل ۲۰۲۱ شاهد هستیم که در کنار پیشرانه ۳ لیتری دیزل ۴JJ3-TCX ایسوزو، امکان سفارش گذاری این پیکاپ دو دیفرانسیل با پیشرانه بنزینی هم فراهم است. در حال حاضر کمپانی ایسوزو و کینگ لینگ یک پیشرانه ۱٫۸ لیتری توربو GDi را برای تاگا H مدل ۲۰۲۱ در نظر گرفته اند که ۲۳۱ اسب بخار را با گشتاور ۳۱۰ تا ۳۲۰ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه می تواند حداکثر گشتاور تولیدی را در دوری کمتر از ۱۷۵۰rpm در اختیار راننده قرار دهد و جعبه دنده شش سرعته دستی نیز توان را به چرخ های جلو و عقب این پیکاپ ژاپنی-چینی می رساند. همچنین جعبه دنده اتوماتیک ۸ سرعته AT نیز برای تاگا H توربو بنزینی قابل سفارش است.

ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021 کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱ ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021 کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱

در نسخه فول آپشن کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت امکاناتی مانند جلو آمپر دیجیتال، سنسور باد و دمای تایر، سنسور نور، سامانه پیشگیری از تصادف، کروز کنترل هوشمند، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی ۱۰ اینچی، دوربین ۳۶۰ درجه، رادار خطی، رادار نقطه کور، سنسور باران، استارت دکمه ای، قابلیت تنظیم الکتریکی وضعیت انتقال قدرت به چرخ ها، قفل دیفرانسیل اتوماتیک محور عقب، کنترل شروع حرکت در سربالایی، تریم داخلی چرمی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی و… دیده می شود.

ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021 کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱ ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021 کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱

لازم به ذکر است که تاگا H مانند سایر پیکاپ های چینی دارای دو نسخه ابعادی است و نمونه با فضای بار بزرگتر هم، امکان سفارش گذاری دارد.

تفاوت تاگا اِچ با سایر پیکاپ های چینی بازار ایران

در حال حاضر اکثر پیکاپ های چینی و مونتاژی بازار ایران، از شاسی و سازه مشترکی استفاده می کنند که متعلق به نسل قبل تویوتا هایلوکس است و کمپانی تویوتا نیز این سازه را به خودروسازان چینی واگذار کرده است. همچنین در بحث اتاق، محفظه بار و… نیز اصول ثابتی میان بیشتر پیکاپ های چینی بازار ایران وجود دارد و سبب شده تا معایب و مزایای خاص خود را داشته باشد.

اما ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱ از نظر ساختار شاسی و اتاق متفاوت نسبت به سایر پیکاپ های موجود در بازار ایران بوده و اصول مهندسی جدیدتری را دنبال می کند. همچنین تاییدیه های ای-مارک از سوی ایسوزو ژاپن برای تاگا H دریافت شده و امروز این محصول به برخی بازارهای رقابتی ورود پیدا کرده است. در بحث ساختار قوای محرکه، تاگا H در نمونه دیزلی ساختار به مراتب قوی تری را نسبت به سایر پیکاپ های موجود در بازار ایران دارد و در نمونه بنزینی هم، قابلیت رقابت با پیکاپ های مونتاژی در آن دیده می شود.

اما نکته قابل توجه این است که کینگ لینگ تاگا H با توجه به ویژگی های فنی، ساختار مهندسی، امکانات رفاهی و ایمنی گاهی قیمتی کمتر از سایر گزینه های چینی دارد و در صورت عقد یک قرارداد خوب با طرف چینی-ژاپنی، این امکان فراهم است تا این خودروی دو دیفرانسیل با قیمتی رقابتی و شاید کمتر از برخی گزینه های مونتاژی پا به بازار ایران بگذارد.

ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021 کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱ ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021 کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱ ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021 کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱ ایسوزو کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت 2021کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت ۲۰۲۱

پایگاه خبری اسب بخار

ایسوزو کینگ لینگ تاگا H توسط چه شرکتی در ایران عرضه می شود؟

شرکت پادرا دیزل برنامه دارد تا کینگ لینگ تاگا H را در نسخه های توربو بنزینی و دیزلی به بازار ایران عرضه کند.

کینگ لینگ تاگا H چه مشخصات فنی دارد؟

در نسخه فیس لیفت ایسوزو کینگ لینگ تاگا H مدل ۲۰۲۱ شاهد هستیم که در کنار پیشرانه ۳ لیتری دیزل ۴JJ3-TCX ایسوزو، امکان سفارش گذاری این پیکاپ دو دیفرانسیل با پیشرانه بنزینی هم فراهم است. در حال حاضر کمپانی ایسوزو و کینگ لینگ یک پیشرانه ۱٫۸ لیتری توربو GDi را برای تاگا H مدل ۲۰۲۱ در نظر گرفته اند که ۲۳۱ اسب بخار را با گشتاور ۳۱۰ تا ۳۲۰ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه می تواند حداکثر گشتاور تولیدی را در دوری کمتر از ۱۷۵۰rpm در اختیار راننده قرار دهد و جعبه دنده شش سرعته دستی نیز توان را به چرخ های جلو و عقب این پیکاپ ژاپنی-چینی می رساند. همچنین جعبه دنده اتوماتیک ۸ سرعته AT نیز برای تاگا H توربو بنزینی قابل سفارش است.

ایسوزو کینگ لینگ تاگا H چه امکاناتی دارد؟

در نسخه فول آپشن کینگ لینگ تاگا H فیس لیفت امکاناتی مانند جلو آمپر دیجیتال، سنسور باد و دمای تایر، سنسور نور، سامانه پیشگیری از تصادف، کروز کنترل هوشمند، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی ۱۰ اینچی، دوربین ۳۶۰ درجه، رادار خطی، رادار نقطه کور، سنسور باران، استارت دکمه ای، قابلیت تنظیم الکتریکی وضعیت انتقال قدرت به چرخ ها، قفل دیفرانسیل اتوماتیک محور عقب، کنترل شروع حرکت در سربالایی، تریم داخلی چرمی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی و… دیده می شود.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی
آخرین مطالب
محمد بنا: هرچه آدم لمپن در سریالها کشتی گیر می شود | بعضی‌ها ناراحت محرومیت روس‌ها هستند
سلام «بیمه تعاون» به مخاطبین غیر فارسی زبان
اقدامات بیمه تجارت‌نو برای رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان استان هرمزگان
قیمت روز خودرو
شیائومی‌ «می‌۱۲ اس اولترا» با سنسور دوربین یک اینچی معرفی شد
دانلود آهنگ توی نازه‌نینم از قادر سیاحی
کلیپ آموزش دو روش تهیه سس سالاد سزار
دانلود آهنگ علا مرگِ رویا
دانلود آهنگ علی نوری عاشقت شدم
آخرین رتبه قبولی هوشبری دانشگاه پردیس خودگردان (بین الملل) 1400 – 1401
روز ملی کیفیت ۱۴۰۱ / روز ملی کیفیت 1401 چه روزی است
سلطنت اردن با این ملکه‌ی زیبا، معنای جدیدی می‌یابد!
ببینید | اولین عکس منتشر شده از سحر دولتشاهی بعد از مراسم خواستگاریش
کلیپ طرز تهیه کیک هویج خانگی
حضور کارکنان بیمه ایران درهمایش فرهنگی ورزشی دهه ولایت صنعت بیمه
تقدیر مدیر عامل بیمه ایران از کارشناس خسارت شعبه بعثت
مجمع عمومی عادی بیمه البرز برگزار شد
ضرورت تفویض هر چه بیشتر اختیارات مدیران به نمایندگان
دانلود آهنگ که یار دیته جیژوانم از آوات بوکانی
روز کتاب و کتابخوانی ۱۴۰۱ / روز کتاب و کتابخوانی 1401 چه روزی است
آخرین رتبه قبولی هوشبری دانشگاه آزاد 1400 – 1401
آخرین رتبه قبولی هوشبری دانشگاه سراسری 1400 – 1401
تقدیر از تلاش مدیریت و کارکنان مخابرات هرمزگان در تامین پایداری ارتباطات
نخستین جلسه کمیته دانش‌بنیان‌ها در بازار سرمایه
عرضه 68 هزار تن فرآورده های نفتی و پتروشیمی در روز سه شنبه
در دام کلاهبرداران سهام عدالت اسیر نشوید
میانگین قیمت برنج ایرانی اعلام شد
بازداشت زورگیران خشن در کرج
آرتین جی کت – دلم تورو میخواد
افشین ویسی – شب های بعد تو
۱۴ روش طبیعی برای بهبود حساسیت به انسولین
فاز 4 بزرگراه خلیج‌فارس بااعتبار 9000 میلیارد ریال آغاز به کار کرد
آخرین وضعیت پروژه بزرگ جانجا
نتیجه خلاصه والیبال کانادا آرژانتین ۲۰۲۲ امروز
پخش زنده بازی والیبال کانادا و آرژانتین شبکه ورزش
علا – مرگ رویا
پیمان گودینی – آهای تو
تاثیرات نوشیدن قهوه بر لاغری
رشد 64 درصدی فروش شرکت ملی صنایع مس ایران در سه‌ماهه نخست امسال
آگهی فراخوان خرید و تحویل ۵۰۰ عدد قالب فیلترپرس طلای زرشوران
صعود تیم کوهنوردی ایمیدرو به قله 4370 متری آزادکوه
رکوردزنی در تولیدات محصولات سایپا ادامه دارد
اعزام موکب شرکت مس برای امدادرسانی به مناطق زلزله زده استان هرمزگان
انتقال نماد «خکرمان» به بازار دوم فرابورس
مدیرعامل بانک صنعت و معدن: تخصیص ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع
آخرین اخبار رتبه‌بندی فرهنگیان
وزیر کشور در جریان نقش همراه اول در هوشمندسازی شبکه توزیع کالاهای اساسی قرار گرفت
وعده مدیرعامل بیمه پارسیان به سهامداران عملی شد
پخش آنلاین والیبال کانادا آرژانتین امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱
کلیپ آموزش دکور و تزیین کیک جعبه ای
والیبال کانادا آرژانتین امروز 14 تیر ساعت چند است؟
هفته سوم لیگ ملتهای والیبال 2022 ایران امروز 14 تیر
دانلود برنامه FilmoraGo Video Editor Pro اپلیکیشن ویرایش ویدیو قدرتمند و کم نظیر برای اندروید
شاخص آلودگی هوای تهران امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
دانلود آهنگ میلاد پارسا ساحل و دریا
رنو ۵ بعد از نیم قرن برقی شد
زمان برگزاری آزمون قضاوت 1401
دانلود برنامه Easy Zip Unzip File Manager مدیریت فایل زیپ برای اندروید
دانلود برنامه HK Mobile File Manager فایل منیجر عالی برای اندروید
دانلود برنامه Zip Unzip Files and Folders – File Compressor مدیریت فایل زیپ برای اندروید
دانلود آهنگ شیرینه خانم از سعید احمدی
رتیلیل پالمیتات چیست و چه فوایدی دارد ؟
نحوه برگزاری کنکور 1402 چگونه خواهد بود؟
نتیجه و خلاصه بازی والیبال ایران لهستان ۲۰۲۲ امروز
این خوراکی‌ها کپک پنهان دارند| تاثیر مستقیم کپک بر بدن
رتبه نخست مدیریت شعب استان اردبیل، در کاهش مدت زمان توقف خودپردازها
جوابیه: رشد 73/9 درصدی درآمدهای مشاع پست بانک ایران در سال مالی 1400
رتبه نخست مدیریت شعب استان کردستان، در افزایش تعداد پایانه‌های فروشگاهی
آخرین اخبار رتبه‌بندی فرهنگیان
واکنش پدر مهدی طارمی به شایعات و جنجال‌های مراسم عقد پسرش
پخش زنده بازی والیبال ایران لهستان شبکه 3 سه
استفاده آمازون از موتورهای الکتریکی برای تحویل کالا در انگلیس
واکنش پدر مهدی طارمی به شایعات و جنجال‌های مراسم عقد پسرش
کلیپ آموزش روش پخت کدو بره مازندرانی
پخش آنلاین والیبال ایران لهستان امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱
جوکر تایم احسان علیخانی در جوکر غوغا کرد |‌ احسان علیخانی در فصل جدید جوکر
علت آلودگی شدید هوای تهران مشخص شد|مرک در کمین تهرانی ها
بلیت‌ های دلاری هواپیما به ریال بازگشت
راز قتل هولناک زن و شوهر مسن فاش شد
طرزتهیه مربای گل محمدی خشک فوری و ساده با گردو
برگه ها