این خانه متری 10 میلیون تومان قیمت دارد پیدا کردن خانه ارزان در حاشیه شهرها هم سخت شدبررسی‌ها نشان می‌دهد برای خرید آپارتمان‌های ۵۵ تا ۱۷۰ متری به بودجه‌ای بین ۷۸۰ تا بیش از ۵ میلیارد تومان نیاز است.

ارزان‌ترین فایل موجود در بازار املاک اندیشه، یک واحد ۷۱متری در فاز یک اندیشه است که با سن بنای ۱۲ سال به نرخ ۷۸۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

همچنین در این فاز می‌توان یک واحد ۵۵ متری را با قیمت ۹۰۰ و یک آپارتمان ۶۷ متری را به قیمت ۹۸۰ میلیون تومان خریداری کرد.

در شهرک مریم هم یک آپارتمان ۶۱متری با سن بنای ۱۰ سال را متری ۱۶ میلیون و با قیمت کل ۹۷۶ میلیون تومان برای فروش آگهی کرده‌اند.

البته در همین فاز برای واحدهای مسکونی قیمت بالاتری دارند به طوری که هم متر یک واحد ۷۲ متری را ۲۴ میلیون تومان و هر متر یک آپارتمان ۵۷ متری را ۲۲.۴ میلیون تومان ارزش‌گذاری کرده‌اند و خرید یک واحد ۱۵۰ متری با سن بنای یک سال با بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان امکان‌پذیر است.

در شهرک صدف هم یک واحد ۱۷۰ متری نوساز را متری ۳۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری کرده‌اند که خرید آن بودجه ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نیاز دارد.

در فاز ۳ اندیشه یک خانه ویلایی ۲۳۰ متری با سن بنای ۱۱ سال را متری ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و با قیمت کل ۱۰ میلیارد تومان برای فروش آگهی کرده‌اند که تقریبا هم قیمت برخی از مناطق شهر تهران است.

147.jpg

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: khabaronline.ir


نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب