رونمایی از سامانه فروش آنلاین بیمه نامه صندوق اجاره ای به مناسبت سالروز تاسیساز سامانه فروش آنلاین بیمه نامه صندوق اجاره ای بانک های کشور رونمایی شد.

همزمان با سیزدهم تیرماه، سالروز تاسیس شرکت سهامی بیمه "ما"، با هدف حفظ و ارتقای مزیت رقابتی از پلتفرم فروش آنلاین بیمه نامه صندوق اجاره ای بانک های کشور رونمایی شد.

بر اساس این گزارش ، غلامی مدیر نوآوری و فناوری بیمه "ما" با تایید این خبر گفت: شرکت سهامی بیمه "ما"همزمان با یازدهمین سالگرد تاسیس و در راستای دستیابی به چشم انداز خود مبنی بر مطمئن‌ترین و سریع‌ترین در صنعت بیمه ایران و دارای وجاهت بین المللی در صنعت بیمه دنیا ، با هدف افزایش اطمینان خاطر صاحبان صندوق های اجاره‌ای در برابر خسارت‌های مالی و احتمالی ناشی از آتش‌سوزی، انفجار، بلایای طبیعی و سرقت، برای اولین بار در کشور امکان فروش بیمه نامه صندوق های اجاره ای به صورت برخط را برای مشتریان همه بانک های کشور  فراهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند بامراجعه به وب سایت رسمی  شرکت بیمه "ما" به آدرس https://www.bimehma.com ، پس از ارائه مشخصات هویتی ، شماره شبای حساب بانکی و مشخصات صندوق به انضمام تصویر قرارداد اجاره صندوق، نسبت به انتخاب حداکثر تعهد مورد درخواست از 500.000.000ریال تا 20.000.000.000ریال  اقدام کرده و پس  از  پرداخت حق بیمه متعلقه ، سفارش صدور بیمه نامه را ثبت نمایند.

شایان ذکر است بیمه نامه مربوطه ظرف مدت حداکثر 48 ساعت از ثبت سفارش صادر و به آدرس بیمه گذاران به صورت رایگان ارسال می شود.  

برای ثبت بیمه نامه صندوق اجاره اینجا کلیک کنید.

 

روابط عمومی بیمه "ما"

جوکر تایم احسان علیخانی در جوکر غوغا کرد |‌ احسان علیخانی در فصل جدید جوکر

جوکر تایم احسان علیخانی در جوکر غوغا کرد |‌ احسان علیخانی در فصل جدید جوکر

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

ببینید | اولین عکس منتشر شده از سحر دولتشاهی بعد از مراسم خواستگاریش

تمسخر شمالی ها در سریال جوکر | قسمت آخر سریال جوکر حاشیه ساز شد

ببینید | تیکه انداختن احسان علیخانی به جامعه ورزشی | احسان علیخانی فدراسیون فوتبال را کوبید

علت مرگ بازیگر سریال پایتخت چه بود | خبری تلخ و شوکه کننده برای سینمای ایران

بی احترامی و بی ادبی گرشا رضایی در کنسرت | گرشا رضایی پشت میکروفون فحاشی کرد

var newsMasterIdForRate = "91938";
آیا این خبر مفید بود؟
0
ایران روابط عمومی سرقت صنعت فناوری

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب