واکنش ها به صحبت های حسن عباسی درباره فوتبالیستهاتیتربرتر: حسن عباسی، نظریه‌پرداز جنجالی اصولگرا که همیشه با مواضع خود حاشیه‌ساز شده، در اظهارنظر جدیدی درباره فوتبالیست‌ها خبرساز شده است. او می‌گوید: اگر دین داشتند فوتبالیست نمی‌شدند.

حسن عباسی در حالی فوتبالیست‌ها را به بی‌دینی متهم می‌کند که شهید مهدی رضایی مجد کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال جوانان ایران در زمان شهادت، زیر لباس نظامی، گرمکن و ساق ورزشی پوشیده بود.

در شرایطی که خیلی از فوتبالیست ها انتظار دارند که فدراسیون فوتبال به اظهارات نسنجیده حسن عباسی واکنش نشان بدهد از راهروهای فدراسیون خبر می رسد که چنین اتفاقی نخواهد افتاد.به عقیده مسئولان فدراسیون عباسی یک آدم جنجالی و غیر رسمی در سیاست ایران است و چرا باید جواب چنین آدمی را بدهند؟

فدراسیون نشین ها بر این عقیده هستند که اگر یک نفر مثل تتلو بیاید چنین حرف هایی بزند باید جواب او را بدهند؟ با جواب دادن به چنین آدمی فقط او را بزرگ می کنند و به حرف هایی که زده رسمیت می دهند.

موضع فدراسیون فوتبال این است که نباید جواب یک آدم غیر رسمی را داد.

حمله تند علی کریمی به حسن عباسی

حمله تند علی کریمی به حسن عباسی حمله تند علی کریمی به حسن عباسی

علی کریمی اسطوره فوتبال ایران و آسیا با انتشار عکسی در اینستاگرامش به حسن عباسی حمله کرد. او نوشت:

حداقل ما دل چند نفر رو شاد کردیم،

تو چیکار کردی آدم دوزاری؟؟؟

تو نام 5 اقتصاددان رو یاد بگیر

نمیخواد راجب فوتبال نظر بدی!

پاسخ کوبنده آذری جهرمی به حسن عباسی درباره فوتبالیست ها

پاسخ کوبنده آذری جهرمی به حسن عباسی درباره فوتبالیست ها پاسخ کوبنده آذری جهرمی به حسن عباسی درباره فوتبالیست ها

محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات دولت سابق در کانال تلگرامی‌اش و در واکنش به حرف‌های عجیب حسن عباسی نوشت: امروز ویدئویی متعلق به شخصی از سخنرانان این روزها، که با تحقیر فوتبالیست‌ها و به طور ضمنی فاسد خواندن آنها می‌گفت که فوتبالیست‌ها لیاقت شهید شدن رو ندارند.

نثار روح شهید مهدی رضایی مجد، صاحب عکس فوق، کاپیتان تیم ملی جوانان ایران، صلواتی بفرستید.

واکنش بازیکن پیشین پرسپولیس به صحبت‌های حسن عباسی درباره فوتبالیست‌ها

واکنش بازیکن پیشین پرسپولیس به صحبت‌های حسن عباسی درباره فوتبالیست‌ها واکنش بازیکن پیشین پرسپولیس به صحبت‌های حسن عباسی درباره فوتبالیست‌ها

حسن عباسی فعال سیاسی روز گذشته سخنانی را درباره فوتبالیست‌ها مطرح کرد که با واکنش برخی از اهالی فوتبال روبه‌رو شد.

محمد انصاری بازیکن پیشین پرسپولیس و تیم ملی با انتشار متن زیر به این موضوع واکنش نشان داد.

«بنام خدای مهربانی‌ها

برادر گرامی، جناب آقای دکتر عباسی

سلام و درود بر شما

اظهار نظر شتابزده شما در مورد فرزندان فدایی این ملت عزیز، فوتبالیست‌ها، خیلی تعجب بر‌انگیز بود!

برادر عزیز!

تصور ما از شخصیت شما، یک انقلابی دلسوز، استاد دانشگاه، تحلیلگر آگاه و ولایتمداری متدین است،... این باور را ویران نکنید!

 به موجب اصول و موازین شرعی و همچنین قوانین و مقررات کشور، ‏نه شما و نه هیچکس دیگری حق ندارد در مورد قشر خاصی از مردم، به صورت کلی و عمومی، بدون در دست داشتن ادلّه محکمه پسند و منطقی، حکم کلی صادر کرده، دیگران را پرخور معرفی کند! آنان را غرغرو و ثروت‌‌اندوز  بنامد! آنان را فاقد لیاقت و در جبهه غیر مصلحین اجتماعی بپندارد! و حتی به خود اجازه دهد که در مورد حریم خصوصی و خانوادگی افراد نیز نظریه‌پردازی کند!

 ‏ما لکم‌! کیف تحکمون؟!

اگر چه ماهیت بسیاری از ادعاهای غیرمنصفانه جنابعالی، مجرمانه و قابل پیگیری است، اما برای اینکه بیش از پیش برای شما ثابت شود که در قضاوت خویش در مورد فوتبالیست‌ها، سخت در اشتباه بوده‌اید، به عنوان یکی از جوانان کشور، یکی از فداییان این ملت بزرگ، یکی از دوستداران شهیدان پرافتخار و  یکی از  همان فوتبالیست‌هایی که به انقلاب و سرزمین خود عشق می‌ورزد، به نصیحت و تذکر به شما بسنده می‌کنم تا به اندرز و رهنمود حکیمانه قرآن عمل کرده باشم که می‌فرماید:

(فذکّر، ان نفعت الذکری)

آقای دکتر

در افکار و الفاظ خود تجدیدنظر کنید، .....

صادقانه عرض می‌کنم که ما خیر شما و عاقبت بخیری شما را می‌خواهیم،.....

ما تمایل داریم بیشتر شاهد غریو کوبنده و تحلیل‌های مستدل شما در راستای  رسوا کردن دشمنان انقلاب اسلامی و دسیسه‌ها و توطئه‌های بدخواهان باشیم ، نه در جهت کوبیدن فرزندان ورزشکار این کشور!

از این رو امیدوارم لااقل دقایقی از وقت خود را به بازخوانی دیدگاه رهبر  انقلاب در تاریخ 24 تیرماه سال 1397 که تیم ملی فوتبال کشورمان را قابل الگوبرداری توسط دیگران معرفی کردند، اختصاص دهید.

 ‏با آرزوی عاقبت بخیری

محمد انصاری - بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران»

حمله مداح معروف به عباسی در حمایت از فوتبالیست‌ها

حمله مداح معروف به عباسی در حمایت از فوتبالیست‌ها حمله مداح معروف به عباسی در حمایت از فوتبالیست‌ها

حمید علیمی در واکنش به اظهارات حسن عباسی توییتی را منتشر کرد.

مطالب مرتبط: صحبت های فائزه هاشمی در حمایت از بی حجابی + فیلم حواشی کنسرت گرشا رضایی در زاهدان + واکنش گرشا به حواشی کنسرتش

واکنش جانشین فرمانده کل سپاه به سخنان حسن عباسی علیه فوتبالیست‌ها

سردار فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم تشییع پیکرهای ۲ شهید گمنام از وزارت ورزش تا مجموعه ورزشی انقلاب در تهران بیان داشت: تعداد شهدای جامعه ورزشی ما کم نیستند. قهرمانان ورزشی بسیاری وارد میدان جنگ و دفاع مقدس شدند و به شهادت رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: جامعه ورزشی باید از نام شهدا بهره‌مند شود و یادشان را گرامی بدارد. شهدای گمنام بسیاری در مجموعه‌های مختلف ورزشی به خاک سپرده شدند.

جانشین فرمانده کل سپاه عنوان کرد: شهدایی هم که امروز تشییع شدند، در مجموعه ورزشی شهدای انقلاب به خاک سپرده خواهند شد و این روند ادامه خواهد داشت.

بیوگرافی حسن عباسی سخنران جنجالی

بیوگرافی حسن عباسی سخنران جنجالی بیوگرافی حسن عباسی سخنران جنجالی

حسن عباسی, (Hassan Abbasi), متولد سال ۱۳۴۵ در ازنا است که به واسطه سخنرانی ها و نظرات جنجالی به شهرت رسید. او نظامی، سخنران و تحلیل‌گر مسائل سیاسی و نظامی اهل ایران و رئیس اندیشکدهٔ یقین است و دارای مدرک تحصیلی لیسانس فلسفه می باشد.

همسر و فرزندان حسن عباسی

از زندگی خصوصی و همسر و فرزندان و وی اطلاعی در دست نیست.

سوابق  حسن عباسی از سپاه تا سخنرانی و تحلیل گر سیاسی

سوابق  حسن عباسی از سپاه تا سخنرانی و تحلیل گر سیاسی سوابق  حسن عباسی از سپاه تا سخنرانی و تحلیل گر سیاسی

عباسی عضو سپاه پاسداران بوده و فعالیتش را به عنوان مسئول توسعهٔ رزم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز کرده است، او از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۲ عضو شورای پروانه نمایش و از اعضای هیئت داوران بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۸۹ نیز بوده‌است.

شهرت او به دلیل سخنان عجیب و جنجالی در حوزه‌های مختلف از جمله سیاست، سینما، فرهنگ، اقتصاد، تاریخ و فلسفه است و برخی نیز او را یکی از تئوریسین‌ها یا استراتژیستهای اصولگرا یاد می‌شود.

عباسی نخستین بار در زمان حملهٔ آمریکا به عراق در سال ۲۰۰۳ با حضور در برنامه‌های تلویزیون ایران به عنوان کارشناس و تحلیلگر مسایل سیاسی و استراتژیک مطرح شد و از آن پس در محافل دولتی حضور پررنگی داشته‌است.

او با سخنرانی در مساجد و دانشگاه‌ها و مخالفت با سیاست‌های اصلاح‌طلبان چون «گفتگوی تمدن‌ها» و «جامعه مدنی» فعالیت‌هایش را افزایش داد. او به دلیل سخنان عجیب و جنجالی در حوزه‌های مختلف از جمله سیاست، سینما، فرهنگ، اقتصاد، تاریخ و فلسفه که در محافل و رسانه‌ها خبرساز بود به شهرت رسید.

ماجرای بازداشت ها و دستگیری ها

عباسی به خاطر اظهارات خود در یک سخنرانی در مرداد ۹۵ گفت : ارتش بی سرو صدا فقط در پادگان ها حضور دارد و آمریکا چنین نیرویی را می خواهد که همین سخنان او باعث شد تا ارتش از او شکایت کند که البته بعد از چند روز با وثیقه آزاد شد.

او همچنین به خاطر اطهاراتش درباره روحانی و هاشمی نیز بازداشت و سپس آزاد شدو همه جنجال های عباسی به همیمن موارد ختم نمی شود و در صدا و سیما نیز ممنوع التصویر شد که در نهایت بعد از اتمام ممنوع التصویری در تلویزیون برای اولین بار در برنامه دیروز امروز فردا به عنوان کارشناس سیاسی حضور پیدا کرد.

آنچه دیگران میخوانند: جزئیات فایل صوتی لو رفته فاطمه معتمدآریا درباره جنبش می تو + فیلم علت اخراج افشین آذری از برنامه زائور کمال + فیلم

گردآورنده: مهین مهین پور 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب