خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران موجب بهبود سطح زندگی مردم و رفاه آنها شده استمدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس با تمجید از عملکرد بانک قرض الحسنه مهرایران،خلاقیت کارکنان، بستر مناسب ارائه خدمات، تنوع در محصولات و کارمزد پایین را عامل موفقیت این بانک دانست.

مهندس یحیی فیضی مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در دیدار با محمد رضا صبوری مدیر شعب استان خراسان رضوی و‌جمعی از مدیران استانی بانک ضمن تقدیر از خدمات بانک،گسترش همکاری ها را برای استفاده بیشتر از ظرفیت های بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور حمایت از کارکنان پالایشگاه و مردم شهرستان سرخس خواستار شد.

وی خدمت به مردم را اصلی ترین وظیفه مسئولین دانست و عنوان کرد: می توان با هم افزایی و بهره گیری از توانمندی های ۲ مجموعه، بستری را فراهم کرد که بیشترین خدمت را به کارکنان و مردم شریف منطقه ارائه کرد.

فیضی خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران را قابل مقایسه با دیگر بانک ها ندانست و ابراز امیدواری کرد فعالیت های این بانک در شهرستان موجب بهبود سطح زندگی مردم و رفاه بیشتر آن ها شود.

در ادامه این جلسه صبوری با اشاره خدمات منحصر به فرد بانک قرض الحسنه مهرایران در شبکه بانکی بیان داشت: محصولات متمایز این بانک که بر مبنای شریعت و بانکداری اسلامی طراحی شده، موجب اقبال عمومی مردم شده است.

وی افزود: ارائه سبد متنوعی از کالاها به مشتریان، تسریع و تسهیل خدمات با استفاده از بانکداری الکترونیک و فعالیت گسترده در حوزه مسئولیت های اجتماعی از دیگر شاخص هایی است که موجب مقبولیت این بانک در میان احاد مردم جامعه شده است.

شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در فاصله ی ۲۰۰ کیلومتری از مشهد مقدس واقع شده و تنها تولید کننده گاز در شمال شرق کشور است.

این شرکت روزانه ۵۵ میلیون متر معکب گاز را به شبکه گازرسانی کشور منتقل می کند.

 

روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران

خودزنی احسان علیخانی در برنامه جوکر | احسان علیخانی به خودشم رحم نکرد

خودزنی احسان علیخانی در برنامه جوکر | احسان علیخانی به خودشم رحم نکرد

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

ببینید | رقص دیدنی امیر مهدی ژوله و فینالیست های جوکر در انتهای برنامه | فیلم سانسور شده از جوکر

خودزنی احسان علیخانی در برنامه جوکر | احسان علیخانی به خودشم رحم نکرد

خبری ناراحت کننده از عمو پورنگ | حال مادر عمو پورنگ خوب نیست

ببینید | اولین عکس منتشر شده از سحر دولتشاهی بعد از مراسم خواستگاریش

تمسخر شمالی ها در سریال جوکر | قسمت آخر سریال جوکر حاشیه ساز شد

var newsMasterIdForRate = "91993";
آیا این خبر مفید بود؟
0
پالایش جامعه خلاقیت قرض الحسنه گاز

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب