اتفاق ناگوار برای ابرو گوندش خواننده ترکیه ای !+عکسمادر ابرو گوندش در سن ۷۳ سالگی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت و مراسم تشییع مژگان بیلگین در مسجد زینجرلیکویو برگزار شد. گوندش در مراسم تشییع جنازه به سختی ایستاد. این خواننده معروف هنگام نماز خواندن بر تابوت مادرش اشک ریخت.

اتفاق دردناک برای ابرو گوندش

در مراسم تشییع جنازه نام های معروفی چون مورات بوز، حمدی الکان، سینان آکچیل، دریا اولوغ و مصطفی سجلی نیز حضور داشتند. جسد بیلگین پس از اقامه نماز ظهر در مسجد زینجرلیکویو در قبرستان زینجرلیکویو به خاک سپرده شد.

بیوگرافی ابرو گوندش

ابرو گوندش متولد ۱۲ / ۱۰ / ۱۹۷۴ در استانبول ترکیه است. پدر و مادر او: رمضی گوندش و مژگان کومار تاشلی نام دارند، او برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی های زیادی را پشت سر گذاشته است.

او در کودکی در شهر آنکارا زندگی می کرده و در همان سنین کودکی به دلیل فقر خانواده اش مجبور شده تحصیل را کنار بگذارد و به خیاطی مشغول شود، اما سرنوشت در زمان نوجوانی ابرو را در مسیر دیگری قرار داد.

ابرو صدای سنگین، قوی و فوق العاده خوبی داشت و به یک شرکت ضبط موسیقی در ترکیه رفت و همه تحت تاثیر صدای زیبای ابرو گوندش قرار گرفتند و سرنوشت او را به سمت شهرت راهنمایی کرد.

ازدواج و زندگی شخصی

ابرو گوندش سه بار ازدواج کرده که آخرین ازدواج او پایدارترین بوده است. او در ازدواج اول خود همسر حمدی وردار بود که پس از مدتی به جدا شد، و در دومین ازدواج خود به همسری یک وکیل به نام عمر دوراک درآمد که این ازدواج هم به دلیل اختلافات زناشویی به جدایی ختم شد.

سومین ازدواج او  با رضا ضراب (تاجر ایرانی تبار با ملیت آذربایجانی) ازدواج کرد که حاصل این پیوند دختری به نام آلارا می باشد. رضا ضراب حواشی زیادی داشت و به دلیل همان حواشی ، ابرو گوندش درخواست طلاق داد اما چندی بعد و به دلیل مهر قلبی خود و هم چنین دخترش آلارا این درخواست را پس گرفت.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب