با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟ : لگ ها نیز فوق العاده همه کاره هستند. آنها نه تنها برای باشگاه مناسب هستند، بلکه می توانند برای طیف وسیعی از لباس های دیگر، از جمله گروه های ورزشی، کژوال و کژوال هوشمند نیز مناسب باشند. البته، اینکه شلوارهای لگ خود را برای هر موقعیتی عالی جلوه دهید، به نحوه استایل شما بستگی دارد. به طور خاص، کفش شما نقش اساسی در نحوه درک لگ شما دارد. بنابراین، برای اینکه به شما کمک کنیم در حالی که احساس راحتی می کنید عالی به نظر برسید، مجموعه ای از بهترین کفش ها را برای پوشیدن با ساق شلواری گردآوری کرده ایم. از کفش‌های کتانی کلاسیک گرفته تا کفش‌های کتانی شیک، این گزینه‌های کفش تقریباً هر مسافرتی را پوشش می‌دهند.

فهرست مطالب این صفحه:

کفش کتانی توریکفش کتانی کشوییلوفرهااسلایدهابوت های روی زانونیم بوتپاشنهبالهصندلچکمه های تا زانو

کفش کتانی توری

بدون شک کفش‌های کتانی بند دار ساده‌ترین کفش‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را با لگ ست کرد. به لطف زیبایی اسپرت هر دو لگ و کفش کتانی، این ترکیب کاملاً با هم کار می کند. اگرچه می‌توانید این تیپ را به روش‌های مختلف بپوشید، اما زمانی که با لبه‌های ورزشی طراحی شده باشد، بسیار شیک به نظر می‌رسد. برای استایل ناخن، با یک جفت شلوار استرچ ورزشی و کفش ورزشی مینیمال شروع کنید. سپس، یک تاپ و کلاه با گردن بلند به آن اضافه کنید. همچنین می‌توانید جواهراتی مانند گوشواره‌های حلقه‌ای را برای زیبایی بیشتر اضافه کنید.

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

کفش کتانی کشویی

کفش‌های کتانی توری تنها نوع کفش‌های کتانی نیستند که با لگ ها عالی به نظر می‌رسند. کفش‌های کتانی کشویی نیز می‌توانند با این شلوارهای ساده بسیار شیک به نظر برسند. در حالی که هنوز هم مانند طرح‌های سنتی تا حدودی اسپرت به نظر می‌رسند، اما سبک‌های slip-on زیبایی مینیمال‌تری دارند. به این ترتیب، آن‌ها حال و هوای معمولی و آرام‌تری ایجاد می‌کنند و برای گروه‌های آخر هفته ایده‌آل می‌شوند. بنابراین، دفعه بعد که می‌خواهید روزهای یکشنبه را انجام دهید و می‌خواهید با این کار خوب به نظر برسید، سعی کنید یک جفت ساق شلواری را با کفش‌های کتانی کشویی ترکیب کنید. یک براپ تاپ ساده و یک کت دنج ظاهر را به خوبی تکمیل می کند.

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

لوفرها

کفش‌های لوفر می‌توانند گزینه‌ای شگفت‌انگیز برای کفش‌های شیک برای پوشیدن با لگ باشند. به لطف ظاهر شیکی که دارند، می‌توان از آن‌ها برای پوشاندن لگ های بلند برای ظاهری هوشمندانه استفاده کرد. اگر مطمئن نیستید که چگونه این ترکیب را بپوشید، سعی کنید آن را با یک پیراهن بلند و دکمه دار با طرحی مد روز ترکیب کنید. برای جلای بیشتر، می توانید یک کت بلیزر را نیز روی آن بیندازید. ظاهر حاصل پیچیده و شیک و در عین حال راحت و آرام خواهد بود.

بیشتر بخوانید: لباس هایی که باید با کفش لوفر بپوشید

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

اسلایدها

این کفش های ساده و لغزنده ترکیبی عالی از اسپرت و خیابانی هستند. بنابراین، آنها یک انتخاب عالی برای دستیابی به ظاهر ورزشی متداول هستند. بنابراین، دفعه بعد که به لباسی نیاز دارید که شما را در یوگا و برانچ شیک ببیند، حتما این ترکیب را امتحان کنید. در حالی که می تواند با گزینه های مختلف در بالا کار کند، ما آن را با یک سه راهی ساده و ژاکت بزرگ دنج و در عین حال شیک دوست داریم.

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

بوت های روی زانو

در فصل زمستان، در ست کردن شلوار لی با چکمه های روی زانو اشتباه نکنید. ظاهر نه تنها شیک است بلکه می تواند به طور جدی سکسی نیز باشد. بنابراین، به جای تکیه بر شلوار جین مشکی و نازک خود برای شب های بیرون رفتن، به جای آن یک شلوار لی در نظر بگیرید. علاوه بر راحتی راحت‌تر از شلوار جین، شلوار لی زیر چکمه‌های باریک نیز بهتر می‌شود. برای زیباتر کردن ظاهر، سعی کنید ساق‌ها و چکمه‌های بلند خود را با یک ژاکت یقه‌دار باریک و یک ژاکت چرمی برش‌دار ترکیب کنید تا لباسی کاملا مشکی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: نحوه پوشیدن بوت های بلند تا زانو

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

نیم بوت

دیگر پاسخ ما به سوال با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟ نیم بوت ها هستند. نیم بوت یک گزینه کفش کلاسیک و شیک است که می تواند با انواع شلوارها از جمله لگ شلوار کار کند. در حالی که آنها با لگ های استاندارد عالی به نظر می رسند، باید آنها را با یک جفت چرمی نیز امتحان کنید. با ترکیب نیم بوت های مشکی پاشنه دار با ساق های چرمی، فوراً لباسی جذاب و مد روز خواهید داشت. کافی است این ترکیب را با یک کت آستین بلند مشکی و شنل شیک ست کنید تا لباسی زیبا داشته باشید که به راحتی می تواند شما را از روز تا شب ببرد.

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

پاشنه

فکر می‌کنید کفش‌های پاشنه بلند با ساق‌ها کار نمی‌کنند؟ دوباره فکر کن پمپ ها در واقع می توانند برای داشتن ظاهری شیک با شلوارهای ساق کاملاً شریک شوند. کلید کارآمد کردن لباس، ایجاد تعادل است. از آنجایی که شلوارهای لگ و پاشنه‌ها باعث می‌شوند نیمه پایینی شما بلند و لاغر به نظر برسد، سعی کنید آن‌ها را با چیزی گشادتر در بالا بپوشانید. به طور خاص، یک پیراهن بلند که در بالای ران شما تمام می شود، می تواند با شلوارهای ساق و پاشنه بلند کار کند. اگر هوا سرد است، می‌توانید یک ژاکت گشاد یا یک ژاکت گشاد نیز روی آن اضافه کنید.

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

باله

به لطف طراحی ساده و باریک خود، کفش های باله کاملاً با ساق شلواری کار می کنند. به این ترتیب، این ترکیب باید برای ظاهری غیررسمی و در عین حال شیک مورد علاقه شما باشد. وقتی نوبت به تصمیم گیری در مورد لباس پوشیدن می رسد، انتخاب با شماست. می توانید یک تاپ و ژاکت چرمی، یک لباس ژاکت، یک پیراهن مجلسی و روسری یا چیز دیگری را امتحان کنید. از آنجایی که شلوار و کفش‌های شما مینیمال هستند، می‌توانید با نیمه بالایی خود آزمایش کنید.

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

صندل

ممکن است شما را شگفت زده کند، اما صندل ها وقتی با ساق های ساق پوشیده می شوند، می توانند فوق العاده به نظر برسند. ترفند موفقیت آمیز این ترکیب، یافتن سبک مناسب است. برای شروع، سعی کنید برای لباس‌های غیررسمی در روز، کفش‌های تخت و برای مجالس مهمانی شبانه طرح‌های پاشنه‌دار انتخاب کنید. سپس، می توانید سبک خاص خود را انتخاب کنید. برای داشتن ظاهری شیک، صندل های ساده با حداقل بند و برای ظاهری جذاب تر، طرح های چند بند جسورانه را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: 5 استایل با صندل های چانکی

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

چکمه های تا زانو

یک جفت ساق شلواری همراه با چکمه های بلند تا زانو یک لباس پاییزی یا زمستانی زیبا را ایجاد می کند. برای اینکه چیزهای غیررسمی داشته باشید، یک جفت چکمه صاف از جنس جیر یا چرم انتخاب کنید. سپس، یک ژاکت بزرگ اضافه کنید و کارها را با یک کلاه زیبا تمام کنید. در حالی که این لباس می تواند برای همه خانم ها شیک و راحت باشد، می تواند انتخاب بسیار خوبی برای خانم های باردار باشد.

با شلوار لگ چه کفشی بپوشیم؟

کلام آخر: 

این شلوارهای لگ از بهترین و پرطرفدارترین شلوارهایی هستند که کاربردهای فراوانی داشته و می توانید آن ها را با لباس های محتلف خود ست کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 10 کفش ترندی زنانه سال 2022

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب