مانتو مناسب برای افراد قد کوتاه | انواع مدل مانتومانتو مناسب برای افراد قد کوتاه | انواع مدل مانتو

مانتو مناسب برای افراد قد کوتاه | انواع مدل مانتو : کدام مدل مانتو برای افراد کوتاه قد مناسب است؟! شیک ترین مانتو برای افراد کوتاه قد! کدام؟ این سوالی است که بسیاری از کاربران مجله مد تیپزا مطرح کرده بودند.

یکی از موارد ضروری در انتخاب مدل و قد مانتو، توجه به تیپ اندام و استایل خود است. قطعا افراد کوتاه قد؛ آنها دوست دارند لباس یا مانتویی بپوشند که کمی بلندتر از حد معمول به نظر برسند. به همین دلیل برای خانم های کوتاه قد مهم است که انواع مدل مانتوهایی که آنها را قد بلندتر نشان می دهد، بدانند.

امروزه با توجه به تنوع مدل مانتو در بازار ایران انتخاب یکی از آنها کار سختی است. به همین دلیل بهتر است در ابتدا مدل های متنوع مانتو را بشناسید و سپس با توجه به معیار و قد خود آنها را خریداری کنید در ادامه این قسمت از مجله مد و استایل زمان مد بهترین مدل های مانتو برای افراد کوتاه قد را به همراه تصاویر به شما تقدیم می کنیم.

انواع مدل مانتو

فهرست مطالب این صفحه:

بهترین مدل مانتو برای خانم های کوتاه قداگر قد کوتاهی دارید، از مدل مانتو مونوکروم استفاده کنیدمدل مانتوی کتی با شلوار راسته، مناسب برای اندام ریز نقش زنانهمانتو جلو باز دخترانه کوتاهمانتو مخمل را با راه راه عمودی هماهنگ کنید، مدل مانتو مناسب برای افراد کوتاه قدمانتوی آستین سه ربع کمرکش، ویژه برای خانم های ریز نقشمانتوی دوکی، گزینه عالی مدل مانتو مناسب افراد قد کوتاهسخن پایانی:

بهترین مدل مانتو برای خانم های کوتاه قد

در سری قبلی مجله مد تایم به تفصیل در مورد کفش مناسب برای افراد کوتاه قد و همچنین در مورد اینکه چگونه کوتاهتر به نظر برسید توضیح دادیم. حالا نوبت به انتخاب شیک ترین مدل مانتو مناسب برای افراد قد بلند رسیده است که به شما آموزش می دهیم.

اگر قد کوتاهی دارید، از مدل مانتو مونوکروم استفاده کنید

یکی از انواع مدل مانتو مناسب افراد قد کوتاه و ریز نقش؛ پوشیدن مانتو مونوکروم یا هم‌رنگ است. به این صورت که مانتو شما تا بالای زانو و شلوار نیز راسته و اتو خورده باشد تا قد شما را کمی بلندتر کند. این مدل مانتو برای افرادی که دوست دارند بلندتر به نظر برسند، مناسب است.

مانتوهای جلو بسته یا دکمه دار که طول آن تا زیر زانو می رسد نیز یکی از مدل های محبوب مناسب برای اندام های کوتاه و ریزه اندام است در مطالب قبلی که در مورد انواع مدل مانتو در مجله مد قرار دادیم بیشتر در مورد این مدل مانتو مناسب برای افراد کوتاه قد توضیح دادیم.

مدل مانتو دکمه دار کوتاه با شلوار مامان استایل یکی از انواع مدل مانتوهای مناسب برای افراد کوتاه قد است.
کت دکمه دار زیر زانو برای افراد کوتاه قد مناسب است.

انواع مدل مانتو

مدل مانتوی کتی با شلوار راسته، مناسب برای اندام ریز نقش زنانه

مانتوهایی که مدل و مدل مانتو و لباس دارند یکی از محبوب ترین و بهترین مدل های مانتو برای افراد کوتاه قد به حساب می آیند. به عنوان مثال، یک کت مجلسی و شلوار به رنگ زرد یا خردلی با شلوار مستقیم مشکی شما را کمی زیباتر نشان می دهد.

انواع مدل مانتو

مانتوی یقه آبشاری، یکی از زیباترین انواع مدل مانتو مناسب افراد قد کوتاه

علاوه بر طرح، قد، مدل و رنگ مانتو، یکی دیگر از مواردی که در نمایش اندام و قد شما تاثیر بسزایی دارد، مدل یقه است. برای افراد کوتاه قد و ریزه اندام مانتوهایی با یقه آبشاری را پیشنهاد می کنیم. این مدل مانتو زنانه می تواند استایل زنانه شما را زیباتر کند و قد شما را بزرگتر از حد معمول نشان دهد.

انواع مدل مانتو

مانتو جلو باز دخترانه کوتاه

امروزه بسیاری از دختران و زنان جوان می توانند مانتوهای تیره و پاستلی جلو باز را ببینند که هر اندامی را به بهترین شکل نشان می دهد. خانم های قد کوتاه نیز می توانند از این مدل مانتو بهره مند شوند.

شما می‎توانید این مانتوی جلوباز کوتاه به رنگ مشکی و یا سبز با یک شلوار جین یا پارچه ای مام استایل، مام فیت، نیم بگ و یا دم‌پا ست کنید. در مورد ست کردن لباس با رنگ سبز، در مجله وقت مد به صورت کامل آموزش داده ایم.

انواع مدل مانتو

مانتو مخمل را با راه راه عمودی هماهنگ کنید، مدل مانتو مناسب برای افراد کوتاه قد

اخیراً مانتوهای مخملی با سایزهای بلند و کوتاه در بازار وجود دارد پیشنهاد ما برای خانم های کوتاه قد استفاده از مانتوهای مخمل راه راه عمودی و ضرابف است. به عنوان مثال، یک کت خاکستری یا زرشکی کبریت با شلوار مشکی یا زغالی عالی خواهد بود.

انواع مدل مانتو

مانتوی آستین سه ربع کمرکش، ویژه برای خانم های ریز نقش

به طور کلی، جلیقه‌هایی با آستین‌های سه‌چهارم در بلندتر نشان دادن افراد بسیار عالی عمل می‌کنند به همین دلیل می توانید یک مانتو کم پشت زیر زانو به رنگ آبی یا مشکی به همراه یک شلوار راسته یا یک جفت کفش یا صندل پاشنه بلند بپوشید تا بلندتر به نظر برسید.

 انواع مدل مانتو

مانتوی دوکی، گزینه عالی مدل مانتو مناسب افراد قد کوتاه

اخیراً مانتوهای مدل دوکی که در قسمت کمر کمی گشادتر هستند برای افراد کوتاه قد و چاق; گزینه خوبی است. این مدل مانتو می تواند با لاغرتر نشان دادن قد شما را بلندتر از آنچه هست نشان دهد.

انواع مدل مانتو

انواع مدل مانتو

انواع مدل مانتو

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم امروزه با توجه به تنوع مدل مانتو در بازار ایران انتخاب یکی از آنها کار سختی است. به همین دلیل بهتر است در ابتدا مدل های متنوع مانتو را بشناسید و سپس با توجه به معیار و قد خود آنها را خریداری کنید در ادامه این قسمت از مجله مد و استایل زمان مد بهترین مدل های مانتو برای افراد کوتاه قد را به همراه تصاویر به شما تقدیم می کنیم.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی مدل های جدید مانتو شیک زنانه و دخترانه سال 1401 این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب