بهترین پیراهن ها برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارندبهترین پیراهن ها برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارند

بهترین پیراهن ها برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارند : ممکن است بسیاری از خانم ها به این فکر کنند که چه پیراهنی را می توانند بپوشند که قسمتهای برجسته خود را پنهان کنند. در این مطلب به این موضوع پرداخته ایم. 

فهرست مطالب این صفحه:

یقه های کشیده را انتخاب کنیدلباس های کشی را انتخاب کنیدیقه های بلندتر را با لایه ها جفت کنیدکمر خود را برجسته کنیدرنگ های تیره بپوشید

یقه های کشیده را انتخاب کنید

یقه‌های اسکوپ، روپوش، مربع و یقه‌های V روی تاپ‌ها و لباس‌ها برای بچه‌های سینه‌دار فوق‌العاده جذاب هستند، زیرا گردن و بالاتنه‌ی شما را از نظر کشیده می‌کنند.

بهترین پیراهن ها برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارند

لباس های کشی را انتخاب کنید

همانطور که در بالا ذکر شد، کشش در تاپ و لباس‌هایتان در مواقعی که سینه‌تان دارید کلید اصلی است. تکه های بافته شده بدون کشش ممکن است به هیچ وجه روی ناحیه سینه قرار نگیرند، حتی اگر اندازه در جای دیگر درست باشد. لباس‌های اسپندکس به‌طور طبیعی بیشتر به بدن تناسب دارند و دور کمر طبیعی شما را بهتر نشان می‌دهند.

بهترین پیراهن ها برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارند

بیشتر بخوانید: آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟

یقه های بلندتر را با لایه ها جفت کنید

اگر یقه بلندتری را انتخاب می‌کنید (برای تواضع یا فقط یک پیراهن واقعاً زیبا)، با استفاده از لایه‌ها برای بلندتر کردن ظاهر خود، از یقه‌های ترسناک اجتناب کنید. هنگامی که یقه خدمه یا یقه یقه اسکی را زیر لباس، ژاکت کش باف پشمی، جلیقه یا ژاکت با رنگ متضاد می پوشانید، سینه خود را صاف کنید و ساختاری به آن اضافه کنید.

بهترین پیراهن ها برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارند

کمر خود را برجسته کنید

قطعاتی را انتخاب کنید که زیر خط نیم تنه به هم نزدیک شوند تا کوچکترین قسمت بالاتنه شما برجسته شود و تاپ شما شبیه چادر نباشد. این کار را با جلوی کراوات، پپلوم، روکش، امپراتوری و قطعات مناسب به دست آورید.

بهترین پیراهن ها برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارند

رنگ های تیره بپوشید

اگر شما یک زیبایی تنومند هستید که ترجیح می دهید سینه خود را کم اهمیت جلوه دهید، به مدل هایی با سایه های تیره در بالا و رنگ های تندتر در پایین برسید. مشکی، زغالی، سرمه‌ای، قهوه‌ای، شرابی، آلویی و زیتونی رنگ‌های بسیار خوبی هستند که نیمه بالایی شما را کم‌رنگ می‌کنند.

بهترین پیراهن ها برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارند

سخن آخر

امیدواریم از این لباس ها و این استایل ها استفاده کنید و بتوانید بهترین ظاهر را برای خود بسازید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید؛ نحوه پوشیدن لباس برای پنهان کردن شکم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب