عکس جدید فرح پهلوی

عکس جدید فرح پهلویمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

عکس جدید فرح پهلوی را از این سایت دریافت کنید.

عکس جدید فرح پهلوی در 78 سالگی در حال بازی و تفریح · جدید 1401

عکس جدید فرح پهلوی,جدیدترین عکس فرح,جدیدترین عکس فرح دیبا,جدیدترین عکس فرح پهلوی,عکس جدید فرح دیبا,عکس جدید فرح,خانه فرح,فرح کجا زندگی می کند

عکس جدید فرح پهلوی در 78 سالگی در حال بازی و تفریح

دسته بندي : اخبار مد و ستاره ها,دنیای مد

تاريخ : 15 اکتبر

از فرح دیبا یا همان فرح پهلوی عکس جدیدی منتشر شده است. در ادامه عکس جدید فرح پهلوی در ۷۸ سالگی در حال بازی و تفریح را مشاهده می کنید

تفریح جدید فرح دیبا در ۷۸ سالگی

فرح پهلوی (زادهٔ ۲۲ مهر ۱۳۱۷ تهران) با نام اصلی فرح دیبا، معمار، نقاش، مترجم و همسر محمدرضا شاه پهلوی و شهبانوی ایران از ۲۹ آذر ۱۳۳۸ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ بود. وی تا پیش از انقلاب ایران با عنوان سلطنتی علیاحضرت شهبانو خطاب می‌شد.

فرح دیبا پیش از ازدواج در مدرسه‌های ژاندارک و رازی تهران تحصیل کرد و برای ادامه تحصیل در رشته معماری به کشور فرانسه رفت و در کنار تحصیل به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی تسلط پیدا کرد. در میانه دوران تحصیل، فرح به وسیله اردشیر زاهدی و شهناز پهلوی به محمدرضا پهلوی معرفی شد و این آشنایی سرانجام به ازدواج آن دو در ۳۰ آبان ۱۳۳۸ انجامید. پس از تاجگذاری، فرح پهلوی نایب‌السلطنه و شهبانوی ایران شد.

در چهارچوب مسؤولیت‌های وی به‌عنوان شهبانوی ایران، دفتر مخصوص وی دارای چهار بخش آموزش و پرورش، بخش بهداشت و درمان، بخش رفاه اجتماعی و بخش فرهنگ و هنر بود. دفتر فرح پهلوی در زمینهٔ آموزش و بهداشت کودکان بی سرپرست و کودکان ایران فعال بود. پایه‌گذاری جمعیت کمک به جذامیان و به‌کده راجی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موزه فرش ایران و موزه هنرهای معاصر توسط این دفتر صورت گرفت. فرح پهلوی سعی داشت با سفرهای مکرر به شهرهای مختلف ایران نزدیکی بیشتری با عموم مردم داشته باشد.

پس از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، فرح پهلوی ایران را به همراه همسرش محمدرضا شاه پهلوی ترک کرد و پس از اقامت در چندین کشور، تا درگذشت همسرش در مصر، در کنار او بود. وی اکنون در آمریکا و فرانسه زندگی می‌کند.

فرح و محمدرضا پهلوی دارای ۴ فرزند به نام‌های رضا، فرحناز، علیرضا و لیلا شدند که از این میان لیلا و علیرضا را به ترتیب در سال‌های ۱۳۸۰ و ۱۳۸۹ از دست دادند.

دلتنگی برای مادر در بازی ایران و امارات !

همه چیز درباره فرودگاه استانبول

“هوگو چاوز” رئیس جمهور ونزوئلا در گذشت

ترانه خوانی فرزاد حسنی برای همسرش در تلویزیون + دانلود فیلم

فال روز 23 اردیبهشت 94 چه چیزی را برای شما رقم می زند؟

آگهی استخدام ، استخدام نقشه کش صنعتی

استخدام کرج – استخدام با مدرک کارشناسی در یک هلدینگ تولیدی

عجیب ترین لقب های تیم های فوتبال جهان/عکس

متن تبریک عید قربان 1401

عکس پروفایل دخترونه ( 60 تصویر دخترانه برای پروفایل)

اشتراک گذاري :

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : gahar.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب