دستگیری 8 قاچاقچی اسلحه در شهرستان زهک!کشف ۱۰ قبضه سلاح جنگی و غیرمجاز در شهرستان زهک

سردار احمد طاهری اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی زهک در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات غیرمجاز که با هدف پیشگیری از وقوع جرائم خشن در سطح شهرستان، با اشراف اطلاعاتی خود موفق شدند هشت فردی که در زمینه خرید و فروش سلاح غیرمجاز در زهک و دیگر شهرستان‌های شمال استان فعالیت داشتند را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در این رابطه متهمان طی چند عملیات ضربتی دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنها ۱۰ قبضه سلاح گرم شامل انواع سلاح‌های جنگی و شکاری غیرمجاز کشف شد.

وی از قاچاق سلاح و مهمات به عنوان یکی از عوامل اصلی اخلال در امنیت عمومی یاد کرد و  گفت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس بوده و قطعاً با کسانی که از این خط عبور کنند برابر با قانون و در راستای مطالبه به حق مردم  برخورد خواهد شد.

سردار طاهری با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی از شهروندان خواست برای ارتقاء امنیت عمومی در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت غیرقانونی افراد در زمینه خرید و فروش، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: rokna.net


نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب