تاکید بر حضور به موقع شرکت کنندگان در مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهرمدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر با اشاره به برنامه زمانبندی مرحله دوم آزمون استخدامی بانک شهر بر حضور به موقع شرکت کنندگان در موعد تعیین شده جهت انجام مصاحبه حضوری تاکید کرد.

محمدعلی دهاقین با بیان اینکه مصاحبه های تخصصی بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی به عنوان بخشی از فرایند استخدام می باشد گفت: شرکت کنندگانی که در مرحله اول آزمون استخدامی بانک موفق به کسب حد نصاب نمره کتبی شدند جهت حضور در مصاحبه مرحله اول این آزمون فراخوانده شده اند.

وی با تاکید بر اینکه ضرورت شناسایی دانش، مهارت‌ها و توانایی‌های ارزیابی‌شوندگان برای موفقیت در انجام وظایف شغلی ضروری است، افزود: مصاحبه حضوری از ارزیابی شوندگان آزمون، در4 مرحله و در طی 4 ساعت، با ابزارهای مختلف مصاحبه، تست های روانشناسی و آزمون شخصیت توسط ارزیابان انجام می گیرد و این فرایند ارزیابی تا تاریخ 22 تیر ادامه خواهد داشت.

مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هر گونه تاخیر باعث بی نظمی و اختلال در روند مراحل آزمون فوق خواهد بود، از داوطلبین در خواست می شود، راس زمان مقرر در محل اعلام شده حضور یابند.

مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر در پایان اظهار داشت: برگزیدگان در آزمون مصاحبه بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی به مرحله سوم راه یافته و پس از کسب امتیاز مورد نظر طی مراحل اداری بر پای انعقاد قرار داد استخدامی در مجموع 130 نفر برگزیده نهایی آزمون خواهند شد

 

روابط عمومی بانک شهر

تولد لوکس دنیا مدنی در کوه های آلپ | دنیا مدنی تیتر اخبار خارجی

تولد لوکس دنیا مدنی در کوه های آلپ | دنیا مدنی تیتر اخبار خارجی

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

پشت پرده زندگی جذاب ترین زن سینمای ایران

تیکه سنگین جوانه دلشاد به گشت ارشاد | جوانه دلشاد حجاب را مسخره کرد

تبریک تولد احساسی پژمان بازغی | پژمان بازغی از عشق جدیدش بعد ازطلاق رونمایی کرد

تولد لوکس دنیا مدنی در کوه های آلپ | دنیا مدنی تیتر اخبار خارجی

الناز حبیبی باز هم زیر تیغ جراحان رفت | تغییرات چهره الناز حبیبی کولاک کرد

var newsMasterIdForRate = "91571";
آیا این خبر مفید بود؟
0
روابط عمومی روانشناسی سرمایه مصاحبه بانک

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب