اعلام نتایج آزمون قضاوت 1401زمان اعلام نتایج آزمون قضاوت 1401زمان اعلام نتایج آزمون قضاوت 1401اعلام نتایج آزمون قضاوت 1401

داوطلبانی که با فراهم آوردن مدارک ثبت نام آزمون قضاوت، در فرآیند ثبت نام آزمون قضاوت 1401 شرکت کرده اند، تمایل دارند تا پس از شرکت در این آزمون استخدامی، از زمان و نحوه اعلام نتایج آن مطلع شوند. همان طور که می دانید این آزمون برای متقاضیان حوزوی و دانشگاهی به صورت جداگانه برگزار می شود و دارای مراحل مختلفی نیز می باشد.

بنابراین اعلام نتایج آزمون قضاوت نیز برای این دو گروه به صورت جداگانه اعلام می شود. داوطلبان می توانند در زمان مقرر و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند. در ادامه این مطلب نیز به زمان و نحوه مشاهده نتایج مراحل آزمون تصدی منصب قضا اشاره خواهیم کرد.

ملاک قبولی داوطلبان در آزمون قضاوت برای داوطلبان دانشگاهی، به طور تقریبی کسب تراز کل 5 هزار برای آقایان و نیز کسب تراز 5 هزار و پانصد برای خانم ها می باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون قضاوت 1401

بعد از نام نویسی واجدین شرایط ثبت نام آزمون قضاوت   افرادی که در  زمان برگزاری آزمون قضاوت  ، در این امتحان حضور به عمل آورده اند، می توانند به صورت الکترونیکی نتایج مراحل مختلف خود را در تاریخ مقرر مشاهده نمایند که موعد انتشار نتایج مراحل مختلف این آزمون به شرح ذیل می باشد.

مرحله تستی 

داوطلبان آزمون تصدی منصب قضا اعم از متقاضیان دانشگاهی و حوزوی می بایست در زمان مقرر که از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد، در جلسه آزمون مرحله تستی حضور به عمل آورند که با توجه به روند این امر در سال های گذشته تاریخ مربوطه احتمالا در اسفند ماه سال جاری باشد. متقاضیانی که دراین آزمون حضور یافته باشند برای مشاهده نتایج آزمون خود می بایست در تاریخ معین شده به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند. انتظار می رود نتایج این آزمون در بازه زمانی اردیبهشت ماه سال 1402 به اطلاع داوطلبان برسد.

همچنین از داوطلبان حوزوی در صورت کسب نمره حد نصاب در مرحله تستی آزمون تصدی منصب قضا، برای شرکت در مصاحبه آزمون قضاوت 1401 دعوت به عمل خواهد آمد. نتایج آزمون مرحله تستی آزمون قضاوت ویژه طلاب در بازه زمانی تیر ماه 1402 اعلام خواهد شد و داوطلبان با مراجعه به سایت مذکور می توانند نتایج خود را مشاهده نمایند.

مرحله تشریحی 

داوطلبان دانشگاهی که در مرحله تشریحی آزمون تصدی منصب قضا شرکت نموده اند، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند لازم به ذکر است که هنوز نتایج این آزمون اعلام نشده است. اما با توجه تاریخ این امر در سالهای گذشته، انتظار می رود نتایج مرحله تشریحی در بهمن ماه به اطلاع داوطلبان برسد. جهت آگاهی از اخبار دقیق در این زمینه می توانید به کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره بپیوندید.

راهنمای مشاهده نتایج آزمون قضاوت 1401

مشاهده نتایج این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد که مراحل تصویری دریافت کارنامه مراحل تستی و تشریحی آزمون تصدی منصب قضا در ادامه این مقاله به تفکیک شرح داده شده است.

مشاهده نتایج آزمون تستی تصدی منصب قضا برای داوطلبان دانشگاهی و حوزوی

به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و سپس روی گزینه “سایر آزمون های استخدامی” از منوی سمت راست سایت کلیک کنید.

مرحله اول دریافت کارنامه تستی تصدی منصب قضامرحله اول دریافت کارنامه تستی تصدی منصب قضا

لینک فعال “اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا سال 1400 (مرحل تستی)” را انتخاب کنید.

مرحله دوم دریافت کارنامه تستی تصدی منصب قضامرحله دوم دریافت کارنامه تستی تصدی منصب قضا

در مرحله آخر بایستی با یکی از 3 روش ذیل، اطلاعات مورد نیاز را در کادرهای مربوطه وارد نمایید وگزینه “مشاهده نتیجه” را بفشارید تا کارنامه نتایج تستی شما برایتان نمایان شود. روش اول ” جستجوی نتیجه با اطلاعات داوطلبی “ می باشد. در این روش با وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی قادر به مشاهده نتایج خود خواهید بود. روش دوم ” جستجوی نتیجه با اطلاعات کارت “ است. در این قسمت نیز با وارد نمودن شماره پرونده کارت اصلی، شماره شناسنامه و نیز عبارت امنیتی می توانید نتایج آزمون خود را مشاهده نمایید. روش سوم و در واقع آخرین راه برای مشاهده نتایج آزمون ” جستجوی نتیجه با اطلاعات فردی “ می باشد. در صورتی که اطلاعات داوطلبی یا اطلاعات کارت خود را در اختیار ندارید این روش بهترین گزینه جهت دستیابی به نتایج آزمون می باشد. کافی است تا نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه، سال تولد و عبارت امنیتی را وارد نمایید تا وارد صفحه اعلام نتایج شوید.

مرحله سوم دریافت کارنامه تستی تصدی منصب قضامرحله سوم دریافت کارنامه تستی تصدی منصب قضا

 

مشاهده نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضا برای داوطلبان دانشگاهی

مانند دو قسمت قبل پس از ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، می بایست قسمت “سایر آزمون های استخدامی” را برگزینید.

مرحله اول دریافت نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضامرحله اول دریافت نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضا

حال لینک فعال “اعلام نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضا سال 1400” را انتخاب نمایید.

مرحله دوم دریافت نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضامرحله دوم دریافت نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضا

با ورود به صفحه جدید، 3 روش برای مشاهده نتایج آزمون تشریحی خود در پیش دارید که در هر سه شیوه لازم است عبارت امنیتی نشان داده شده در سایت را وارد نمایید تا پس از فشردن گزینه “مشاهده نتیجه” نتایج آزمون برای شما نمایان شود.

شیوه اول : شماره داوطلبی و شماره شناسنامه خود را وارد نمایید. شیوه دوم : در صورت استفاده از این روش می بایست شماره پرونده و شماره شناسنامه خود را وارد کنید. شیوه سوم : در روش آخر نیز تنها با وارد کردن نام خانوادگی، نام و شماره شناسنامه قادر به مشاهده نتایج خود خواهید بود.

مرحله سوم دریافت نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضامرحله سوم دریافت نتایج آزمون تشریحی تصدی منصب قضا

مشاهده نتایج آزمون تصدی منصب قضا ویژه داوطلبان حوزوی 

اعلام نتایج این آزمون نیز مانند آزمون داوطلبان دانشگاهی منصب قضا، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

ابتدا به سایت sanjesh.org مراجعه کنید و از سمت راست سایت گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.مرحله اول دریافت کارنامه تستی تصدی منصب قضامرحله اول دریافت کارنامه تستی تصدی منصب قضا روی لینک فعال “اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (ویژه داوطلبان حوزوی) سال 1400” کلیک کنید.مرحله دوم مشاهده نتایج آزمون تصدی منصب قضا ویژه داوطلبان حوزوی مرحله دوم مشاهده نتایج آزمون تصدی منصب قضا ویژه داوطلبان حوزوی  در این جا نیز با 2 روش برای مشاهده نتایج خود رو به رو خواهید شد : جستجوی نتیجه با شماره داوطلبی : در روش اول شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی را وارد نمایید و سپس روی “مشاهده نتیجه” کلیک کنید. جستجوی نتیجه با شماره پرونده : در این روش با وارد نمودن شماره پرونده، شماره شناسنامه، عبارت امنیتی و در نهایت کلیک روی گزینه “مشاهده نتیجه” می توانید نتایج آزمون را مشاهده کنید. مرحله سوم مشاهده نتایج آزمون تصدی منصب قضا ویژه داوطلبان حوزوی مرحله سوم مشاهده نتایج آزمون تصدی منصب قضا ویژه داوطلبان حوزوی 

توجه داشته باشید که در صورت داشتن هرگونه سوال یا اعتراض، حداکثر تا ده روز بعد از اعلام نتیجه می توانید به سایت رسمی سازمان سنجش مراجعه و در قسمت “سیستم پاسخگویی” موضوع خود را مطرح کنید. همچنین لازم به ذکر است که از پذیرفته شدگان نهایی در آزمون های تستی و تشریحی تصدی منصب قضا (ویژه داوطلبان دانشگاهی) از طریق تماس تلفنی دعوت می شود تا در مصاحبه آزمون قضاوت 1401 شرکت نمایند.

سوالات متداول

1- نتایج مرحله تستی جذب عمومی آزمون قضاوت 1401در چه تاریخی منتشر می شود؟

نتایج این مرحله در بازه زمانی اردیبهشت ماه سال 1402 منتشر می گردد.

2- نتایج جذب عمومی آزمون تصدی منصب قضا را چگونه می توان مشاهده نمود؟

نتایج این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده می باشد که مراحل آن به طور دقیق در این مقاله ذکر شده است.

3- تا چه زمانی می توان اعتراض خود را نسبت به نتایج جذب عمومی آزمون قضاوت 1401 اعلام نمود؟

داوطلبان حداکثر تا ده روز بعد از اعلام نتیجه می توانند از طریق سایت sanjesh.org نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "نتایج مرحله تستی جذب عمومی آزمون قضاوت 1401در چه تاریخی منتشر می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "نتایج این مرحله در بازه زمانی اردیبهشت ماه سال 1402 منتشر می گردد." } },{"@type": "Question", "name": "نتایج جذب عمومی آزمون تصدی منصب قضا را چگونه می توان مشاهده نمود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "نتایج این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده می باشد که مراحل آن به طور دقیق در این مقاله ذکر شده است." } },{"@type": "Question", "name": "تا چه زمانی می توان اعتراض خود را نسبت به نتایج جذب عمومی آزمون قضاوت 1401 اعلام نمود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "داوطلبان حداکثر تا ده روز بعد از اعلام نتیجه می توانند از طریق سایت sanjesh.org نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند. " } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px; } .sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0; } /* Count */ .sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none; } /* Loader */ .loader, .loader:before, .loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em; } .loader:before, .loader:after { position: absolute; top: 0; content: ''; } .loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s; } .loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s; } .loader:after { left: .375em; } @-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } } @keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } }

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب