معرفی شنلن C673

معرفی شنلن C673شنلن C673C673

به تازگی تصاویری از یک کراس اوور جذاب از برند شنلن (Shenlan)، که یکی از زیرمجموعه های چانگان محسوب می شود، توسط رسانه های چینی منتشر شده است؛ کراس اوور شنلن C673 که دومین خودروی این برند خواهد بود و چانگان امید زیادی به موفقیت آن دارد.

فهرست مطالب

برند شنلن طراحی ظاهری شنلن C673مشخصات فنی شنلن C673زمان عرضه

برند شنلن

شنلن برندی مشترک مابین چانگان و کمپانی CATL است که در محصولات این برند از تکنولوژی و فناوری غول تکنولوژی در کشور چین یعنی شرکت هوآوی استفاده می شود. از نظر جایگاه فناوری و سطح تجهیزات و لوکس گرایی، شنلن مابین دو برند چانگان (به عنوان برند پایه) و برند آواتار (به عنوان برند پرچم‌دار) طبقه بندی می شود.

طراحی ظاهری شنلن C673

شنلن C673 از ظاهری اسپرت و مدرن با دماغه ای خشن بهره می گیرد. فرم کلی این خودرو به گونه ای‌ست که با حرکت از سمت جلو به عقب، رفته رفته حالت کوپه به خود گرفته و از استاندارد کراس اوورهای معمول خارج می شود.

شنلن C673C673 شنلن C673C673

چراغ های دو قسمتی جلو، چراغ های به هم پیوسته عقب، سقف و بدنه دورنگ، رینگ های آیرودینامیک، دستگیره های مخفی شونده و… از ویژگی های اصلی در ظاهر C673 هستند. شنلن C673 بر مبنای پلتفرم سدان این شرکت با نام SL03 طراحی و اجرا شده است.

شنلن C673C673 شنلن C673C673

مشخصات فنی شنلن C673

این خودرو احتمالاً مانند نمونه سدان، با نسخه هایی تمام برقی و هیدروژنی به بازار می آید. نسخه تمام برقی با هر بار شارژ می تواند مسافت ۷۰۰ کیلومتر را بپیماید. تأمین نیرو در این نسخه از طریق تک موتور برقی سوار بر محور عقب انجام می شود. این موتور نسل جدید پیشرانه های تمام برقی چانگان را ارائه می دهد که عملکردی در حد استانداردهای روز دنیا دارد و توان تولید نهایت قدرت ۲۵۸ اسب بخار را ارائه می دهد.

زمان عرضه

طبق تجربه های عجولانه چانگان در عرضه محصولات جدید هست، احتمالاً تا اواخر سال ۲۰۲۲ شاهد عرضه نسخه کراس اوور شنلن خواهیم بود.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری اسب بخار

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب