مهریه عجیب همسر ترکیه ای الهیار صیادمنش | صیادمنش ناگفته‌های ازدواجش را آشکار کرداللهیار صیادمنش، لژیونر و عضو تیم ملی فوتبال ایران در بخش از گفتگوی جدیدش در مورد ازدواج و همسر خارجی اش گفت.

 

الهیار صیادمنش بازیکن تیم ملی فوتبال و تیم هال سیتی انگلستان در گفت و گوی جذابی با محمد حسین میثاقی در مورد خواستگاری و ازدواجش اینگونه توضیح داد: خانمم ترکیه ای هست، تصمیم رو گرفتیم با بزرگترام که می تونه شروع دوباره ای تو زندگی شخصیم باشه و می تونه به زندگی فوتبالیم کمک کنه، هنوز عروسی نکردیم اما رسمیش کردیم. الهیار صیادمنش همچنین گفت: برای خواستگاری با خانواده رفتیم ترکیه، مترجم یکی از رفیقام بود، رفتیم اونجا صحبتهامون رو کردیم، خب من بلد بودم اما نمی خواستم خودم ترجمه کنم چون به نظرم زشت بود، برای همین یکی از رفیقام همراهمون اومد و صحبت ها رو کردیم، با خانواده نشستیم و همه شرایط ها رو گفتیم. در ادامه صیاد منش با خنده در مورد مهریه اش گفت: مهریه نداشتیم خداروشکر، انگلیس باید فعلا زندگی کنیم، با هم دیگه یک بار ایران اومدیم، تهران بودیم و قسمت نشد شمال بریم.

این توضیحات آقای فوتبالیست نشان میدهد که همسر ترکیه ای الهیار صیادمنش هیچ مهریه ای ندارد.

خلاصه بیوگرافی الهیار صیاد منش

الهیار صیادمنش بازیکن تیم ملی فوتبال متولد 8 تیر 1380 در آمل است که هم اکنون عضو تیم هال سیتی انگلستان است. پدرش سعید صیادمنش از قهرمانان سابق تیم ملی کشتی آزاد و حال حاضر پیشکسوتان است.

الهیار فوتبال را با بازی در مدرسه فوتبال آرش شهر آمل آغاز کرد و سپس به تیم پدیده ساری رفت و با درخشش در این تیم به تیم ملی نونهالان و سپس نوجوانان دعوت شد و سپس به استقلال تهران پیوست و جوان‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه شد که با 17 سال سن، در ترکیب ثابت استقلال در بازی مقابل پیکان قرار گرفت. مهاجم جوان استقلال با حضور در دربی 89 توانست رکورد جوان‌ترین بازیکن تاریخ دربی‌ها را به خود اختصاص دهد و با زدن گلی در مقابل سوریه برای تیم ملی عنوان جوان‌ترین گلزن تیم ملی ایران را از آن خود کرد.

 

سارا و نیکا ازدواج کردند | ازدواج سارا و نیکا با دوستان صمیمیشان

سارا و نیکا ازدواج کردند | ازدواج سارا و نیکا با دوستان صمیمیشان

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

سکانس سانسور شده سریال ستایش جنجال به پا کرد | آبرو ریزی جدید صدا و سیما

سارا و نیکا ازدواج کردند | ازدواج سارا و نیکا با دوستان صمیمیشان

پژمان جمشیدی از همسرش رو نمایی کرد | خوشحالیه سام درخشانی از دیدن پژمان و همسرش

رقص لو رفته از احسان علیخانی در عروسیش | اولین رقص احسان علیخانی

ببینید | ماه عسل لوکس نازنین بیاتی | گشت و گذار نازنین بیاتی در اروپا

var newsMasterIdForRate = "92408";
آیا این خبر مفید بود؟
0
فوتبال الهیار صیادمنش مدرسه فوتبال

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب