ویکی ایرانی | مرجع کامل ایرانیان

مطالب پیشنهادی

ثبت نام دانشگاه شاهد 1401

زمان ثبت نام دانشگاه شاهد 1401زمان ثبت نام دانشگاه شاهد 1401ثبت نام دانشگاه شاهد 1401

دانشگاه شاهد از جمله دانشگاه های دولتی دارای شرایط خاص می باشد که تحت نظر بنیاد شهید قرار دارد و هرساله در دو نوبت روزانه و نوبت دوم (شبانه) اقدام به جذب دانشجو می نماید، داوطلبانی که خواهان پذیرش در این دانشگاه هستند می توانند از طریق شرکت در آزمون سراسری و پس از طی مراحلی که در ادامه به آن می پردازیم تحصیل خود را در این دانشگاه آغاز کنند.

دانشگاه شاهد جزو دانشگاه های دارای شرایط خاص می باشد و ورود به آن دارای مرحله گزینش (مصاحبه) می باشد.

زمان ثبت نام دانشگاه شاهد 1401

دانشگاه شاهد از طریق ثبت نام کنکور اقدام به جذب دانشجویان می نماید، بنابراین داوطلبانی که علاقه مند به پذیرش در این دانشگاه هستند باید بدانند که جهت ثبت نام می بایست در زمان ثبت نام کنکور سراسری، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در کنکور سراسری ثبت نام به عمل آورند و پس از آزمون و اعلام نتایج در صورتی که مجاز به انتخاب دانشگاه های دولتی شدند، می توانند رشته یا رشته های مورد نظر خود در این دانشگاه را در اولویت های 1 تا 150 فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. داوطلبین برای شرکت در دانشگاه شاهد می بایست در زمان ثبت نام کنکور 1401 که از 1 بهمن الی 8 بهمن ماه مهلت داشت فرایند ثبت نام خود را به پایان می رساندند.

نحوه ثبت نام کنکور دانشگاه شاهد 1401

همان طور که اشاره کردیم، ثبت نام کنکور دانشگاه شاهد به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود. بنابراین داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون آن ابتدا باید به سایت مذکور مراجعه نموده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری 1401 سایر مراحل لازم را انجام دهند.

متقاضیان توجه داشته باشند که جهت شرکت در کنکور هر گروه آزمایشی، باید کارت های اعتباری جداگانه ای خریداری کنند.

به سامانه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و گزینه “سراسری” را از منوی موجود در قسمت راست سایت انتخاب نمایید.مرحله اول ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱مرحله اول ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

 

بر روی لینک فعال “ثبت نام آزمون سراسری 1401 “ کلیک فرمایید.

مرحله دوم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱مرحله دوم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

 

پیش از اقدام به تکمیل فرم نام نویسی، باید هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و یک سریال ثبت نام خریداری کنید. بدین منظور از “منوی اصلی” موجود در قسمت راست صفحه، گزینه “خرید سریال ثبت نام” را انتخاب نمایید.مرحله 3 ثبت نام کنکور سراسریمرحله 3 ثبت نام کنکور سراسری

 

در این مرحله باید نوع سریال ثبت نام را با توجه به گروه آزمایشی خود مشخص نمایید. همچنین اگر تمایل دارید که کد رشته های مربوط به دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور را در انتخاب رشته خود داشته باشید، باید برای آن ها نیز سریال علاقه مندی جداگانه خریداری کنید. پس از فشردن هر یک از دکمه های نشان داده شده در تصویر، بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک فرمایید.مرحله 4 ثبت نام کنکور سراسریمرحله 4 ثبت نام کنکور سراسری

 

پس از انتخاب نوع سریال ثبت نام، صفحه ای برای شما نمایان می شود که باید اطلاعات خواسته شده را در آن وارد نموده و کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.مرحله پنجم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱مرحله پنجم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

 

در این مرحله اطلاعات ثبت شده نمایان می شود که در صورت تایید باید تیک عبارت پایین جدول را علامت بزنید تا دکمه “ادامه روند پرداخت” برای شما فعال گردد.

مرحله ششم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱مرحله ششم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

 

اکنون شما وارد درگاه پرداخت اینترنتی شده اید و لازم است با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتابی که رمز پویای آن فعال است، هزینه لازم را پرداخت نمایید. در صورتی که پرداخت هزینه ثبت نام را با موفقیت انجام دهید، شماره پیگیری پرداخت به شما ارائه می شود که باید آن را حفظ و در صورت نیاز پرینت کنید.مرحله هفتم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱مرحله هفتم ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ حال به صفحه اول سامانه ثبت نام زیر بازگردید و بر روی گزینه تایید و ادامه – گام بعدی کلیک نمایید.مرحله ۹ ثبت نام کنکور سراسریمرحله ۹ ثبت نام کنکور سراسری

در اولین مرحله سریال ثبت نام خریداری شده را در قسمت های مربوطه درج کرده و آن را “تایید” کنید.مرحله ۹ ثبت نام کنکور سراسریمرحله ۹ ثبت نام کنکور سراسری

 

پس از نمایان شدن فرم تقاضانامه اینترنتی مربوطه، لازم است در قسمت های خواسته شده سوابق تحصیلی و نوع مدرک خود را به ثبت رسانده و سپس دکمه بررسی و مشاهده را بفشارید. (برای دارندگان مدرک پیش دانشگاهی کد سوابق پیش دانشگاهی نیز مورد نیاز می باشد.) عکس خود را در قسمت تعیین شده بارگذاری نمایید.

پس از بارگذاری عکس می بایست فرم ثبت نام را دریافت کرده و اطلاعات خواسته شده را با دقت درج نمایید. در نهایت، پس از کلیک بر روی گزینه “تایید نهایی” از فرم ثبت نام خود که حاوی شماره پرونده و کد پیگیری است یک نسخه پرینت شده، تهیه نمایید و تا پایان مراحل پذیرش در کنکور سراسری نزد خود حفظ کنید.

شرایط ثبت نام دانشگاه شاهد 1401

شرایط نام نویسی دانشگاه شاهد 1401شرایط نام نویسی دانشگاه شاهد 1401شرایط ثبت نام دانشگاه شاهد 1401

علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه شاهد می بایست با آگاهی از شرایط ثبت نام دانشگاه شاهد تهران، پس از اعلام نتایج کنکور سراسری اقدام به انتخاب این دانشگاه از طریق سایت انتخاب رشته کنکور سراسری کنند. این شرایط به شرح زیر می باشد.

شرایط عمومی

 اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از دین های مورد تایید قانون جمهوری اسلامی ایران اعتقاد به احکام دینی عدم دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران عدم سوء سابقه در حذب های سیاسی نداشتن فساد اخلاقی رعایت شئونات اسلامی و عدم سوء پیشینه اخلاقی برخورداری از سلامت جسمانی مرتبط با رشته تحصیلی

شرایط اختصاصی (تمامی دانشگاه های سراسری)

داشتن دیپلم چهار ساله نظام قدیم آموزش متوسطه و یا مدرک دوره پیش دانشگاهی لازم است. تمامی داوطلبان نظام آموزشی قدیم یا جدید، فارغ التحصیلان رشته های فنی حرفه ای و کاردانش و فارغ التحصیلان مقطع کاردانی، در صورتی مجاز به ثبت نام هستند که تا تاریخ 31 شهریور ماه 1401 مدرک خود را اخذ نمایند. داوطلبانی که تحصیلات خود را در مقطع کاردانی رشته های آموزش پزشکی به پایان رسانده اند در صورتی مجاز به ثبت نام در کنکور سراسری هستند که مدرک مربوط به خدمات قانونی خود را حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه 1401 و یا 30 بهمن ماه 1401 دریافت نمایند. بنابراین داوطلبان هنگام ثبت نام باید گواهی پایان دوره طرح نیروی انسانی خود را ارائه دهند. دانشجویان دانشگاه های روزانه در صورتی مجاز به شرکت در کنکور سراسری می باشند که تا تاریخ 25 اسفند ماه 1400 از دانشگاه محل تحصیل انصراف دهند. داوطلبانی که در کنکور سراسری 1400 شرکت نموده اند و در یکی از رشته های دانشگاه روزانه پذیرفته شده باشند، در آزمون سال 1401 مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه نمی باشند. داشتن گواهی پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن (دائم و یا موقت) الزامی است. چنانچه داوطلبی در کنکور سراسری سال گذشته شرکت نموده و به موجب آن مشغول به تحصیل در یکی از دانشگاه های غیر روزانه باشد، برای شرکت و ثبت نام کنکور سراسری سال جاری لازم نیست از دانشگاه خود انصراف دهد.

شرایط اختصاصی (دانشگاه شاهد)

کلیه داوطلبان پذیرش در این دانشگاه باید علاوه بر اعتقاد به دین اسلام، به طور عملی نیز به احکام آن پایبند باشند. پایبندی و اعتقاد عملی به ولایت فقیه، قانون اساسی و جمهوری اسلامی ایران فرد نباید هیچ گونه وابستگی تشکیلاتی و همچنین هواداری از احزاب و سازمان ها و گروه های غیرقانونی داشته باشد. عدم داشتن سابقه کیفری موثر فرد باید به طور کامل تابع قوانین و مقررات دانشگاه باشد. نکته ای که خانم ها برای پذیرش در این دانشگاه باید به آن توجه کنند این است که یکی از شروط اصلی برای ورودشان به این دانشگاه اعتقاد و پایبندی عملی به حجاب برتر یعنی چادر می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه شاهد 1401

همان طور که می دانید برای ثبت نام این دانشگاه می بایست ابتدا ثبت نام کنکور سراسری را انجام دهید، در این قسمت به بیان مدارک ثبت نام کنکور سراسری می پردازیم.

عکس ارسالی بدون حاشیه و در ابعاد 4×3 یا 4×6 باشد. عکس داوطلب باید در قالب jpg اسکن شده باشد. حجم عکس ارسالی نباید بیشتر از 70 کیلوبایت باشد. تصویر ارسالی باید رنگی با پس زمینه سفید و حتما مربوط به سال جاری باشد. عکس ارسالی باید واضح، بدون هر گونه خدشه و تمام رخ باشد. عکس اسکن شده از روی مدارک دیگر، قابل قبول نمی باشد. تصویر داوطلبان خانم باید با حجاب کامل و به صورت تمام رخ باشد. در صورت استفاده از عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.

لازم است داوطلبان قبل از اقدام به تکمیل فرم ثبت نام، هزینه آن را از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز پویا می باشند، پرداخت نمایند و پس از اتمام، شماره سریال را دریافت و برای اقدامات بعدی نزد خود نگه دارند.

کد پیگیری اتباع خارجی (اتباع غیر ایرانی می بایست در تکمیل فرم ثبت نام، گزینه ی اتباع غیرایرانی را انتخاب نمایند و کد مربوطه را در فرم ثبت نام وارد نمایند.) کد مربوط به نظام وظیفه متقاضیان آقا کد پیگیری سهمیه ایثارگری (مشمولین این سهمیه باید پیش از تکمیل ثبت نام خود کد پیگیری مربوط را از ارگان ذیربط دریافت کرده و در قسمت مشخص شده در فرم ثبت نام وارد نمایند.)

لازم به ذکر است پیش از اعلام نتایج کنکور سراسری، سایت سازمان سنجش آموزش کشور ابتدا متقاضیان چند برابر ظرفیت پذیرش دانشگاه های دارای شرایط خاص را اعلام می نماید، متقاضیان پذیرش در دانشگاه شاهد که در این لیست قرار دارند می بایست در زمانی که دانشگاه برای آن ها مشخص می کند به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند و در آزمون عملی یا مصاحبه آن شرکت کنند.

در صورتی که داوطلبان نمره قبولی در این مصاحبه و گزینش را کسب نموده و شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد را نیز داشته باشند، می توانند در رشته ای که در این دانشگاه پذیرش می شوند، تحصیل کنند. البته نتایج نهایی پذیرش این دانشگاه، مانند سایر دانشگاه ها همزمان با نتایج انتخاب رشته دانشگاه های سراسری اعلام می شود.

 

سوالات متداول

1- زمان ثبت نام دانشگاه شاهد 1401 در چه تاریخی است؟

داوطلبانی که علاقه مند به پذیرش در این دانشگاه جهت ثبت نام می بایست در زمان ثبت نام کنکور سراسری، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در کنکور سراسری ثبت نام به عمل آورند.

2- چگونه می توانم در دانشگاه شاهد ثبت نام نمود؟

علاقه مندان بدین منظور می بایست نسبت به نام نویسی خود به صورت اینترنتی توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اقدام کنند.

3- مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه شاهد 1401 چیست؟

داشتن دیپلم چهار ساله نظام قدیم آموزش متوسطه و یا مدرک دوره پیش دانشگاهی لازم است.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "زمان ثبت نام دانشگاه شاهد 1401 در چه تاریخی است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "داوطلبانی که علاقه مند به پذیرش در این دانشگاه جهت ثبت نام می بایست در زمان ثبت نام کنکور سراسری، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در کنکور سراسری ثبت نام به عمل آورند." } },{"@type": "Question", "name": "چگونه می توانم در دانشگاه شاهد ثبت نام نمود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "علاقه مندان بدین منظور می بایست نسبت به نام نویسی خود به صورت اینترنتی توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اقدام کنند." } },{"@type": "Question", "name": "مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه شاهد 1401 چیست؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "داشتن دیپلم چهار ساله نظام قدیم آموزش متوسطه و یا مدرک دوره پیش دانشگاهی لازم است." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px; } .sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0; } /* Count */ .sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none; } /* Loader */ .loader, .loader:before, .loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em; } .loader:before, .loader:after { position: absolute; top: 0; content: ''; } .loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s; } .loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s; } .loader:after { left: .375em; } @-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } } @keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } }
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی
آخرین مطالب
تراز عملیاتی وبملت 50 درصد بیشتر شد، تداوم روند مقتدرانه بانک ملت در خرداد 1401
پیام تبریک مدیرعامل بانک ملت به مناسبت روز قلم
با «دعوت به آینده» هم پاداش بگیرید، هم صاحب «کیلید» شوید
فولاد هرمزگان در کنار زلزله زدگان
ببینید | رقص دیدنی امیر مهدی ژوله و فیتالیست های جوکر در انتهای برنامه | فیلم سانسور شده از جوکر
کلیپ نحوه ساخت جعبه زیورآلات
انواع جراحی زیبایی گوش را بشناسید
افزایش سرمایه ارزشمند « اعتماد عمومی» با خدمات شهرداری ها و دهیاری ها
برگزاری اولین همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری شهر تهران
تسهیل دسترسی به جنوب با تخصیص 2 هزار میلیارد ریال
کارخانه «آریان سنگ تجارت یزد» راه‌اندازی شد
در این قسمت از سلبریتی شو به پشت پرده سه موضوع داغ روز می پردازیم
فلسفه وجودی بانک توسعه تعاون، حمایت از تولید است
اقدامات قبل و بعد از ای یو ای
کلیپ ایده‌های تزئین دستمال سفره
کلیپ معاینه تصویر سه بعدی به جای بیمار واقعی
خودزنی احسان علیخانی در برنامه جوکر | احسان علیخانی به خودشم رحم نکرد
173 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به بخش تعاون کشور
اعلام نتایج آزمون قضاوت 1400
طرز تهیه پکوره اسفناج خوشمزه و ساده به روش هندی
طرز تهیه پاستا گوجه فرنگی خوشمزه به روش رستورانی
355 تن کالای فاسد و آلوده در بندرعباس منهدم شد
آمادگی چادرملو برای جذب سرمایه‌های سرگردان در بازار سرمایه
تهدید استاندار فارس درباره حجاب در ادارات
اطلاعیه جدید درباره جاماندگان سهام عدالت
بیمه نامه دارندگان گواهینامه منقضی شده همچنان معتبر است
عکسهای نرگس محمدی و جاری اش| دوستی عمیق نرگس محمدی با پری سیما
اصلاحیه آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام مورخ 1401/04/16 شرکت بیمه کارآفرین (سهامی عام) ثبت شده به شماره 200845
طرز تهیه هات چاکلت خانگی
جواد مقدم – کربلا خونمه
جواد مقدم – اومدم نگات کنم توهم منو نگاه کنی
دانلود آهنگ پارسا آبادیان یادت کرده
رونمایی از سامانه فروش آنلاین بیمه نامه صندوق اجاره ای به مناسبت سالروز تاسیس
عبدالرضا هلالی – جان مادرت دستمو بگیر
محمد بنا: هرچه آدم لمپن در سریالها کشتی گیر می شود | بعضی‌ها ناراحت محرومیت روس‌ها هستند
سلام «بیمه تعاون» به مخاطبین غیر فارسی زبان
اقدامات بیمه تجارت‌نو برای رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان استان هرمزگان
قیمت روز خودرو
شیائومی‌ «می‌۱۲ اس اولترا» با سنسور دوربین یک اینچی معرفی شد
دانلود آهنگ توی نازه‌نینم از قادر سیاحی
کلیپ آموزش دو روش تهیه سس سالاد سزار
دانلود آهنگ علا مرگِ رویا
دانلود آهنگ علی نوری عاشقت شدم
آخرین رتبه قبولی هوشبری دانشگاه پردیس خودگردان (بین الملل) 1400 – 1401
روز ملی کیفیت ۱۴۰۱ / روز ملی کیفیت 1401 چه روزی است
سلطنت اردن با این ملکه‌ی زیبا، معنای جدیدی می‌یابد!
ببینید | اولین عکس منتشر شده از سحر دولتشاهی بعد از مراسم خواستگاریش
کلیپ طرز تهیه کیک هویج خانگی
حضور کارکنان بیمه ایران درهمایش فرهنگی ورزشی دهه ولایت صنعت بیمه
تقدیر مدیر عامل بیمه ایران از کارشناس خسارت شعبه بعثت
مجمع عمومی عادی بیمه البرز برگزار شد
ضرورت تفویض هر چه بیشتر اختیارات مدیران به نمایندگان
دانلود آهنگ که یار دیته جیژوانم از آوات بوکانی
روز کتاب و کتابخوانی ۱۴۰۱ / روز کتاب و کتابخوانی 1401 چه روزی است
آخرین رتبه قبولی هوشبری دانشگاه آزاد 1400 – 1401
آخرین رتبه قبولی هوشبری دانشگاه سراسری 1400 – 1401
تقدیر از تلاش مدیریت و کارکنان مخابرات هرمزگان در تامین پایداری ارتباطات
نخستین جلسه کمیته دانش‌بنیان‌ها در بازار سرمایه
عرضه 68 هزار تن فرآورده های نفتی و پتروشیمی در روز سه شنبه
در دام کلاهبرداران سهام عدالت اسیر نشوید
میانگین قیمت برنج ایرانی اعلام شد
بازداشت زورگیران خشن در کرج
آرتین جی کت – دلم تورو میخواد
افشین ویسی – شب های بعد تو
۱۴ روش طبیعی برای بهبود حساسیت به انسولین
فاز 4 بزرگراه خلیج‌فارس بااعتبار 9000 میلیارد ریال آغاز به کار کرد
آخرین وضعیت پروژه بزرگ جانجا
نتیجه خلاصه والیبال کانادا آرژانتین ۲۰۲۲ امروز
پخش زنده بازی والیبال کانادا و آرژانتین شبکه ورزش
علا – مرگ رویا
پیمان گودینی – آهای تو
تاثیرات نوشیدن قهوه بر لاغری
رشد 64 درصدی فروش شرکت ملی صنایع مس ایران در سه‌ماهه نخست امسال
آگهی فراخوان خرید و تحویل ۵۰۰ عدد قالب فیلترپرس طلای زرشوران
صعود تیم کوهنوردی ایمیدرو به قله 4370 متری آزادکوه
رکوردزنی در تولیدات محصولات سایپا ادامه دارد
اعزام موکب شرکت مس برای امدادرسانی به مناطق زلزله زده استان هرمزگان
انتقال نماد «خکرمان» به بازار دوم فرابورس
مدیرعامل بانک صنعت و معدن: تخصیص ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع
آخرین اخبار رتبه‌بندی فرهنگیان
برگه ها