چادر عربی اصیل

چادر عربی اصیلمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

چادر عربی اصیل را از این سایت دریافت کنید.

خرید چادر عربی❤

قیمت چادر عربی - چادر عربی اصیل - چادر عربی شیک و مجلسی - چادر عربی شیک نگین دار - چادر عربی اصیل - مدل چادر عربی - چادر عربی شیک

تاریخچه استفاده از چادر عربی

همان‌طور که می‌دانید استفاده از چادر از جمله چادر عربی اصیل به عنوان پوشش برای خانم‌ها به سال‌ها قبل برمی‌گردد. استفاده از انواع چادر در ایران از سال 1349 شمسی رواج پیدا کرده است و به صورت گسترده توسط بانوان استفاده می‌شود. چادر عربی اصیل مشکی از پرفروش‌ترین و پرکاربردترین پوشش مورد استفاده خانم‌های محجبه در سراسر ایران و در کشورهای مسلمان نشین است. این محصولات دارای تنوع بالا بوده و در موقعیت‌های گوناگون اجتماعی قابل استفاده هستند. همان طور که می‌دانید انتخاب نوع پوشش و استفاده از لوازم جانبی همچون اکسسوری‌ها، کیف و کفش و غیره در هر شهر و کشور به طور مستقیم تحت تأثیر آداب و رسوم، فرهنگ و مذهب هر منطقه است. اما این موضوع ارتباط تنگاتنگی با جنسیت و ذوق و سلیقه شخصی دارد.

چادر عربی اصیل

همان طور که اشاره شد استفاده از انواع مختلف چادر از جمله چادر عربی اصیل در موقعیت‌های مختلف اجتماعی، مذهبی، رسمی، غیر رسمی، پیاده روی، دانشگاه، محل کار، مهمانی و غیره به سال‌ها قبل برمی‌گردد. از آن زمان تا کنون استفاده از این پوشش در میان بانوان محجبه رواج داشته است.

پس از آن با گذشت زمان و به دنبال ورود بانوان به عرصه‌های مختلف اجتماعی، افزایش میزان آزادی آنها، حضور خانم‌ها در جامعه و اشتغال آنها در محل کار استفاده از چادر به عنوان یک پوشش رسمی و دائمی به یک جزء جدا نشدنی از استایل خانم‌ها تبدیل گشت.

همچنین به دنبال ورود خانم‌ها به دنیای مد و فشن، تمایل خانم‌ها به استفاده از مدل‌های مختلف چادر مانند چادر عربی اصیل افزایش پیدا کرد. پس از آن طراحان فعال در این حوزه به ارائه طرح‌های جوان پسند و مطابق با مد روز روی آوردند. این کار منجر به جذب افراد جوان بسیاری برای انتخاب چادر به عنوان یک پوشش دائمی شد. همان طور که می‌دانید نوع پوشش هیچ گونه منافاتی با مد و داشتن یک ظاهر آراسته ندارد، بنابراین با ارائه طرح‌های مختلف و متنوع می‌توان خانم‌های جوان بسیاری را به استفاده از چادر به عنوان حجاب تشویق نمود.

هر ساله تلاش برای طراحی و تولید طرح‌های جدید و متنوع چادر عربی اصیل جهت جلب مشتری بیشتر و ایجاد رونق در این صنعت رو به افزایش است. در این راستا از اکسسوری‌های جانبی مانند نگین، زیپ، دکمه و غیره برای طراحی و دوخت چادرهای متنوع و زیبا استفاده می‌شود که علاوه بر ایجاد زیبایی می‌تواند سبب بهبود کاربری چادر و ایجاد تسهیل در استفاده از آن شود.

چادر عربی اصیل شهر حجاب

امروزه چادر مشکی با مدل‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود. از انواع چادر مشکی می‌توان به چادر ساده، چادر ملی، چادر دانشجویی، چادر قجری یا کمری، چادر شال دار، چادر اماراتی، چادر لبنانی، چادر صدفی لبنانی،چادر صدفی عربی، چادر حجازی، چادر عبایی یا جده، چادر جلابیب، چادر عربی اصیل با آستین و بی آستین اشاره نمود. در این میان چادر عربی اصیل یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین چادر های مشکی است. در ادامه به معرفی انواع مختلف چادر عربی می‌پردازیم.

معرفی چادر عربی اصیل

چادر عربی اصیل همان پوشش رایج زنان عرب است که امروزه از محبوب‌ترین و پرطرف‌دارترین انواع چادر در میان زنان ایرانی به شمار می‌رود. از جمله ویژگی‌های این چادر می‌توان به پوشش کامل و کاربرد آسان آن اشاره نمود. چادر عربی ساده اصیل بدون کش هم قابل استفاده است، لیز نیست و از روی سر سر نمی‌خورد بنابراین به عنوان چادر عربی برای کودک نیز استفاده می‌شود. این نوع پوشش برای جشن تکلیف و شروع استفاده از چادر به عنوان حجاب بسیار مناسب می‌باشد. در چادر عربی اصیل ساده فقط جای دست تعبیه شده است و در الگوی آن مچ و آستین وجود ندارد. برای کنترل بهتر آن یک بندینک قرار داده شده است که انگشت شصت داخل آن قرار می‌گیرد. با توجه به شباهت بسیاری که به عبا دارد به آن چادر عبایی نیز گفته می‌شود.

امروزه برای ایجاد تنوع و سهولت در استفاده از چادر عربی اصیل در طراحی آن تغییراتی به وجود آمده است و چادر عربی اصیل در انواع چادر عربی اصیل آستین دار، چادر عربی اصیل عبایی، چادر عربی با کش، چادر عربی پاپیونی، چادر عربی آستین پاپیونی، چادر عربی مچ پاپیونی، مدل چادر عربی مچ دار، مدل چادر عربی جده، چادر عربی دوتیکه، چادر عربی دکمه دار، چادر عربی آستین طرح دار، چادر عربی کلاه دار، چادر عربی مچ دار، چادر عربی قاجاری و مدل چادر عربی آستین دار طراحی، تولید و به بازار عرضه می‌شود. استفاده از چادر عربی دوتیکه بیشتر در کشورهای عربی مرسوم است. در این مدل از دو لایه پارچه برای قسمت کمر به پایین استفاده شده است که از کمر آویزان می‌شود و بسیار سنگین است. اما در الگوی چادر عربی جدید ایرانی این کار انجام نمی­ شود.

تفاوت چادر عربی اصیل با چادر عبایی و جده در چیست؟

در بازار دو نوع چادر عبایی دیده می‌شود که یکی از آن‌ها چادر عربی و دیگری چادر عبایی ایرانی است. تفاوت چادر عربی و عبایی در نوع برش و دوخت چادر عربی در قسمت سرشانه‌ها است. چادر عربی اصیل سنگین بوده و هیچ گونه دکمه، زیپ و کشی ندارد اما در دوخت چادر عبایی ایرانی برای افزایش کارایی از این موارد و از پارچه های سبک و مجلسی استفاده می‌شود. چادر عبایی در دو نوع بدون آستین و آستین دار دوخته می‌شود. این مدل چادر کاملاً شبیه به چادر ساده ایرانی است و مدلی بین چادر دانشجویی و عبا دارد.

اما فرق چادر عربی اصیل با جده در چیست؟

چادر عربی اصیل ساده همان چادر عبا عربی چادر جده است که آستین و مچ ندارد و جلو باز است. در این مدل از کش، دکمه و زیپ استفاده نمی‌شود. این مدل چادر عربی سنتی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین مدل‌های چادر عربی است و بسیار جوان پسند و کاربردی می‌باشد. علاوه بر این دارای پوشش دهی صحیح و کاملاً راحت است. در این چادر با توجه به اینکه هیچ گونه برشی وجود ندارد پارچه زیادی به کار می‌رود و پارچه های مورد استفاده دارای ریزش خوبی روی سر هستند.
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.shahrehejab.com

چادر عربی اصیل [شیک‌ترین مدل‌های1401 با دوخت تمیز و کیفیت بالا]

چادر عربی، در انواع مدل مجلسی و ساده و گلدوزی شده با انواع پارچه مقاوم برای استفاده روزانه و مجلسی | مدل چادر عربی + قیمت چادر عربی + خرید چادرعربی

چادر عربی

مرتب سازی بر اساس پیش فرض

مرتب سازی بر اساس پیش فرض

مرتب سازی بر اساس محبوبیت

مرتب سازی بر اساس رتبه بندی

به ترتیب تاریخ مرتب کن

مرتب سازی بر اساس قیمت

مرتب سازی براساس قیمت (تخفیف)

نمایش 50 50

چادر عبای عربی

۴,۲۰۰,۰۰۰ ریال–۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال

انتخاب گزینه ها Add to Wishlist مقایسه کنید

چادر عربی ساده

۳,۸۰۰,۰۰۰ ریال–۶,۸۰۰,۰۰۰ ریال

انتخاب گزینه ها Add to Wishlist مقایسه کنید

چادر مدل ترنم

۷,۶۰۰,۰۰۰ ریال–۱۰,۵۰۰,۰۰۰ ریال

انتخاب گزینه ها Add to Wishlist مقایسه کنید

چادر زنانه عربی مدل گلدوزی

اطلاعات بیشتر Add to Wishlist مقایسه کنید

چادر پاپیونی

۷,۶۰۰,۰۰۰ ریال–۱۲,۴۰۰,۰۰۰ ریال

انتخاب گزینه ها Add to Wishlist مقایسه کنید

مرتب سازی بر اساس پیش فرض

مرتب سازی بر اساس پیش فرض

مرتب سازی بر اساس محبوبیت

مرتب سازی بر اساس رتبه بندی

به ترتیب تاریخ مرتب کن

مرتب سازی بر اساس قیمت

مرتب سازی براساس قیمت (تخفیف)

نمایش 50 50

اگه شما نیز از بانوان پویایی هستید که در اجتماع حضور فعالی دارید و می‌خواهید علاوه بر فعالیت‌های اجتماعی خود، حجاب و پوشش خود را نیز به صورت مطلوب و اسلامی حفظ کنید، چادر عربی بهترین انتخاب برای شماست. مدل چادر عربی به‌گونه‌ایست که راحتی و آزادی کامل دست‌ها را برای شما فراهم می‌کنند، در عین حال به‌دلیل استفاده عریض‌تر از پارچه‌ گشادتر و آژادتر نیز می‌باشد.

یکی از راحت‌ترین چادرها به‌خصوص برای دانشجویان چادر عربی می‌باشد.  آستین‌های این چادر امکان استفاده از کوله را برای دانشجویان فراهم می کند. این چادر جلو باز بوده و جز راحت ترین چادرهای مجموعه صدف محسوب می شود. اگر فردی لاغر اندام هستید استفاده از چادرهایی با عرض زیاد همچون چادر عربی شما را پُرتر و خوش استایل‌تر نشان می‌دهد.

در واقع چادر عبای عربی مناسب این افراد است. اما اگر می‌خواهید با چادر خود کوله نیز استفاده نمایید، چادر عربی ساده جلو باز را به شما پیشنهاد می‌دهیم. چادر عربی مدل آستین پاپیونی، نیز یکی از شیک‌ترین مدل‌های چادر عربی‌ست که طرفدارارن زیادی در بین بانوان جوان دارد.

جهت مشاوره رایگان و خرید چادر متناسب با اندام شما کافی‌ست با کارشناسان خانه حجاب صدف در شبکه های اجتماعی ارتباط بگیرید.

چادر عربی اصیل یکی از چادرهای پرطرفدار است که از سال 1349 در ایران باب شد. این چادر به دلیل آزادی دست‌ها و عرض زیادش، یکی از چادرهای محبوب و راحت با پوشیدگی مناسب می‌باشد. چادر عربی نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای مسلمان به‌خصوص کشورهای عرب زبان مشهور و مورد استفاده است. طراحی چادر عربی به‌گونه‌ای است که می‌توان آن را در مناسبت‌های مختلف استفاده نمود. به‌طور مثال چادر عربی ساده بین دانشجویان به دلیل آزادی دست‌ها و استفاده از کوله پشتی محبوب است همچنین چادر عربی سنگ دوزی شده برای بانوانی که می‌خواهند در مجالس شیک باشند و بدرخشند، طراحی شده است.

چادر عربی را می‌توانید در طرح‌های مختلف گلدوزی شده، پلیسه، سنگ دوزی شده، پاپیونی از خانه حجاب صدف در انواع پارچه، کن کن، ژرژت، حریر الاسود با دوخت تمیز می‌توانید تهیه و خریداری نمایید.

اکثریت خانم های محجبه لااقل یک بار در طول عمر خود، خرید چادر عربی (چادر جده) را انجام داده اند. در واقع چادر عربی، یکی از چادرهای پرطرفدار در میان بانوان محجبه است.  چادر عربی به دلیل مصرف بیشتر پارچه عریض تر است و به این دلیل بسیار جوان پسند و راحت می‌باشد. در هنگام خرید چادر مشکی عربی، می توانید مدل های برجسته و مختلفی از این چادر را مشاهده کنید.

چادرهای عربی، همگی از یک الگو خاصی پیروی می‌کنند. نوع تزینات و نوع برش های جزئی، تفاوت مدل‌های مختلف چادر عربی را به وجود می‌آورند.

قیمت چادر عربی

خیلی از افراد در مراجعه از ما می‌پرسند: قیمت چادر عربی چند؟

قیمت چادر عربی بسته به نوع پارچه و مدل انتخابی و همچنین تزئینات استفاده شده متنوع می باشد. در زیر لیست قیمت چادر عربی را برایتان درج کرده ایم تا بتوانید با توجه به کاربرد خود در انتخاب خرید چادر عربی راحت تر باشید.

مدل چادر  (عبا عربی) قیمت به تومان

چادر عبا عربی (جده) حریراسود 420000

چادر عبا عربی (جده) کره 680000

چادر عبا عربی (جده) کرپ صدف 830000

چادر عبا عربی (جده) برمودا 730000

چادر عبا عربی (جده) کرپ ژرژت صدف 830000

چادر عبا عربی (جده) کرپ ژرژت امیره 950000

مدل چادر (عربی ساده) قیمت به تومان

چادر عربی ساده حریر اسود 380000

چادر عربی ساده  کن کن ژرژت 620000

چادر عربی  ساده کره 580000

کرپ ژرژت صدف 680000

مدل چادر (عبا عربی پاپیونی) قیمت به تومان

چادر عبا عربی پاپیونی کره 760000

چادر عبا عربی پاپیونی کرپ ژرژت صدف 910000

چادر عبا عربی پاپیونی کرپ ژرژت امیره 1050000

چادر عبا عربی پاپیونی کن کن کلارنس 1240000

مدل چادر عربی آستین دار

الگوی اولیه تمامی چادرهای عربی به این صورت است که دو آستین برای راحتی بانوان در دو طرف چادر طراحی شده است. جلوی چادر های عربی کمی آزاد و باز است تا چادر به بدن نچسبد. در برخی مدل های چادر عربی، آستین ها دارای مچ های مختلف هستند که باعث تفاوت عمده مدل‌های چادر عربی با یکدیگر می‌شود.

پارچه های مورد استفاده برای دوخت چادرعربی

چادر عربی با پارچه های مختلفی مانند: حریر اسود، کره، برمودا، کن کن ژرژت، کرپ ژرژت صدف، کرپ ژرژت امیره، کرپ صدف دوخته می‌شود.

چادر عربی اصیل

تفاوت چادر زنانه عربی با چادر ساده ایرانی زیاد نیست، ازین رو در بین بانوان ایرانی استقبال زیادی از این مدل شده است. اگر به‌دنبال یک چادر کاملا راحت هستید که دستان شما در آن آزادی کامل را داشته باشد، چادر عربی یکی از بهترین گزینه‌هاست.

چادر زنانه عربی جز چادر های عراقی پرطرفدار در ایران است. تولید کنندگان ایرانی با اندکی تغییرات در مدل های مختلف آن را طراحی و به بازار عرضه نموده اند. دلایل محبوبیت این چادر بین بانوان ایرانی به خاطر پوشش، ظاهر زیبا و خوش فرم چادر بر روی سر، آستین و آزادی عمل نسبت به چادرهای ایرانی است. مچی که روی آستین این چادر طراحی شده است به منظور حجاب کامل آستین ها و طراحی و گلدوزی بر روی آن هاست.
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : sadafbanoo.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب