زندگی لاکچری سگ ها در شمال تهران| از استخر سگ ها در تهران خبر دارید!مجموعه‌هایی در شمال تهران برای سگ‌های گران‌قیمت امکانات لاکچری از استخر و پارک تا فروشگاه و کافه فراهم کرده‌اند .

طبق ماده ۵۰۱ و ۵۲۲ قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۹۲، هرگاه حیوانی مانند سگ متعلق به فردی که احتمال آسیب و تخریب از طرف حیوانش‌ به مردم را می‌دهد، در سطح جامعه به شخصی آسیب برساند، صاحب سگ مقصر شناخته شده و طبق مجازات اسلامی مربوطه صاحب سگ محاکمه می‌شود.

براساس قانون مجازات اسلامی صرف سگ‌گردانی جرم محسوب نمی‌شود، اما با توجه به حوادث دلخراش اخیری که سگ‌های خانگی ایجاد کرده‌اند، لازم است قانون جامعی برای نگهداری سگ مصوب شود و با نظارت نیروی انتظامی و سازماندهی شهرداری ضمانت اجرایی کافی برای آن قانون در نظر گرفته شود.

سگ

به هر حال خلأ قانونی در این حوزه موجب شده است، فضای لاکچری برای نگهداری و گرداندن سگ در سطح جامعه ایجاد شود و با هزینه‌های کلان شاهد برقراری مکان‌های خاصی برای حیوانات خانگی باشیم، به عنوان مثال باغی در شمال تهران کلیه‌ خدمات شامل پارک بازی، استخر روباز، دامپزشکی، فروشگاه(پِت‌شاپ) و کافه مخصوص را برای حیوانات خانگی از جمله سگ ایجاد کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با این مجموعه ارتباط گرفتیم که دفتر پذیرش آنجا به نحوه ارائه خدمات اشاره کرد و گفت: هزینه حضور حیوان با صاحب در باغ ساعتی ۱۰۰ هزار تومان و بدون حضور فرد ساعتی ۵۰ هزار تومان است، که شامل دریافت همه‌ خدمات مجموعه می‌شود.

علاوه‌بر باغ مذکور، تعدادی کافه در محلات شمالی تهران نیز پذیرای حیوانات خانگی هستند که با نام(کافه پِت) از سگ و گربه‌های مشتریان پذیرایی می‌کنند و برنامه‌هایی مانند جشن تولد و دورهمی‌ برای سگ‌ها در این کافه‌های خاص با هزینه‌های بالا برگزار می‌شود.

در مجموع، با ایجاد بازار خدمات و کالاهای لاکچری سگ و گربه، شاهد ترویج سبک زندگی غربی و افزایش آزادی‌های بی‌قید و بند در نگهداری و گرداندن سگ در سطح جامعه هستیم که این وضعیت در طی زمان موجب جایگزینی سگ‌گردانی به جای فرزندآوری می‌شود، در صورتی که نگهداری سگ در بسیاری از کشورهای توسعه یافته با قوانین سختگیرانه‌ای مواجه است، تا افزایش جمعیت ملل تحت الشعاع فرهنگ غربی قرار نگیرد.

سگ


 

بهاره رهنما در لباس عروسی | بهاره رهنما عروس ناصر خان شد

بهاره رهنما در لباس عروسی | بهاره رهنما عروس ناصر خان شد

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

ببینید | جاری های سینمایی که با هم از همسرشان جدا شدند

سکانس سانسور شده سریال ستایش جنجال به پا کرد | آبرو ریزی جدید صدا و سیما

بهاره رهنما در لباس عروسی | بهاره رهنما عروس ناصر خان شد

ببینید | سفره عقد خیره کننده مهدی طارمی از جواهر است | مهدی طارمی عروسی شاهانه گرفت

علی شادمان با دختر آلمانی نامزد کرد | رقص مشتی علی شادمان اینستاگرام را ترکاند

var newsMasterIdForRate = "92638";
آیا این خبر مفید بود؟
0
سگ لاکچری زندگی سگ استخر سگ ها

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب