تقسیم 1590ریال سود هر سهم در مجمع عمومی عادی کچادمجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور بیش از84 درصد از سهامداران روز شنبه تیر ماه سال 1401 در محل سالن تلاش، برگزار شد

در این جلسه پس از انتخاب آقای محمد ابراهیم راعی عزآبادی نماینده شرکت  گروه مدیریت سرمایه گذاری امید، بعنوان رئیس مجمع و ناظرین آقایان مرتضی شبانی نماینده شرکت  سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و محمد  خزائی نماینده شرکتهای سرمایه گذاری  سهام عدالت،خانم حسینی نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی شرکت، مهندس ناصر تقی زاده  بعنوان دبیر مجمع و مدیر عامل شرکت،  گزارشی از عملکرد و برنامه های اجرایی شامل عملیات استخراج ، تولید و فروش محصولات و طرح ها و برنامه های  سال جاری شرکت به اطلاع حاضران رساند و تصمیمات ذیل اتخاذ و مورد تصویب قرار گرفت.

1 - در خصوص عملکرد هیأت مدیره،، صورتهای مالی تلفیقی گروه و شرکت اصلی مشتمل بر سود و زیان، صورت وضعیت مالی ، صورت تغییرات در حقوق مالکان ، صورت جریان های نقدی و یادداشتهای توضیحی پیوست آن برای  سال مالی منتهی به 29/12/1400قرائت و مجمع پس از استماع توضیحات هیات مدیره و بازرس قانونی و پس از بحث و تبادل نظر سهامداران در خصوص موضوعات مطروحه  به اتفاق آرا ضمن تائید عملکرد هیات مدیره ، صورتهای مالی و یادداشت های پیوست آن برای سال مالی منتهی به 30/12/1401 را تصویب نمود.

2 - معاملات مشمول ماده 129 اصلاحیه قانون تجارت مورد تائید و تنفیذ قرار گرفت

3-در ارتباط با تقسیم سود سال مالی منتهی به 29/12/1400 مقرر گردید از مبلغ  269  هزارو 476 میلیارد ریال کل سود شرکت در سال 1400 ، به میزان 70 درصد آن معادل 1590 ریال به ازای هر سهم تقسیم گردد

4 - موسسه حسابرسی وانیا نیک تدبیر  به عنوان حسابرس و بازرس اصلی  و موسسه حسابرسی دش و همکاران به عنوان بازرس علی البدل برای سال مالی منتهی به 30/12/1401 انتخاب و قبولی سمت خود را اعلام نمود. تعیین حق الزحمه بازرسان به هیأت مدیره تفویض گردید.

5 - روزنامه دنیای اقتصاد و جهان صنعت  جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردید

6 - حق حضور و پاداش هیات مدیره برای سال مالی 1400 مبلغ 10 میلیارد ریال تعین شد که بر اساس مصوبه مجمع در وجه اشخاص  حقوقی هیات مدیره واریز می گردد.

7 - مجمع مراتب تقدیر خود را از زحمات هیأت مدیره و کلیه کارکنان شرکت اعلام نمود و به نحو مقتضی از زحمات کارکنان ذیربط تقدیر به عمل آورد.

کچاد

بر اساس همین گزارش مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل چادرملو در سخنرانی آغازین این جلسه با موفق ارزیابی کردن عملکرد هیات مدیره در سال 1400و کسب توفیقاتِ فراتر از برنامه که آثار آن در صورتهای مالی ، گزارش عملکرد هیات مدیره و گزارش تفسیری مدیریت به طور مفصل برای سهامداران محترم تشریح گردیده است گفت : اعتقاد داریم ، رهنمودها و همراهی صاحبان محترم سهام و سیاستهای متخذه توسط هیات مدیره ، موجب شده است که این شرکت در سال 1400، چون گذشته نقش خود را در زمینه تأمین مواد اولیۀ صنایع فولاد ایفاء، و در جهت پیشبردِ اهداف اقتصادی و صنعتی کشور گامهای مؤثری بردارد.

وی عمده ترین اقدامات سال گذشته شرکت را ، اجرای برنامه هایِاستخراج و تولیدِ محصولات ، فراتر از برنامه، استفاده مناسب و بهینه مصارف انرژی (برق، آب و گاز) در مجتمع های معدنی و صنعتی شرکت، استفاده حداکثری ازظرفیت ساخت داخلِ لوازم، تجهیزات و قطعات یدکیِ مصرفی در مجتمع هایِ تولیدی، عنوان کرد و گفت : تمامی این عوامل موجب سودآوری خوب شرکت گردیده است .

کچاد

 

 

 

 

مدیر عامل چادرملو در ادامه به طرح های در دست اقدام شرکت در دورنمای توسعه خود خود اشاره کرده و مهمترین این طرح ها را

مشارکت در بهره برداری از معدن سنگ آهن آریز (D19)

مشارکت در ساخت کارخانه فرآوری و تولیدکنسانتره آهن  به ظرفیت 4 میلیون تن در سال در بهاباد

ساخت کارخانه گندله سازی شماره 2 به ظرفیت 5 ملیون تن

ساخت کارخانه احیای مستقیم مگامدول با ظرفیت تولید 2/2 میلیون تن آهن اسفنجی در اردکان

ساخت کارخانه  تولید فرو آلیاژها به ظرفیت 65 هزار تن

مشارکت در ساخت کارخانه گندله سازی با ظرفیت 4 میلیون تن در بهاباد

مشارکت در ساخت کارخانه احیای مستقیم به ظرفیت 2/1 میلیون تن آهن اسفنجی در استان اردبیل

مشارکت درساخت 2 کارخانه تولید اسلب و ورق آلیاژی به ظرفیت 4 میلیون تن  

ساخت کارخانه تولید انواع آجر و اجرام نسوز با ظرفیت 140 هزار تن.

ساخت 2  واحد نیروگاه سیکل ترکیبی 546 مگاواتی

ساخت 2  واحد نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی

و یک نیروگاه  100 مگاواتی خورشیدی

مشارکت در تکمیل طرح نیمه تمام تولید شمش فولادی به ظرفیت 600 هزار تن در سرمد ابرکوه

مشارکت در واحد احیای مستقیم سرمد ابرکوه با ظرفیت 1 میلیون و 500هزار تن در سال

مشارکت در تکمیل کارخانه تولید کلاف فولادی سرمد ابرکوه با ظرفیت 450 هزار تن در سال

مشارکت در کارخانه بازیافت سرباره در مجتمع صنعتی چادرملو به ظرفیت 100 هزارتن

مشارکت در کارخانه بازیافت کنسانتره به ظرفیت 100 هزارتن در فاز اول و افزایش تا 500 هزارتن

مشارکت در پروژه های فولادی در جنوب کشور

و ساخت کارخانه تولید ممبران های تصفیه آب به ظرفیت 50 هزار عدد در سال

کچاد

همچنین مجمع عمومی فوق العاده شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (سهامی عام) نیز برای اصلاح مواد 19 و 42 اساسنامه شرکت بر اساس اساسنامه نمونه سازمان بورس برگزار شد که به تصویب سهامداران رسید .

گفتنی های مجمع کچاد: تقدیر و تشکر مدیر عامل چادرملو  از مردم نجیب اردکان، بهاباد و یزد بخاطر حمایت ها و صبوری در مقابل برخی نارسایی ها . تاکید مهندس تقی زاده بر وظیفه دانستن حل مشکلات مناطق حوزه فعالیت شرکت و نگاه انسانی داشتن به نیازهای و کمبودهای مناطق محروم در قالب مسئولیت اجتماعی که بخاطر این مواظع، بارها مورد تشویق حاضران قرار گرفت و همچنین تقدیر و تکریم خاص از سهامداران عمده و تمامی سهامداران حقیقی که همواره حامی طرح ها و برنامه های شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بوده اند .

 

 

احسان علیخانی تنها راز زندگیش را برملا کرد | رونمایی احسان علیخانی از همسر و فرزند

احسان علیخانی تنها راز زندگیش را برملا کرد | رونمایی احسان علیخانی از همسر و فرزند

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

سکانس سانسور شده سریال ستایش جنجال به پا کرد | آبرو ریزی جدید صدا و سیما

بهاره رهنما در لباس عروسی | بهاره رهنما عروس ناصر خان شد

احسان علیخانی تنها راز زندگیش را برملا کرد | رونمایی احسان علیخانی از همسر و فرزند

شیطنت و دلبری الناز شاکردوست سوژه خبرنگاران | هوتن شکیبا کار خودش را کرد

دارا حیایی غیرتی شد | پسر امین حیایی صورت نامزدش را پوشاند

var newsMasterIdForRate = "92744";
آیا این خبر مفید بود؟
0
حقوق سازمان بورس و اوراق بهادار سهام مدیر عامل شرکت یزد

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب