سامانه رهگیری مرسوله

سامانه رهگیری مرسولهمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سامانه رهگیری مرسوله را از این سایت دریافت کنید.

صفحه اصلی

شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس گردید.

سرویس‌های ویژه پست

سرویس‌های ویژه پست تجارت الکترونیک

بازار الکترونیک پست گامی موثر در توسعه تجارت الکترونیک است که با ایجاد فضایی امن، زمینه فعالیت هرچه بهتر و مناسب تر در عرصه خرید و فروش اینترنتی برای آحاد مردم و صاحبان کسب و کار فراهم شده است .

ورود به سرویس

پست بین الملل

با توجه به عضويت جمهوری اسلامي ايران در اتحاديه پستی جهانی در چارچوب قوانين و مقررات اتحاديه و قوانين و مقررات داخلی، امكان ارايه خدمات پستی خارجه فراهم است، در اين رابطه خدمات پايه اتحاديه شامل دو سرويس پست نامه(نامه، كارت پستال، اوراق چاپی يا مطبوعات، مرسولات نابينايان، كيسه M و بسته كوچك) و امانات پستی می باشد.

معرفی سرویس

درخواست سرویس کارت پستال

سرویس کارت پستال شرکت ملی پست با تلفیق شیوه های سنتی و الکترونیکی، طوری طراحی شده که هم پاسخگوی نیازهای جامعه امروز که فناوری بخش مهمی از زندگی آنها شده است، باشد و هم از بعد عاطفی و احساسی، تاثیر بیشتری بر گیرنده کارت پستال بگذارد.کارت پستال :شما می توانید با استفاده از سرویس کارت پستال در فرایندی الکترونیکی، کارت پستال‌های فیزیکی خود را به سراسر کشور ارسال کنید.

سفارش دهید

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.post.ir

سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : najatracking.post.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب