کامیون بنزی که بزرگراه آزادگان را به هم ریختسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از برخورد کامیون با چهار دستگاه خودرو در بزرگراه آزادگان خبر داد.

سید جلال ملکی دراین‌باره اظهار کرد: در ساعت ١٢:٣٧ امروز یک مورد تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان، قبل از جاده کمربندی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله پس از آن سه ایستگاه محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه، ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه کامیون بنز ٩١١ به دلیل نامشخصی با یک دستگاه سواری پژوپارس با سه سرنشین برخورد کرده بود، به طوری‌که خودروی پارس خسارت‌های زیادی دیده بود و دو سرنشین آن که دو مرد جوان ٢٢ ساله و ٢۵ ساله بودند دچار مصدومیت‌های شدیدی شده بودند که به بیمارستان انتقال یافتند.

1263751_791.jpg


ملکی گفت: در ادامه این حادثه کامیون بنز پس از برخورد با سواری پژوپارس از مسیر خود منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل‌های میانی بزرگراه و شکستن آن‌ها با بلوک‌های نیوجرسی مسیر مخالف برخورد کرده و در آنجا هم با سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه سواری پژو ٢٠۶، پیکان وانت و کامیونت ایسوزو برخورد کرده و در نهایت متوقف شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه میزان خسارت وارد شده به سه خودروی دیگر در مقایسه با سواری پژوپارس بسیار کمتر بود، گفت: مورد مصدومیتی در میان راننده و سرنشینان سه خودروی دیگر وجود نداشت و تنها تصادف از نوع خسارتی بود.

1263752_745.jpg


به گفته وی در مجموع در این حادثه کامیون بنز ٩١١ با چهار دستگاه خودرو برخورد کرده و دو مرد جوان نیز دچار مصدومیت شدند. آتش‌نشانان نیز پس از حضور در محل اقدام به ایمن سازی آنجا کرده و مصدومان را به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

ملکی گفت: ترافیک نسبتا سنگینی هم در محدوده وقوع این حادثه ایجاد شده بود که با حضور عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی رفع شد. آتش‌نشانان نیز پس از پایان عملیات محل را برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس تحویل داده و در ساعت ١٣:۴٠ به عملیات خود خاتمه دادند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.irنظر خود را بنویسید

آخرین مطالب