بهترین استایل ها با شلوار بگبهترین استایل ها با شلوار بگ

بهترین استایل ها با شلوار لگ : ما به شما جرات می کنیم که نحوه پوشیدن شلوارهای گشاد را در تابستان امسال بررسی کنید. تاریخ مد تکرار می شود و شلوارهای گشاد یک سبک همیشه در حال تکامل هستند. این شبح خیره کننده هر فریمی را برجسته می کند و خط ساق پا شما را در زیر نور خورشید خنک نگه می دارد. همراه ما باشید تا استایل هایی که می توانید با شلوار لگ داشته باشید را بررسی کنید.

فهرست مطالب این صفحه:

نحوه پوشیدن شلوارهای گشاد: بلند و کوتاهنحوه پوشیدن شلوارهای کوتاه گشادنحوه پوشیدن شلوار جین گشادنحوه پوشیدن شلوارهای گشاد با استایل تابستانیچگونه برای هر موقعیتی شلوارهای گشاد بپوشیم؟استایل با شلوار گشاد در خانهاستایل با شلوار گشاد در پیک نیکاستایل با شلوار گشاد در مراسم اجتماعی

نحوه پوشیدن شلوارهای گشاد: بلند و کوتاه

بیش از صد سال پیش، شلوارهای گشاد صحنه مد را به خود اختصاص دادند. در دورانی که دامن ها هنجار اجتماعی بودند، این شلوارها جایگزین قابل قبولی بودند. از دور، آنها مانند یک دامن اثیری به نظر می رسند. از استراحت در اطراف خانه گرفته تا آفتاب گرفتن در ساحل، شلوارهای گشاد در طول دهه ها یکی از ضروریات بوده است.

چرا دویدن خود را کنار بگذارید و یک شلوار گشاد بگیرید؟ این سبک خیره کننده واقعا همیشه سبز است و فراتر از زمان است. ما عاشق شلوارهای گشاد هستیم زیرا پاهای شما را بلند می کنند و یک خط بصری طولانی از سر تا پا ایجاد می کنند. شلوارهایی با پارچه های ضخیم تر برای آب و هوای سردتر مناسب هستند. در حالی که شلوارهای کشباف سبک وزن و کتانی دم گشاد جزء اصلی‌ترین محصولات تابستانی هستند. هر تکراری که انتخاب کنید، این سبک کلاسیک است و به وضوح هرگز از مد نمی افتد.

بیشتر بخوانید: استایل شلوار بگ رسمی و نیمه رسمی

نحوه پوشیدن شلوارهای کوتاه گشاد

یکی از بهترین استایل ها با شلوار بگ استایل با نوع کوتاه ان است. نام های زیادی برای شلوارهای گشاد کوتاه وجود دارد . کولوت ها درست روی زانو یا زیر زانو می ایستند و ساق پای پهن تری نسبت به سبک گاچو دارند. هر دو از دور شبیه دامن های میدی بلند هستند. کولوت ها و گاوشوها سبک های مشابهی از شلوارهای کوتاه هستند و اصطلاحات آنها قابل تعویض است. شلوار Palazzo آن را به عنوان خواهر قدبلند culottes و gauchos روی زمین می برد. هر سه این شلوارها وقتی با یک بلوز کمربند و یک جفت اسلاید تزئین شده در تابستان طراحی می شوند خیره کننده به نظر می رسند.

بهترین استایل ها با شلوار بگ

بیشتر بخوانید: آموزش استایل با شلوارک پیپر بگ

نحوه پوشیدن شلوار جین گشاد

بیایید رمز و راز پوشیدن شلوار جین گشاد را از بین ببریم. لباس جین را به کمد خود اضافه کنید تا کمد لباس خود را تغییر دهید. جین ساختار و بافت را به ظاهر شما می‌افزاید، بعلاوه آن‌ها به اندازه کافی برای پوشیدن لباس‌های بالا یا پایین سازگار هستند. استایل خود را با جزئیات گلدوزی شده، بسته های دکمه ای، جلوی چین دار و جیب های کاربردی کاربردی تازه کنید.

نحوه پوشیدن شلوارهای گشاد با استایل تابستانی

ترندهای مد تابستان 2021 زنان در حال درخشیدن هستند، بنابراین نور خورشید را در یک پالت رنگی تجدید شده و داستان چاپ کنید. رنگ‌های خنثی قابل اعتماد را با رنگ‌های پویا مانند سبزهای درخشان، آبی روشن و سایه‌های نارنجی رنگارنگ مبادله کنید. تابستان حالتی است که به الگوهای سرگرم کننده و آرام ترجمه می شود.

بهترین استایل ها با شلوار بگ

تاپ و شلوار جین گشاد با شکوفه‌های گلدار لکه‌دار، طرح‌های نخل گرمسیری و جلوه‌های رنگی کراوات بپوشید. با بلوز زمستانی خداحافظی کنید و از این چاپ ها و رنگ های روشن و جسورانه استقبال کنید. اگر رنگ‌های خنثی سرعت تابستان شما بیشتر است، شلوارهایی به رنگ‌های کرم، خاکستری، خاکی یا زیتونی بخرید. رنگ‌های سال 2021 پنتون، رنگ‌های خنثی و روشن را با خاکستری نهایی و زرد روشن ترکیب می‌کند. صرف نظر از ترجیح رنگ شما، نمی توانید با رنگ های این فصل احساس شادی و انرژی نکنید.

چگونه برای هر موقعیتی شلوارهای گشاد بپوشیم؟

هنوز مطمئن نیستید که چگونه شلوار گشاد بپوشید؟ آنها را برای قرار ملاقات شبانه بپوشید یا آنها را برای یک سفر سریع به محبوب ترین کافی شاپ خود بپوشید. این سبک فوق العاده همه کاره است. صرف نظر از ماجراجویی‌هایتان، این شلوارها در تمام تابستان شما را در حال تغییر هستند. برای الهام بیشتر در مورد اینکه با شلوارهای گشاد چه بپوشید به پیمایش ادامه دهید.

استایل با شلوار گشاد در خانه

راحتی یکی از ویژگی‌های کلیدی کولوت‌ها است که استفاده از آن‌ها را هنگام کار از خانه یا استراحت در اطراف عالی می‌کند. با یک شلوار گشاد بافتنی سبک وزن، برای یک استراحت تابستانی روی مبل بچرخید. وقتی شلوار خود را با یک سه راهی مدال ست می کنید، از سر تا پا خود را در آن حس های دنج بپوشانید. این سیلوئت گشاد به نظر می رسد که در حال قدم زدن با پتوی مورد علاقه خود هستید. به ما اعتماد کنید—به‌عنوان شلوار جدید مورد علاقه‌تان، این لباس راحتی را در کنار ساق‌دارها ضروری می‌دانید.

بهترین استایل ها با شلوار بگ

آیا نمی دانید که چگونه برای یک شب قرار در خانه شلوارهای گشاد بپوشید؟ برای اینکه ترکیبی عالی از براق و راحت داشته باشید، یک شلوار پالازو را با یک بلوز بیرون از شانه بپوشید. یک جفت صندل اسلاید را بپوشید تا ظاهری کامل به ظاهر شما ببخشد. هیجان زده شوید – اکنون، برای یک قرار شام با نور شمع آماده هستید و سپس کمی روی مبل بخوابید.

بیشتر بخوانید:نحوه دوخت دامن شلواری زنانه 

استایل با شلوار گشاد در پیک نیک

تنقلات مورد علاقه خود را در یک سبد پیک نیک بچینید، یک پتو بردارید و برای هوای تازه و ویتامین D به پارک بروید. یک جفت شلوار کتانی گشاد بریده شده را با یک بلوز پنبه ای هوادار تزئین شده با جزئیات گلدوزی شده دست ساز تکمیل کنید. مجموعه ساده و در عین حال تاثیرگذار خود را با صندل های چرمی کامل کنید. سپس صندل های خود را درآورید و پاهای خود را در چمن دفن کنید. بعد از یک قرار ناهار با مادر طبیعت احساس شادابی و سرزندگی خواهید کرد.

بهترین استایل ها با شلوار بگ

استایل با شلوار گشاد در مراسم اجتماعی

جنبه اجتماعی خود را در آغوش بگیرید و شلوار گشاد خود را برای یک شب با نزدیکترین دوستانتان بپوشید.  شلوار خود را با تاپ کراوات و مولد همراه کنید. فراموش نکنید که یک ماسک زنانه را در لباس خود قرار دهید تا مطمئن شوید که در ساعات خوشی ایمن و پوشیده هستید.

بهترین استایل ها با شلوار بگ

سخن آخر؛

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید استایل های مناسبی با شلوار های بگ خود داشته باشید. همچنین می توانید بخوانید: ست کردن شلوار بگ با لباس و استایل شما!

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب