دانشگاه جویندگان علم

دانشگاه جویندگان علممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

دانشگاه جویندگان علم را از این سایت دریافت کنید.

Home

اعضای هیات علمی کارکنان

چهارشنبه 5 مرداد 1401 | Wednesday 27 July 2022

آموزش مجازی (سمـا لایـو)

سیستم آموزش (سمـا سامانه)

اتوماسیون تغذیه

تقویم آموزشی نیمسال 991

چارت اداری موسسه

اخبار موسسه :

مدارک مورد نیاز ثبت نام دانشجویان جدیدالورود

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دانشجویان جدیالورود : 1. مدرک دیپلم 2. مدرک پیش دانشگاهی (در صورتی که دیپلم 3-3-6 و یا نظام قدیم بوده اید نیازی به ارائه آن ن...

۱۳ فروردین، روز طبیعت گرامی باد.

دوازده فروردین بهار انقلاب روز شکفتن گل اسلام بر شاخسار زمان و نویدبخش تجلی حق و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی بر ملت غیور ایران مبارک باد.

دسترسی سریع

صفحه اصلی درباره موسسه حوزه ریاست معاونت‌ها تماس با ما

اینماد

پیوندها

دفتر مقام معظم رهبری

دفتر ریاست جمهوری

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)

ارتباطات مردمی ریاست جمهوری

وزارت علوم تحقیقات و فناوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

سامانه رسیدگی به شكایات

ایران، لرستان، شهرستان کوهدشت، میدان قدس، خیابان ارشاد، طبقه همکف فرهنگسرای ارشاد

تلفن:066-32640044

تلفکس : 066-32640033

كدپستی: 6841671675

پست الکترونیک: [email protected]

اخبار دانشگاه در تلگرام

تمامی حقوق برای موسسه آموزش عالی جویندگان علم محفوظ است

طراحی و اجرا : علی ارجمند

Template Design:Dima Group

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.juyandeganelm.ac.ir

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم مهر 97,بدون کنکور غیر انتفاعی جویندگان علم,ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

جدیدترین اخبار دانشگاهی کشور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

0 خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

ازطریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

دانشگاه غیر اتفاعی جویندگان علم از جمله موسسات آموزش عالی غیردولتی و  زیر نظر وزارت علوم می باشد که همه ساله به صورت با آزمون و بدون آزمون در دو ورودی مهر و بهمن ماه دانشجو پذیرش می نماید. از این رو ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی از جمله ثبت نام های مهم دانشگاهی به حساب می آید. با توجه به این که این دانشگاه زیر نظر وزارت علوم می باشد و مدرک ارائه شده توسط آن مورد تایید این وزارت می باشد از این رو گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل داوطلبان به حساب می آید. با توجه به این توضیحات در این مطلب به بیان توضیحاتی در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم خواهیم پرداخت که امید است مورد توجه و استفاده داوطلبان تحصیل در این دانشگاه قرار گیرد.

زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

همانگونه که در ابتدا بیان شد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم در دو ورودی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد. ثبت نام مهر این دانشگاه در واقع هم زمان با انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و از طریق سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می گیرد. از این رو می توان مرداد ماه را با توجه به شروع انتخاب رشته کنکور سراسری زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم تخمین زد. برای ثبت نام ورودی بهمن ماه این دانشگاه نیز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم در آبان ماه و در قالب تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی انجام می گیرد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم به دو شیوه با آزمون و بدون آزمون دانشجو پذیرش می نماید از این رو ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم یکی از شیوه های ثبت نام در این دانشگاه به حساب می آید. برای شیوه با آزمون این دانشگاه داوطلبان بایستی حتما در ثبت نام کنکور سراسری شرکت نموده باشند و کارنامه اولیه آزمون سراسری برای آنها صادر گردیده باشد. این دسته از داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.org و دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری از لیست رشته محل هایی که به شیوه با آزمون در دانشگاه غیرانتفاعی دانشجو پذیرش می نماید اطلاع حاصل نمایند. پس از این اقدام بایستی کد رشته های موجود در دفترچه را در قالب انتخاب رشته کنکور سراسری وارد نمایند. داوطلبان در این مرحله همانند انتخاب رشته کنکور سراسری 150 انتخاب داشته باشند.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی نیز به مانند ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور و رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیازی به شرکت در آزمون نمی باشد و تنها داشتن مدرک پایه در خواستی کفایت می نماید. این دسته از داوطلبان نیز بایستی با دریافت دفترچه تنها از لیست رشته های این دانشگاه که بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش می نمایند اقدام به انتخاب کنند. در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم نیز داوطلبان می توانند 150 انتخاب داشته باشند این 150 انتخاب بایستی جزء رشته های بدون آزمون این دانشگاه بوده باشد تا امکان ثبت آنها در سامانه وجود داشته باشد.

شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

از جمله شرایط مهم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم می توان به مدرک پایه مورد نیاز اشاره نمود. به این صورت که داوطلبان ثبت نام برای مقطع کارشناسی این دانشگاه بایستی مدرک پیش دانشگاهی ، دیپلم نظام قدیم و یا مدرک معادل این ها را داشته باشند. برای داوطلبانی که برای مقطع کاردانی این دانشگاه اقدام خواهند نمود نیز مدرک دیپلم مورد نیاز می باشد.

توضیحات پایانی در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم

با توجه به این که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم به دو طریق با آزمون و بدون آزمون صورت می گیرد از این رو داوطلبان در هنگام وارد نمودن کد رشته ها توجه نمایند. برای داوطلبانی که در رشته های با آزمون ثبت نام خواهند نمود رتبه داوطلبان از اهمیت برخوردار می باشد و بایستی داوطلبان در آزمون سراسری شرکت نموده و برای انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی مجاز شناخته شوند. اما برای رشته های بدون آزمون تنها معدل داوطلبان ملاک بوده و دیگر نیازی به شرکت در آزمون سراسری وجود ندارد. همچنین اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم نیز از طریق سامانه سازمان سنجش و هم زمان با اعلام نتایج کنکور سراسری صورت می گیرد. برای دریافت نتیجه نیز در بازه زمانی اواخر شهریور ماه از طریق بخش سراسری این سامانه و وارد نمودن اطلاعات داوطلبی که در زمان انتخاب رشته داوطلبان دریافت نموده اند می توانند اقدام نمایند.

آدرس دانشگاه غیر انتفاعی جویندگان علم :

نام موسسهاستان – شهرشماره تلفننشانی

جویندگان علم لرستان- کوهدشت

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : moshaverin.org

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب