جیلی کول ری با تغییرات جدیدجیلی کول ری کول ری

کمپانی جیلی، که یکی از خودروسازان مطرح چین است، به تازگی نسخه ای آپدیت شده از کراس اوور کول ری را معرفی کرده است.

فهرست مطالب

طراحی ظاهری درون کول ری چه خبر است؟مشخصات فنی جیلی کول ریزمان عرضه

طراحی ظاهری

در نمای جلو شاهد جلوپنجره ای بزرگ با طرحی شبیه به محصولات لکسوس هستیم. چراغ های باریک جلو هم از دو طرف به گریل متصل شده و استفاده از خطوط قرمزرنگ بر جذابیت این نما افزوده اند.

جیلی کول ریکول ری

در بخش کناری بیش از هر چیز سقف و بدنه دورنگ و رینگ های تراش خورده کول ری جلب توجه می کنند و فرم اتصال شیشه های کناری به شیشه عقب نیز درخور توجه است.

جیلی کول ریکول ری

به نمای عقب می رسیم؛ در این نما شاهد چراغ های به هم پیوسته و طراحی بسیار زیبای درِ صندوق و سپر هستیم. چهار خروجی اگزوز هم در کنار استفاده از خطوط قرمزرنگ (در هماهنگی با نمای جلو) بر القای حس و حال اسپرت بودن خودرو افزوده اند.

جیلی کول ریکول ری

درون کول ری چه خبر است؟

درون کابین جیلی کول ری نیز مانند نمای جلو و عقب آن، تغییرات گسترده ای رخ داده است. مانیتور و کلاستر خودرو شکل و شمایلی به هم پیوسته پیدا کرده اند. کلاستر تمام دیجیتالی ۱۰.۲۵ اینچی در کنار سیستم اطلاعات – سرگرمی ۱۲.۳ اینچی، صفحه نمایشی بزرگ را در داشبورد پدید آورده اند.

کابین جیلی کول ری کابین کول ری

تریم چرمی دورنگ، غربیلک فرمان با طرح دی کات، گیربکس شیفت بای وایر، سیستم استارت و ورود بدون کلید، کروز کنترل، سیستم کمکی حرکت در سربالایی، سیستم کنترل پایداری، سیستم پایش باد تایرها، ترمز پارک برقی، اتوهلد و… بخشی از امکانات ایمنی و رفاهی کول ری به شمار می آیند.

مشخصات فنی جیلی کول ری

جیلی برای نسخه جدید کول ری از پیشرانه و گیربکس ارتقایافته استفاده کرده است. قلب تپنده ۱.۵ لیتری کول ری حالا به جای ۱۷۷ اسب بخار، ۱۸۱ اسب و به جای ۲۵۵ نیوتن متر، ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند و گیربکس ۷ سرعته آن نیز از تعویض سریع تر (به میزان ۰.۲ ثانیه) برخوردار شده است. این خودرو از نوع محور محرک جلوست و شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت آن ۷.۶ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی آن ۵.۸ لیتر اعلام شده است.

زمان عرضه

پای این نسخه از کول ری در روزهای آینده به شوروم های جیلی در کشور چین باز خواهد شد و پس از آن به بازارهای هدف این کمپانی ارسال می شود.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری اسب بخار

جیلی کول ری چه مشخصاتی دارد؟

این خودرو دارای یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو با حداکثر قدرت ۱۸۱ اسب بخار و گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر است.

جیلی کول ری چه امکاناتی دارد؟

تریم چرمی دورنگ، غربیلک فرمان با طرح دی کات، گیربکس شیفت بای وایر، سیستم استارت و ورود بدون کلید، سیستم کمکی حرکت در سربالایی، سیستم کنترل پایداری، سیستم پایش باد تایرها، ترمز پارک برقی، اتوهلد و… بخشی از امکانات ایمنی و رفاهی کول ری به شمار می آیند.

جیلی کول ری چه زمانی عرضه می شود؟

پای این نسخه از کول ری در روزهای آینده به شوروم های جیلی در کشور چین باز خواهد شد و پس از آن به بازارهای هدف این کمپانی ارسال می شود.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب